שירשור אירועים עדכני

leozak

New member
@@ בומבמלה 2009 -- מכירת כרטיסים@@

השנה יותר מתמיד בוםבםמלה!!!!!!!!! אתם מוזמנים להיכנס לחוויה האינסופית שנמשכת כבר למעלה מעשור! שילוב מושלם של שלווה וטירוף!!! חוף ניצנים| 9-14.04.09 כרטיסים באיזור הצפון: אופיר: 0528770191 ליאו : 0528910685 *מי שמעוניין לייחצן באיזור הצפון מוזמן להיתקשר גם כן

Carcass

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשירשור אירועים עדכני../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אירועים מסיבות וכדומה נא לשרשר לפה.

Carcass

New member
FROM GREEN TO GREEN 6/02/09

אז שיידי משתחרר at last ולטבסקו יש יומולדת.. אי לכך ובהתאם לזאת,הבית השני מציג: REGGAE INNA SAMARIA GOES LIVE: BAZDAL (ONE BLOOD SOUND) & SHADY RANKIN!!! רוד בוי סאונד מגיעים לשקשק את הישבנים בחגיגת יום הולדת של טבסקו.. גיל שיידי שלנו וחברו תומר פרישמן בחגיגת אזרחות מטריפהההה אחרי 3 שנים ארוכות וקשות בצבא ההגנה לישראל!!!!!!!! וצפו להפתעות על המייק! כניסה 40 ש"ח דלתות - 22:00 "הבית השני" רח' החרושת 8, אזור התעשייה, כפר סבא לפרטים נוספים - 054/3044342 לינקים רלוונטיים: FACEBOOK EVENT a ting called reggae inna samaria ,ניתן לשמוע מיקסים קודמים בפודקאסט שלי. DAGGA DAT - המיקסטייפ המטורף של רודבוי להורדה!!

חברים יקרים - לא לפספס

אני רוצה לראות את כל חברי הפורום במסיבת השחרור שלי (כן כן, כל החמישה!
). כפר סבא מעולה לא ידעה אירוע כל כך מטורף, אל תרשו לעצמכם לפספס את זה!!!

סאטלה סאטלה סאטלה

מרוב התרגשות, התבלבלנו וביקשנו משני אנשים פלייר הרבה כבוד לארבל שלנו שנמצא הרחק מכאן, והשקיע בפלייר! מצטערת על הטעות :) קבלו בתופים את הפלייר

להבא בשרשור האירועים בלבד

לא נסכים להפרת חוקי הפורום, מה גם שאם כבר, בומבמלה זה וואחד

למעלה