פורום סלסה

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifפורום סלסה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

שלום לכולם וברוכים הבאים
סופסוף נפתח פורום סלסה לקהילה שלנו - חולי הסלסה.. אל תשכחו שהפורום בשבילכם וזה המקום שבו אתם יכולים לדבר על כל דבר שקשור לסלסה..
שאלות ודיונים
חיפוש בן\בת זוג
עידכונים על מועדונים
עידכונים על אירועים מיוחדים
הודעות מיוחדות... וכו´.... בקיצור הפורום נמצא פה בשבילכם ואתם יכולים ומוזמנים לדבר על כל נושא שתרצו שקשור כמובן לסלסה.. ENJOY!!! טל נ.ב. אל תשכחו למלא אחר הוראות התקנון!!

Bunny Babe

New member
היייי טל!!!!!!!!!

חולה עליך סקסי שלי בהצלחה עם הפורום!!!!!!! ועכשיו כולם להגיד בצלחה לטלוש

איזה מתוקההההה../images/Emo24.gif

שירו´ש..U KNOW... את יודעת שאת מוזמנת להמשיך להשתתף בפורום... אפילו שאת לא רוקדת סלסה

Bunny Babe

New member
../images/Emo108.gif ../images/Emo51.gif

אני אשקול......
אההה נראה לי אני יצטרף רק בשביל הסמיילים איזה שווים הם

כאן קוראים לי שחרחר מתוק:)

תודהההה וברוכה הבאה!!!
את מוזמנת להשתתף בפורום..! ותשרשרו הודעות בתוך הנושא הראשוןשפתחתי בהתחלה על הפורום...

ד"א... לכולם!!

יש איזה בעיה שלפעמים צצה זה מן "מפלצת" שלפעמים אם אתם שולחים הודעות אז ההודעה לא מתקבלת לפורום.. זאת אומרת אתם לא רואים שההודעה בפורום.. אז לפעמים ה"מפלצת" הזאת "אוכלת" את ההודעה פתרונות: 1. תנסו עוד כמה פעמים לשלוח את ההודעה.. 2. לחכות ולשלוח יותר מאוחר..

אוחחחחחחחחחחחחח

יש בעיה קטנה....ידיד שלי רוקד סלסה כבר מז שהוא קטן.... משהו כזה 12 ככה אנ´יודעת 3 שנים הוא לומד חפיף קיצר! אני אין לי כל קשר לסלסה אבל אני מאכלת לך שחרחרוני שיהיה לך אחלה בפורום הזה ושהיו לך הרבה הרבה הרבה המון המון המון המון אנשים שאוהבים את זה.... בהצלחה ענקיתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!!! לילו

Itai S

New member
לשחרשחר מתוק, ../images/Emo49.gif!!!

והמון
עם הפורום החדש :) מקווה שתאחל לי גם כששלי יפתח
בכל מקרה שוב מזל טטטטוב!!

../images/Emo187.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

מפלצת ההודעות אכלה לי את 2 ההודעות הקודמות!!! אני מקווה שהפעם זה יעבוד ושלא פתאום כל ההודעות יצוצו ויהיו אותו דבר
איחלתי לך מזל"ט טל, ואמרתי שיהיה לך בהצלחה עם הפורום ושאני פריקית של פורומים של תפוז והגיע הזמן שיהיה כאן פורום סלסה!!! זו ענבל אגב... מפלצת הודעות! אל תאכלי לי גם את זו!!!!

חחח תודההההה../images/Emo140.gif../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

לי זה אוכל מלא הודעות... אבל ביררתי וזה רק בהתחלה יהיה ככה
ולשירן ולכל המתעניינים
: בזמן האחרון התחלתי עם כל התהליכים האילו.. של לבנות פורום! כי ראיתי שבתפוז אין פורום סלסה כאשר בכל האתרים האחרים יש פורום סלסה.. אז חשבתי שאולי כדי לבנות גם בתפוז פורום סלסה כי זה אתר מאוד מרכזי..!! ולפי דעתי כל אתר זקוק לפורום סלסה
ד"א יש מן בעיה כזאת במערכת..מן "מפלצת" ש"אוכלת" לפעמים הודעות שנשלחות לפורום... אם קורה לכם בעיה כזאת.. * תעתיקו את ההודעה ותשימו אותה סתם באיזשהו מסמך..ואח"כ תנסו שנית

לפי מה שהבנתי עד עכשיו מכמה אנשים..

שהיה מאודדד כיף אתמול.. ומי שלא בא - הפסיד.. למה את חושבת שהיה יבש

למעלה