התיצבות בפורום

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהתיצבות בפורום../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מכוון שקצת נעלמתם/ ן מהפורום הגיע הזמן להתפקדות
שם/ כינוי
מהיכן בארץ
מה עושה כיום הבילוי המועדף לכם/ ן
המקום בו אתם הכי
משפט מוחץ בעיינכם

../images/Emo9.gifמתפקדת ראשונה!

כינוי: שמנת מתוקה מתוקה גיל: 27+ כמה זמן חבר/ ת בפורום:חצי שנה לערך מהיכן בארץ: שפלה מה עושה כיום: נציגת שירות לקוחות הבילוי המועדף לכם/ ן: בבית בחיק המשפחה האוהבת המקום בו אתם הכי:לבד עם השירים שאני שרה משפט מוחץ בעיינכם:"אנחנו מאמינים בני מאמינים ויש לנו להישען רק על אבינו שבשמיים! ואלייך מלכה יקירתי האמת אני כ"כ מעריכה את פועלך ומוקירה לך זאת חבל שהפורום נרדם לו אבל כל אחד וכאבו בפורום היקר הזה מצאתי לראשונה את הפורקן ותחושת ההזדהות אחר האובדן הקשה מי ייתן ולא נדע עוד צער ושיקירנו ישמרו עלינו מלמעל לפני שבוע וקצת עברתי ניתוח (לא משהו רציני) ב"ה מרגישה יותר טוב ותביני חלמתי על אבי היקר פעמיים בחלום כשהוא שומר ומגן עליי תמיד נאמר המשפט "אל תדאגי הם שומרים עלינו מלמעלה" וכנראה שזה באמת נכון הם יודעים על כל צעד ודרך שבה אנו צועדים וכל מהלך שאנו עושים ... מקווה שהחיים יזמנו לנו גם דברים טובים ! תודה לך על הכל מנהלת יקרה!

liron162

New member
עונה

שם/ כינוי: לירון,פילי.. גיל: 21 כמה זמן חבר/ ת בפורום: אממ נראלי שנה כבר מהיכן בארץ: קיבוץ ברור חיל מה עושה כיום: שירות לאומי הבילוי המועדף לכם/ ן: סרט או מסעדה המקום בו אתם הכי: בקיבוץ שלי משפט מוחץ בעיינכם: אין לי

עונה..

אחרי תקופה ארוכה ככ שלא הייתי.. פתאום נכנסתי וראיתי התייצבות.. לא יכולתי להתעלם ומתייצבת.. שם/ כינוי : בובה על במה גיל : 26 כמה זמן חבר/ ת בפורום : כבר לא זוכרת, היתה תקופה {בהתחלה} שהייתי נכנסת מלא.. עכשיו פחות כיוון שקשה לי להתעסק בנושא הזה.. מהיכן בארץ: .. ים מה עושה כיום : מלא מלא מלא מלא דברים .. הבילוי המועדף לכם/ ן : ים המקום בו אתם הכי : אהמ..עוד לא מצאתי מקום כZה. משפט מוחץ בעיינכם : "אל תגידו יום יבוא- הביאו את היום"

kfxz

New member
אני

שם/ כינוי: kfxz גיל: 19 וחצי כמה זמן חבר/ ת בפורום: כרגע נכנסתי פעם ראשונה מהיכן בארץ: אזור חיפה מה עושה כיום: שירות לאומי הבילוי המועדף לכם/ ן: הופעות המקום בו אתם הכי: תלוי מתי משפט מוחץ בעיינכם: "If I could wake up in a different place, at a different time, could I wake up as a different person?" Chuck Palahniuk / Fight Club

למעלה