מפגש פורום - חזרה גנרלית

טאוֹ

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif מפגש פורום - חזרה גנרלית

המפגש יתקיים ב-29/9, יום שישי הקרוב, במקום סודי בגליל (מצ"ב הוראות הגעה). מציע את השעה 11 כשעת התחלת המפגש. משתתפים: טאו ימית אשכר נופר מאיה גיא טנקה מיכל שרון? תמימה? (אור, נדמה לי שגיא וטנקה יכולים לקחת טרמפ עם נופר; אולי תרצי לעשות שבת בצפון עם משפחתך, וכך להבטיח את השתתפותך). פעילויות-משנה: שיתוף של ימית אודות המקום המיוחד בו נתארח. מיני סדנא במשחקי מוח, בהנחיית מאיה (מה יעשה שם חסר מוח כמוני, זו כבר שאלה אחרת). זמן חופשי לקשקושים, נשנושים והחלפות טיפולים. פעילות מרכזית: אני אביא עוגת חלבה.

harduf9

New member
כאירידיולוג

אני יכול להגיד שיש בעיה מאסיבית באזור בסיס הגולגולת וע"ש צווארי. ובעיה קלה יותר באזור עצם הזנב והאגן. אבל אם זו עין שמאל אז בעיה מאסיבית באוזן סביר להניח שיש בעיות של שיווי משקל, סחרחורות וכאבי ראש ובעיה קלה יותר בכליות. בשני המקרים אתם יכולים לראות את הקשר. בעין ימין פשוט מדובר באותו איבר כמו למעלה כך למטה. ואילו בעין שמאל. האם אין הכליות קשורות לאוזניים (לפי הרפואה הסינית) מה שלא מסתדר לי בשני המקרים האלו. למרות שלא תמיד לא מסתדר. היא שהבעיה הגדולה, הראשית נמצאת למעלה בפלג הגוף העליון ואילו בבסיס הבעיה קלה יותר. מה שכן העיכול תקין אך קיימת בעייה אקוטית במח. ולמי שדרושה הבהרה נוספת הציור של המצפן הזכיר לי איריס של והאיים סימנים על האיריס. בריאות שלמה גיא הרדוף

nninn

New member
האם המפגש סגור?

חברים, האם המפגש סגור,רק למשתתפים פעילים בפרום. או שגם קוראים סמויים ומזדמנים, מוזמנים אליו ? פשוט- מזמן מזמן מזמן, אני רוצה להשתתף בפעילות -משחקי מוח שמעבירה מאיה, ואיך שהוא באמת אף פעם לא יצא לי. אז - מה אתם אומרים ? ניצן.

טאוֹ

New member
המפגש פתוח לכולם

משתתפים פעילים, קוראים סמויים, גולשים מזדמנים, אנשים שנכנסו רק היום לפורום, כל מי שלא יודע איך להיפטר ממלאי השוקולד שברשותו - כווווווולם מוזמנים.

nninn

New member
יופי!

יופי,ותודה. אז עכשיו נשאר לחכות לפרטים נוספים ומדויקים-נכון ?

טאוֹ

New member
פרטים מדויקים יישלחו במסרים

ביום חמישי ימית תשלח במסר את הכתובת המדויקת, ואם תרצה גם את מספר הטלפון שלה, לאלה שעתידים להגיע למפגש. בינתיים אני מצטרף לברכות של מאיה, ולהזמנה לספר מעט על עצמך.

freearth10

New member
וואו לא ציפיתי לראות אותך כאן ../images/Emo13.gif

וברוכה השבה לפורום ומי יתן ונזכה לראות וגם לשמוע ממך קצת יותר. אז למען אלה שלא מכירים אותך, אפשר כמה מילים על עצמך?
מאיה

nninn

New member
הפעם............נכנסתי ממש במקרה

נכנסתי היום ממש "במקרה", לא היתה לי שום שאלה, וגם שום בקשה מיוחדת. סתם קפצתי להעיף מבט. וראיתי, שהולך ונרקם מפגש, שבמרכזו משחקי מוח. אז- נכון שיום שישי , זה יום בעיתי, ונכון, שזה לא כל כך נוח, אבל-ממש, ממש , לא בא לי ,הפעם לפספס אותך.

freearth10

New member
"במקרה"...?

איזה מזל שיש לנו את הפורום
מה שפספסת זה את השאלה שלי, אבל אני כבר אדאג שלא תפספסי אותה בפעם הבאה...

אני מסיימת לעבוד רק ב- 14.30.....

יענו אוכל להגיע רק אחרי 15.30....בקצב הזה לא נראה לי שיישאר מישהו עם כוחות לפנק אותי, או שיישאר ביס מהעוגת חלבה. השעה סגורה?

טאוֹ

New member
השעה לא סגורה; זו הצעה

בהודעה קודמת כתבת שאת מסיימת ב-12:30. 15:30 זה באמת קצת מאוחר.
השעה 11 פשוט נשמעת לי הגיונית בהתחשב בעובדה שמחצית מהמשתתפים הם מאיזור המרכז, ובזמני הנסיעה בהגעה ובחזרה. אבל זה רק אני, ואני ממילא מגיע בטרמפ, ולא דחוק לחזור בשעה מסוימת. בכל מקרה אפשר לשמור לך ביס מעוגת החלבה, ואני בטוח שיישאר מישהו עם כוחות לפנק אותך (טאו שיאצו זה לא פינוק, אבל...).

אתה צודק. אני שכחתי והבטחתי סדנה

לזוג בשבוע 36, זה לא שיש להם עוד יותר מדיי זמן...אנסה להזיז.

אשכר

New member
אני בא במכונית מאיזור חדרה

(אבל לא בטוח שאני חוזר באותו יום)

0 אור 0

New member
מכירים את אלו שתמיד מחפשים את חצי

הכוס הריקה??? אז הבת שלי משום מה לומדת ביום שישי (ביררתי), אז זה קצת בעיה להפוך לחופשה משפחתית (מעל כמות מסויימת של העדרויות מורידים להם ציון המניאקים) - אבל הכל עוד פתוח מבחינה זאת. מצד אחד דוקא נוח שמצאו שני הרחובותים זה את זה, מצד שני כשהתחלתי לחשוב ברצינות איך עושים את המבצע, חשבתי להתחלק בנהיגה עם הטרמפיסטים (נניח טרמפיסט אחד נוהג והשני מבצע לי עיסוי גב או משהו שווה ערך ...) כרגע הכל בבירורים (מילה אחרת להגיד שאני אחליט כנראה ברגע האחרון)

yamit23

New member
יש פעילות מרכזית../images/Emo35.gif ../images/Emo71.gif ../images/Emo8.gif

אני מתכננת לדאוג לפינת קפה, כולל עשבים מהגינות. טאו הבטיח עוגת חלבה. אם לא תתעוררו ועכשיו עוד נישאר רק עם הררי
וירטואליים...

ימית, תודה

לא יודעת למה אבל יש לי בעיה במסרים, אולי זה במחשב שלי בלבד, אבל אני לא מצליחה לכתוב בעברית... אז "שברתי אצבעות" וחרקתי שיניים והצלחתי להוציא תודה באנגלית....(טוב קצת יותר מתודה...) בכל אופן מנצל"שת...ואומרת שוב תודה רבה על ההסבר המדויק... אם אתברבר אחרי הסבר כזה...אני באמת בבעיה רצינית.... אני רואה שלאט לאט מתעורר הפורום הרדום ומתכוונים להגיע עוד ועוד...איזה יופי! אז להתראות ביום שישי... תמי

למעלה