שאלה לאורי

elii1988

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשאלה לאורי../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo163.gif

***מותר לי לשאול את אורי שאלה נכון מירי?
הרי זה הפורום שלו, והוא כותב פה. בקיצור, אם זה לא נראה לך, שרשרי אחרי שהוא יענה אם זה אפשרי. תודה.
אז ככה
שלום אורי. כפי שאתה יודע {וגם אם לא} אני מאוד אוהב, ומעריך את שרון מלכי שמש, ואת המשחק המדהים שלה בטלנובלה בע'מ. {זו הסיבה בעצם להערכתי אליה} אני יודע שלא יצא לכם לעשות שום סצנות ביחד, אך בגלל שלא לי, ולא לשאר חברי הקומונה שלה, יכולת ליצור איתה קשר, רציתי לבקש, אם תוכל כמובן, ואם אתה יודע, קצת פרטים עליה. שאתה יודע באופן אישי. אם הכרת אותה. זה באמת חשוב לנו בקומונה. אז אם, יש משהו שאתה יכול להגיד עליה, תכונות אופי, דברים מסוימים שהיא נוהגת לעשות, אולי דברים שהיא אמרה על מעריצים, השם של בנה, ובכלל, בכללי, וזה בהנחה שאתה מכיר אותה. אם לא יצא לך להכיר אותה, ואין לך שום מידע עליה, אז זה בסדר. אם יש לך מה לרשום, אתה מוזמן גם לפתוח הודעה על כך בקומונה, אך גם פה זה בהחלט בסדר http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?CommunaId=12474 תודה מראש
אלי.

elii1988

New member
כי אני שונא מסרים../images/Emo12.gif../images/Emo163.gif

והנה אורי כבר כתב פה וודאי ראה ת'שאלה שלי ולא ענה אז במסר הוא יענה?

elii1988

New member
אבל כבר שאלתי../images/Emo3.gifאבל למה הוא../images/Emo163.gif

לא עונה

בקשר לשרון מלכי שמש

הייתה לי סצנה איתה (ועם יעל, שלושתנו) ב"כושר קפה" . בכל מקרה היא התחילה את דרכה במועדון הסטנדאפ דומינו גרוס עם חבורת בנות מצחיקות והיה לכן אפילו ספיישל בטלויזיה בו הוקרנו מערכונים שהן ביצעו. שם הכרתי אותה בפעם הראשונה. לאחרונה אני לא ככ בקשר איתה אז אני לא יודע אפילו איך היא קראה לבנה.

למעלה