עדכון שבועי

Unreachable

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif../images/Emo15.gifעדכון שבועי../images/Emo15.gif../images/Emo23.gif../images/Emo41.gif

באיחור של יום
חדשים בפורום,מזלטי"ם וכו'
MoNeT1 חזרה לכתוב בפורום, וולקאם באק
מזל"ט ל Wood Elijah על הטבעת
מזל"ט butterfly211 על היומולדת שנה לשמוליק הפירסינג (
הו וול..)
ו..אמממ..זהו
שרשורים נבחרים בפורום
שירשור תמונות מסצינות שנחתכו מהסרט – תודה ללותיין טינוביאל
שירשור תמונות מצילומי המסך של פליפר- תודה ל moe7 שירשור זה או זה סוער שפתחה ליאור כמו שאתן רואות, שמתי פה הכל חוץ מהסיכום השבועי שפתחה ליאור ואת שירשורי "תמונות היום של moe7, מה שאומר שלא היו יותר מדי.....
פורומיסט השבוע
moe7
שאיזה חצי מהשירשורים בפורום הם "התמונה היומית" שהיא פותחת
תמונת השבוע
כי אני הכי אוהבת אותה ואני עושה ת'עידכון אז....
סתב
רק הערה בתור אחת שהיא יותר קוראת ודי בצד (בגלל שאני לא מתה על אליהו אבל כן על שי) תביאו אנשים לפורום, תחשבו על דיונים\פינות, תעשו דברים שאולי אפילו לא קשורים (משחק תפקידים, גמד-ענק וכו') הפורום לא יהיה חי יותר אם לא תעשו כלום בשביל זה, אולי כדאי שכל אחד ינסה יותר להעיר את הפורום וינסה לחשוב על דברים בגלל שלא פתחתן את הפורום רק בשביל תמונות...אני מניחה וזהו, שבוע טוב
נמנמנמ....ושבוע הבא "לירונילה היחידה" עושה את העידכון
בהצלחה

Piece of Wood

New member
ח"ח../images/Emo24.gif../images/Emo182.gif|אליהו|

עדכון נחמד, באמת היה לנו שבוע דיי יבש... צריך רעיונות לרענון הפורום! אני אחשוב על משו...

../images/Emo63.gifח"ח לך!

נמנמ, זה קצר מדי. השבוע באמת היה יבש. הודעה שלי? שרשור נבחר? זה בכלל משבוע שעבר, שי כתבה על זה, אם זכרוני אינו מטעה אותי. ואבקש לקרוא לי רותם. יש לי שם, תשתמשו בו או שהוא יחליד. משחק הגמד והענק. אני הייתי שמחה להשתתף באחד, אלמלא החטיבה
. נותנים לנו ערימות של שיעורים ולא עושים איתם כלום. אותו דבר עם המבחנים. כל שבוע יש שלושה מבחנים, לא כולל בחני פתע ומבדקים שנתקעים לנו באמצע, ואנחנו אפילו לא מקבלים ציונים! מה שווה בזה? ואני אפסיק כאן כי אם אני אתחיל לדבר על המבחנים זה לא ייפסק לעולם. דה פוינט איז, שעם כל השיעורים (
), והמבחנים (
) לא יהיה לי זמן לתת מתנות לענקית שלי, בטח ובטח שלא לראות מה קיבלתי מהגמדה שלי. משחק תפקידים? הסבר קצר בבקשה? נשמע נחמד. אבל אני צריכה לדעת מה עושים בו מן הסתם
. מה דעתכן על שרשור "מה קורה?!" שבועי כמו שיש בפורום אורלנדו בלום? אפשר לעשות שכל שבוע מישהי אחרת תפתח אותו, או מישהי קבועה.
לשיפוטכן
.

Unreachable

New member
אמממ...

כשכתבתי את העידכון חזרתי עד ההודעה ששי כתבה והתייחסתי לכל מה שלפניה...... מצתערת אם זה יצא על הודעות משבוע הקודם.

ALiCiA SpInNeT

New member
יה יה ../images/Emo45.gif../images/Emo98.gif

Go you!
תודה על הטרחה וכל זה
בהצלחה לבאה בתור. :>

P:

עידכון חמדמד! אם כי נורא יבש פה :[ אחשוב על רעיונות להחיות את פורומינו הקט.

למעלה