מפגש חנוכה

kittycatbone

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמפגש חנוכה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מואהאהאהאהאהאאהאהא
הנה החלטתי, עוד 3 שבועות חנוכה. וכבר צריך להיות בהיכון
אז זה שרשור ראשון למפגש חנוכה 2005 של פורום אורלנדו בלום
שרשרו נא לכאן בהודעות *כל אחת* מכן את התאריכים שאתן לא יכולות להיות בהם מתוך חופש חנוכה.. שהוא בתאריכים 25.12.05-1.1.06 (תקנו אותי אם אני טועה
) אחרי השרשור הזה.. ש*כל אחת* מכן תענה לו(
) נרשום את התאריכים שיוצאים חופשיים, ואז נעשה בחירות
אני מזכירה לכן, שחלקכן מחויבות לבוא כי אני כבר פריקינג רוצה לראות אתכן
אה. הממ כן, מן הסתם כולכן מחויבות לבוא
-רעה שכמותי-
יאללה התחילו נא

kittycatbone

New member
והנה אני לדוגמא../images/Emo11.gif

יכולה כביכול לבוא בכל התאריכים
כי -כביכול- אין לי כלום בחנוכה. אולי מפגשים וכנסים פה ושם (הכוונה כנס באפי), אבל זה לא בהכרח אומר משהו לאם יהיה מפגש אז אני לא אומרת שום דבר. אהה והכביכול הוא כי בינתיים לא ידוע לי על משהו..

הומממ..

ת'אמת שאינלי מושג מתי אני יכולה...כי אני מתכננת ללכת לעשות תיאוריה בחנוכה ואני עדיין לא סגורה על תאריך וגם לסבתא תהיה אזכרה של חודש בתחילת החופש..
..אז..אממ קיצר אנ'לא יודעת
תקבעו תאריך ואני אראה אם זה מסתדר..

RRonitka

New member
הממממ.../images/Emo110.gif

אני חושבת שאני יכולה כל החופש בערך... נראה כבר.

kittycatbone

New member
את אומרת שאת יכולה,

אז את יכולה
תזכרי שאת באה הפעם למפגש
וגם את קארין!!

kittycatbone

New member
מייזל טוב!!../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

הא, וסוף סוף אני מקשיבה כרגע לx&y שקניתי בדיוטי פרי
כע אני יודעת, זה רע שעדיין לא יצא לי להקשיב לו

נראה בחנוכה../images/Emo98.gif

לא יכולה להבטיח
כי יסמין מכריחה אנשים להגיב ומאיימת עליהם בגרירות

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהו, אוקאיי...

NOTE:: אין מצב בעולם שאין מפגש הפעם. היום עברתי ליד עזריאלי וזה היה נוסטלגיה והחלטתי שממממממממש צריך להפגש כבר. וזה אומר כולכן, גם אלה שאהמ גרות בירושלים ובמיתר ובצפון ואהמ וואראבאר. [
וואראבאר.
]. שקד, אולי הפעם נוציא לפועל את התכנית. ונוכל לקחת גם את אלה. |סינג'ור| ו.... נמ. טוב. עיקרון, אין שמצ של מושג, אבל אני אברר. אני מניחה שזה יהיה ממש ממש בעיה להגיע כרגיל בלה, אז אמ כן, תארגנו ואני כב אמצא דרך. :XXXXXXXXXXXXXX אבל באמת הפעם.

kittycatbone

New member
את תמצאי דרך../images/Emo11.gif

רציני
יש מישו שאני מכירה מקצרין אני חושבת, שזה פחות או יותר אותו איזור כמוך.. אם את רוצה אני אפילו אשאל אותו מה האוטובוסים שהוא לוקח כדי להגיע לעזריאלי/ת"א וכאלה
או אולי אפילו תקחי אוטובוס לחיפה וניקח שנינו ביחד תרכבת לשם או משו^^ אניוואי, גמאני היום הסתכלתי בתמונות מהמפגש פורום שאת היית בו, וזה גם עשה לי נוסטלגיה
(ובא לי לראות אותך שוב
)

למעלה