סטטיטיקות!!!!!!!!!!!!!!!!!

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifסטטיטיקות!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

טוב אז נכנסו סוף סוף רשמית לקיץ מה שאומר שהתחילה תקופת הפסטיבלים בשביל MCR...
ציפינו החודש לקליפ חדש אבל בסופו של דבר לא היה אמור בכלל לצאת קליפ אלא רק הסינגל וחבל...
הצטרפו אלינו 3 בנות חדשות! אז שוב ברוכות הבאות
אניוואי! הינה הסטטיסטיקות להחודש:
הפורומים המועדפים:
אדם למברט לינקין פארק אביתר בנאי רונה קינן רוק ישראלי פארמור אבריל לאבין ערוצי MTV ו-VH1 מקפליי אירוסמית`
הקומונות המועדפות:
All Mountain אונליין חדשות בזמן אמת אנשים משועממים אפייה מהנה וגם בישול חרדים בסטייל מבט אל האופק מגזין אהבה מיסטיקה וקריאה בקלפים מעגל אמהות פפראצי
מס' כותבים
22...נשארנו באותו מצב למרות הבנות שהצטרפו מה שאומר שיש כמה שעזבו אותנו...
מס' הודעות
298 שזה עלייה של 6 הודעות.... תתחילו להגביר קצב אנשים!!
הכותב המתמיד
Ayush Cohen
כל הכבוד על העיקביות!! כמובן תשארי אדומה
13fuckingkilljoys (כל הכבוד לך!! הצטרפת אלינו לקראת אמצע החודש ואת כבר מקום שני! תמשיכי כך!) LPMCR Hadar way SuperUkeChan כל הכבוד לויתיקים ברשימה ולחדשים שהצליחו להכנס!!!
ועכשיו.... סיכום חודש! שם: גיל: מיקום: שיר החודש: אמן החודש: תוכנית החודש: סרט החודש: התחדשות החודש: דבר טוב שקרה החודש: דבר רע שקרה החודש: משהו להוסיף: שיהיה לכולנו חודש מדהים ומוצלח!
לי

Ayush Cohen

New member
../images/Emo24.gif תודה חח ../images/Emo9.gif

גיל: 16 מיקום: באר שבע שיר החודש: אמממ לא יודעךת אמן החודש: MCR תוכנית החודש: אין... סרט החודש: אממ. לא יודעת ראיתי רק את "מהיר ועצבני 5" הוא חמוד
התחדשות החודש: שפתון, בגדים.... דבר טוב שקרה החודש: לא יודעת דבר רע שקרה החודש: ל זוכרת משהו להוסיף: ♥

NoAmItA ChAn

New member
יאללה D:

שם: נעם. גיל: 18 וקצת <: מיקום: ת"א! שיר החודש: המממ.. אני אקח את זה לפי הימים האחרונים: Knockin' On Heaven's Door - Guns N' Roses אמן החודש: גאנס, קווין. תוכנית החודש: על טבעי, גוסיפ גירל, יומני הערפד. סרט החודש: טנגלד? התחדשות החודש: המממממ.. דיי הרבה. ספרים בעיקר, גלוס שאמא הביאה לי, גופיות וחולצות אחרות.. דבר טוב שקרה החודש: המון! מלחמת מים, שבוע הספר, לילה לבן, חמשו"ש בהפתעה (שהיה השבוע [:), סיורים בכל מיני בסיסים, שיבוץ לתפקיד שרציתי וההבנה שנשאר פחות מחודש לקורס! דבר רע שקרה החודש: המממ.. אולי סתם דיכאון של הרבה אנשים בקורס. וגם זה שאני תפוסה כולי מה-90 כפיפות בטן שעשיתי ביום שלישי. משהו להוסיף: צבא זה טוב!

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gif../images/Emo45.gifחמודה שלייייי

יואו איך אני שמחה בשבילך על התפקיד! <: גאה בך המון
הלוואי שבכל זאת תגיעי לבסיס שלי (לא למחלקה שלי כי אנחנו מקבלים מישהו ממגמה אחרת, אבל בכל זאת), זה יהיה מושלם *_* למרות שאני בטוחה שיהיה לך כיף בכל מקרה

XoLilMissLolaoX

New member
אל תהייו יבשים סכמו! ../images/Emo192.gif

שם: לי גיל: 17 וחצי מיקום: חיפה שיר החודש: קשה קשה... walk - foo fighters the strokes - heart in a cage אמן החודש: the strokes julian casablancas foo fighters muse תוכנית החודש: scrubs samantha who? סרט החודש: easy A back and forth (הסרט של פופ פייטרס) התחדשות החודש: ספרים ודברים לנשף וכמובן פלאפון!!!! קנו לי גלקסי מהמם!!!
דבר טוב שקרה החודש: סיימתי בצפר לעד! דבר רע שקרה החודש: אמממ לא יודעת:O משהו להוסיף:

Hadar way

New member
יאללה מכות!!!

שם:הדר/רובי גיל:15 מיקום:מרכז אל'דאולה שיר החודש: ואו לא זוכרת אמן החודש:גם... לא זוכרת תוכנית החודש: פרוייקט מסלול ♥ סרט החודש: אההההההההההההה התחדשות החודש: מכנסיים דבר טוב שקרה החודש: סיימתי כתה ט', קורס מד"צים בני המושבים 2011 היה בנזונה! דבר רע שקרה החודש: כלום משהו להוסיף: היה היום סינג באמטיוי רוקס!

ייאייי

ייאיי אני מקום שני :) סיכום חודש: שם:אודליה גיל:14 מיקום:לוד שיר החודש:the misfits-dig up her bones 12 stones-world so cold אומן החודש:the misfits 12 stones MCR muse תוכנית החודש:חברים, משפחת סמפסון, יומני הערפד סרט החודש: 27 שמלות, לזרום עם זה התחדשות החודש: מכנס,חולצה,4 גופיות, ועוד הרבה....:) [חחח.. היתי באילת אזז...] דבר טוב שקרא החודש: אםם.. סיום לימודים, אילת :) דבר רע שקרא: מתחתי גיד ברגל ובמשך שבוע התחת שלי היה דבוק לכיסא:( משהו להוסיף: המממ.. לא :)

חחחח..

לרגע הבהלת אותי... חשבתי שיתחילו לרדת עליי כי אני מלוד :) המממ.. וכן באיזה בצפר את לומדת???

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifמיאו~ בדיליי קצת

שם: עטר גיל: 19 מיקום: ת"א שיר החודש: Close Ur Mouth- M&D ^הכי בעולם
וחוץ מזה, גם- Hot Summer- F(x) I Am The Best- 2NE1 וגם Don't Lie- S. M. The Ballad feat. Henry Lau http://www.youtube.com/watch?v=M3HTospPMpU לא שיר חדש, אבל חרשתי עליו ממש הרבה בזמן האחרון
אמן החודש: סופר ג'וניור, אפאקס, 2NE1, ביסט, 4מינוט, B1A4 תוכנית החודש: דוקטור הו#@$&^%$#@R^%$, משחקי הכס סרט החודש: ... היו הרבה, שכחתי כבר התחדשות החודש: טווינס (נוק אאוט), הדיסק הראשון של סופר ג'וניור *____________* השמפןכהמפכגפןכמשדןפכגדפ סוף סוף יש לי (כמעט) את כל הדיסקוגרפיה של סופר ג'וניור 3333333333333333333333333333333333333333333333333333> ובגדים~ וסיכות P: (של המדים כאילוXD) דבר טוב שקרה החודש: הוסמכתי במלא. <: דבר רע שקרה החודש: אה... החופפת השנייה שלי עזבה? כאילו טכנית היא עוזבת רק בראשון אבל ממף זה מספיק מתאים. >: משהו להוסיף: מיאו~

shani cohen1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

שם:שני גיל:14 מיקום:חיפה שיר החודש:guns n roses- rocket queen אמן החודש:MCR ,guns n roses,Aerosmith תוכנית החודש:המפץ הגדול,איש משפחה... סרט החודש:לא יודעת,כלום לא כול כך ראיתי סרטים החודש היה די עמוס... התחדשות החודש:המממ..תיק ,בגדים... דבר טוב שקרה החודש:בת דודה חדשה!!! וחופשה בחו"ל היה כול כך כיף!!
דבר רע שקרה החודש:כלום, משהו להוסיף:הממממ....לא רוצה תיכון!!!וזה לא עוזה שכולם אומרים לי כמה זה קשה...
דרך אגב אני הכי קטנה פה (עוד פעם)?

XoLilMissLolaoX

New member
אני יכולה להגיד לך משהו שיעודד אותך ../images/Emo24.gif

לפעמים יהיה קשה אבל זו אחת התקופות הכי טובות...תהני מהתקופה הזו כי היא עוברת בציק בלי שמרגישים

Hadar way

New member
אם את 14 ואת עולה לי' אז את קטנה ממני רק בקצת

כי אנחנו באותה כתה:)

shani cohen1

New member
יאיי...וואוו פיינאלי אני לא הכי קטנה../images/Emo3.gif

חחח...בכול הפורומים האחרים אני הכי קטנה...

למעלה