מישהו יכול להסביר ???

1dana1

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo23.gif מישהו יכול להסביר ??? ../images/Emo41.gif

רואים המורדים??? מכירים את רוקו??? במציאות-->>פירו?? מישהו חושב או יודע אם מיכאלה אלקין מעריצה שלו??? מה קורה כאן לעזאזלללל??????????????? מישהי שלחה לי הודעה עם שם משתמש "מיכאלה אלקין" וביקשה ת האתר שלי על פירו.. מאיפה היא מכירה אותו בכלל??? חשבתי שאני המעריצה היחידה שלו חח... אולי השחקנים יודעים אם באמת היא מעריצה מישהו שקוראים לו פירו?? או שעבדו עלי ?!?!

1dana1

New member
את...פירוו??? מכירה אותו ?? חחח

וואי.. חשבתי אני היחידה בישראל שמכירה אותו.. חחחח את מתכוונת אליו נכון??

פירו חמודדדדד

הוא גם משחק קצת בפלורסיינטה.... אני מעריצה את כל שחקני המורדים ופלורסיינטה (אבל הכי הכי את קוקו) יש לי חברה שהכי הכי הכי הכי אוהבת את פירו מכל השחקנים ואחת שאוהבת את פירו וויקו......

צליל תודה שאת מזכירה אותי....

רוקו (פירו) הכי שווה............... הוא כזה מאמי וחתיך וכוסון וכזה חמוד!!!!!!!!!!!!!!!! הוא יותר שווה מפליפה ומבנחמין..(לפי דעתי) הוא פשוט מושלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1dana1

New member
היה רשום מכאלה ולא מיכאלה !!!!!!!!!

זאת היא...??????? וואיי זאת היא... השם היה מכאלה.. בלי י'

noam666

New member
אוי..

את מפגרת... מן הסתם חצי מישראל ראתה המורדים למה נראה לך שאת תהי היחידה שאוהבת אותו?!

1dana1

New member
אבל כולם אומרים שהוא מכוער והומו../images/Emo10.gif

אז.. חשבתי שאם אני יגיד את זה כולכן תצחקו שאהבתי אותו בכלל חח.. כולם אוהבות את בנחמין ופליפה.. חח

noam666

New member
אהה

למהה דווקא חמוד! לא ראיתי המורדים אבל הכרתי אותו ה יו מלא כתבות וסורי על המפגרת..:\

כנסי...

סיכמנו כבר..מיכאלה עם י' בשם זו התחזות{מיקמיק חחחח}.....בקיצור... מכאלה בלי י',זו היא באמת....זוווו אולי היא מעריצה שלו...אבל....לא יודעת...!!!!!.......אניוואי הוא חמוד...!חחחחחח

חחחחחההההההההההה

גם אני מעריצה שלו-שרופהההההההההה(לא כמו של ספירו'ש ורועיקו'ש...) הוא עדיין עם ויקו??..או שהם ניפרדו??...(חחחח...היזדמנות לישאול...) תודה יאללה בה ביי! אור

למעלה