סתם שתדעו

dafgol

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif סתם שתדעו ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

במיוחד לכל מי שהצטרפו לאחרונה, אתם מוזמנים להכניס תאריכי ימי הולדת ימי נישואין וכל תאריך חשוב אחר שלכם ל לוח הארועים שלנו , אולי לא תקבל ו
אבל בטח תקבלו ברכות ואיחולים
הפינה של shinon - כל המאמרים שכתב וכותב לנו בנושאי חגים ומנהגים ,
שינון, אני בהחלט נהנת ללמוד כל פעם משהו חדש
לא לפרסם מידע על משתתפים אחרים ללא רשותם ואישורם וגם לא מספרי
(היום נמחקה הודעה כזו מהפורום )
המדריכים לתפוזניקים לשרותכם.
מזכירה לכם את תחרות הצילום לחג, מכיוון שעדיין לא הסתיימו הארועים התחרות עדיין מתקיימת , אתם מוזמנים להעלות תמונות מהבילויים בחג
על ההבנה ושיתוף הפעולה
דפנה

dafgol

New member
../images/Emo124.gif המדור לחיפוש קרובים מודיע :

זהבית rby נורית אלה ללי אודי shinon שרה רותם W a r r i 0 r איפה אתם? השמיעו קול......דואגים פה.... אני חושבת שכל השאר ראיתי פה ביומיים שלושה האחרונים....

מתפקדת החג היה ארוךך מרענן וכייפי

לשם שינוי חג ראשון שאנחנו מתארחים כל החג כולו ולא מארחים לא הייתי באיזור כי החג פה הוא ------ שלושה ימים!!! ארוך מאוד :) ואנחנו לא היינו בבית חוץ משינה מקווה שהיה לכולם חג יפה ולבן ונעים עים אביב באוויר נשיקות מאיתנו אבי נורית רון-אשלי וסוזן-לי אפילו מפאפי הכלבלב

dafgol

New member
העיקר שחגגתם והכל בסדר ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo140.gif

טוב שלי עבר אבל ..

אפשר להוסיף אותי לפעם הבאה ב 8.3 שנה הבאה היה לי יום הולדת אפשר את התאריך להוסיף ללוח לידע כללי

dafgol

New member
יוסי , תכניס ארוע בלוח הארועים

< בקישור שנתתי > אז נולדת ביום האשה הבינלאומי, אחלה מתנה היתה לאמא שלך

../images/Emo24.gifדפנה,והינה תאריכי ימי ההולדת שלנו,,,

לא הצלחתי להכניס לארועים שבשרשור שלך,,,, אני - האימא כמובן,,,,9/3/1965 ניתאי --בכורי היקר / 23/7/1998 ליאם - הקטן והמטריף / 9/10/2005 תודה אילנה

גם אנייייי לא הצלחתי וניסיתי מס' פעמים ../images/Emo2.gif

דפנוש'
האם אפשר שתכניסי גם תאריכים שלי? בבקשה ......
דניייילה המתוקה - יום הולדתה 09.02.06
אמא של דנייייאלה - יום הולדתי 21.04.80 אבא של דנייייאלה- יום הולדתו 26.04.75
רבה

dafgol

New member
בנות שימו ../images/Emo23.gif

אחרי שאתן מכניסות לוקח זמן להתעדכן, ואם עבר התאריך השנה , אז להכניס בשנה 2008 ואז זה יתקבל. ( של דניאלה כן עודכן ושל ניתאי כן עודכן כי הכנסתן נכון
)

למעלה