ספרו איך היה??????..........

../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif../images/Emo47.gifספרו איך היה??????..........

אני מתה כבר לשמוע חוויות ולראות תמונות והכלל הכלל הכל!

כנ''ל!!!:]

והילי את נוטשת!!!P= אבל נסלח לךךךך חחחחח סתם סתם:] עפתי סוף סוף לישון אראה תעידכונים בבוקר. מקווה שנהנתם!!3>

לירן ט

New member
יואבי הוא מלך, היה מהמם

היה לי ממש כיף, אבל הנציגות של הפורום הייתה דלה ממש וזה קצת איכזב אותי האמת. היינו 5 בנות מהפורום. זהו! אני מקווה ממש שבהופעה הבאה אנחנו נהיה נתח נכבד מהקהל.. חוץ מזה, יואב נתן הופעה מהממת שנגמרה מהר מרוב הכיף.. ואתם הפסדתם מאפינס טעימים שהכנתי לכולם.. תמונות יגיעו מחר, אני מקווה אבל לשחר יש בטח תמונות יותר יפות משלי... לילה טוב..

האגוש

New member
אההההההההה היה מושלםםםם :)

כן יואב!! מושלם!! אם תשתפר בעוד קצת זה יהיה כבר לא אנושי!
אנשים טובים, מוזיקה טובה, הופעה מ צ ו י י נ ת ! אחח..הלוואי שכל הימים היו כאלה יפים. מי שלא בא - איכזבתם ויותר מהכל הפסדתם את אחת ה-הופעות..אבל לא נורא, יהיו עוד :). תמונות ושטויות מחר
נחנח
רועי
שחר
אריאל
לירן
ענבר
אנשים
תעשו לי משהו כבר

shahar1989

New member
היה כזה טווווווווווווווווווווווווווווב!!!

OMG!!!!!! יש פלייליסט [ותודה לנחומי שלא נתן לי להרגיש גרופית ופתאום הנחית אותו עליי..
] מבקש רחמים אהבה עיוורת עכשיו כל מה שיכולתי שמור כך או כך [אה!!] מה יהיה כשתלכי לי לא נורמלית - עם אלה פלס קשה לי לוותר סיפור עצוב ימים אחרים ------------- אם לא את קרן אור [בלי ה"תודה רבה לכםם" רק "תודהה"] אהבה עיוורת [!!] הגענו, התיישבנו למעלה במרספת.. ירדנו למעלה, חזרנו למרפסת, ירדנו למטה, ענבר נתקעה בקיר, חזרנו למפרסת ואז זהו! ירדנו למטה! כל הכבוד! תפסנו מקום ססגוני בצד שמאל.. אכלנו עוגות שלירן הכינה[יאמי! כל הכבודדדד!!1 ותודה
] והתחיל [טם טם טם!!] אני באמת לא אפרט על הכל [כי הבצפר כבר קורא לי..] אבל בגדול [ובע-נ-ק] אני אגיד שפשוט נהננתי!!!!11 אין, אין דברים כאלה!! אני אוהבת את כולכם [ואת חבורת כוח המחץ
אה?] ותמיד נחמד לנצח את כפיר בקווה-קווה [נשבעת לכם שניצחתי! כשעושים בקטנה כזה ולא תופסים את האצבע זה לא נחשב!!] וענבר, נהננתי להיות העוזרת הקלטות שלך....
מתי את באה לכאן? כאילו.. היום באיזה שעה
אני רוצה לשמוע הכל וזה.. יש מצב.?? תמונות כמובן כמובן יגיעו, אבל כל זה אחרי שאני אחזור מבצפר [אללה 3 שעות אזרחות 3 שעות תולדות האומנווות
] וזהו, חברים, חברות. מגניב שבאתם, אני חולה עליכם

אוף עם הצבא

שמחה שנהניתם! וחבל שלא יכולתי לבוא ): הלוואי שההופעות הבאות יהיו בשישבת ... אני ממש רוצה להגיע אליהן! בכל מקרה... שיהיה סופ"ש מצויין

Arielcohen

New member
סיכום ההופעה שלי...

ישנתי כ4 שעות בלילה, קמתי ב5 וחצי והיום הזה מרגיש די הזוי... אבל העייפות שביום לאחר הופעה משובחת היא תמיד דבר חיובי. אני רק מוכרח לציין את סגירת מעגל שהולכת פה - אני עכשיו כותב מחדר המחשבים בבית ספר, ובאותו מחשב שבו פתחתי את היוזר הזה אי שם ב2004 והתחלתי לכתוב בפורום של עברי
בתמימותי, היה רשום שההופעה ב22:00, אז שיערתי שהיא תתחיל בערך ב22:08
אבל כל פעם מחדש אני משער ו... מחכה, אז אולי אני לא צריך להיות מופתע. חברתי לשחר
ולעוד כמה בנות ששיערתי שקשורות איכשהו לפורום ודי הועפנו לגלות ולקומה היותר עליונה בבארבי, בגלל שלא רצינו להזמין, והישיבה מול הבמה כרוכה בהזמנה של מינימום 25 ש"ח לאדם, כמו שהמלצרית העלוקתית הדגישה שוב. ושוב. ושוב. בסופו של דבר כל הבנות הלכו לשירותי הבנות
אז יצאתי החוצה לסבב טלפונים, ושם ראיתי את נחומי ורועי
איזה כיף לפגוש פנים מוכרות (ותסלחו לי על חוסר השימוש ב
- רציתי אבל המשמעות אובדת אם משתמשים בו בתדירות גבוהה מדי
) ואז הגיע המלכה, האחת והיחידה, משוש חיי - הגרוש!!!
כמה כיף היה לפגוש אותך אחרי יותר מדי זמן שלא יצא! לבסוף התיישבנו, החלטנו מה מזמינים, הקרציה הפסיקה להציע אז לא הזמנו, ואז כולם עלו ולבסוף יואב. אחח, איזה תענוג. השיר הראשון הציף באנרגיות, מיד אחריו "אהבה עיוורת" ששיננתי בעל פה אתמול בצהריים, והאנרגיות התחילו לזרום, והזמן פשוט רץ. שמתי לב שלא רק אני שמתי לב ש"כך או כך" הוא אולי השיר הכי טוב של יואב (אני צריך עוד כמה שמיעות כדי להיסגר על זה). שיר סוחף שהצליח להעלות את האווירה והאנרגיות בכמה רמות, גם אחרי שהם היו די up there. אח"כ הגר אמרה היי לכל הבחורים במקום בערך (אם תעשי את זה פעם בTLV, יש לך שם של You know what
) והלכנו לפטפט עם יואב למשך דקה. שקרא לי חמוד משום מה (Bad Straight!) וראו שהוא ממש התרגש, מה שכמובן רק הוסיף. דגשים אחרונים:
לשלילה: שירים מקסימים והכל, גם כל אלה שאין במייספייס, אבל כמה שירי אהבה קיטשיים אפשר?
אם ליואב יש חברה אני לא יודע אם היא יותר מוקסמת או מפודחת
לחיוב: חוץ מכל מה שציינתי וברור מאליו, יש המון זמרים ששרים בצורה פשוטה ונוגעת, ועוד יותר זמרים שמאוד רוצים לשיר ככה ולא הולך להם כל כך. יואב שייך לסוג הראשון - הקול שלו לגמרי עושה את העבודה ומאפשר למילים הכי פשוטות לרגש ולגעת. כל הכבוד על היכולת הזו. מחכה להופעות הבאות! אריאל.

בת 1986

New member
וואוו../images/Emo99.gif קראתי את כל החפירות שלכם../images/Emo9.gif

נשמע שהיה ממש ממש טוב..!! איזה כייף לכם שנהנתם
אני אכולת קנאה.. שיבוא לצפון כבררררר- זה לא פייר
תעלו תמונות.. אגב, אפשטיין המלך היה?

O f r i s h

New member
../images/Emo9.gif

האמת שאין לי כוח לחפור
אבללל.. שחר
, אוטו, טל [חברה של שחר], דרוס-כל-דוס והשמד-כל-חרד [שחר והחוכמה
], בארבי, ענבר
אחותה וחברה שלהD:, לעלות למרפסת, לרדת למטה, להתיישב, לא להזמין
, הופעה
, נגמר, קר, אוטו, בית
היה כייף ממש:] חווית הופעה אחרת - כמו ששחר מגדירה:)

../images/Emo126.gif ממש שמחה שנהניתן ../images/Emo9.gif

הייתי ממש רוצה להיות שם, אבל לא התאפשר.. אני מקווה להיות באחת ההופעות הקרובות, כשאכיר את כולם קצת יותר טוב, וכשאכיר שירים של יואב יותר טוב
ד"א, מי מגיע להופעה של כפיר ברביעי?
צרו קשר, אני שם!

למעלה