סקר

ShukyD

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif סקר ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

האם!!!!! לדעתכם....... ברגע ששירשור הופך מפלצתי <100-150 תגובות ומעלה> הוא צריך לרדת מנעיצה?
ולמה? <כמובן יש את האלה שזה מתקפל להם אבל עדיין תשתפו פעולה>

יNOT

New member
אני נמנע

אבל רציתי לשאול מה הכוונה "מתקפל" אצלי זה נשאר שרשורים ארוכים, האם זה תלוי ב BROWSER ?

eli7r

New member
מתקפל הכוונה שלא רואים את התגובות

יש לך זה אופציה באופן התצוגה אתה בחור אם ואחרי כמה תגובות לקפל את השרשור

לרדת מנעיצה ולנעוץ שרשור חדש

זה בהנחה שאתה מתכוון לשרשרי העדכון היומי.. אני חושב שהסיבה היא ברורה.. בשרשורים של 300 הודעות הולכים לאיבוד

eli7r

New member
../images/Emo31.gif כי מה זה שווה? לדוגמא שרשור עדכון

אם נוריד אותו מנציעה אחרי 50 תגובות או אפילו 100 הוא יעלם די מהר כי נכתבות פה המון הודעות שמורידות שרשורים אחרים. לדעתי כמו שהיההיום זה רעיון טוב לפתוח כל 12 שרשור עדכון. ושאר השרשורים גם ככהבדר"כ לא מגיעים להמוני תגובות אבל אם כן אז שוב אפשר לפתוח למחרת חדש עם הכתובת של השרשור הקודם

FreshF5

New member
כן,

בגלל ריבוי התגובות שבשירשור אחד עת הכניסה לפורום

Come Alive

New member
כן,

כי אז אני מאבדת את כל שאר הפורום ויוצאת מעמוד וחבל על המחסור בקוראים

ExsoTic Cop

New member
לדעתי צריך 3 שרשורים ליום זה הולך ככה..

דיון לילה מ12 בלילה עד 8 בבוקר דיון בוקר מ-8 בבוקר עד 4 אחרה"צ ודיון ערב מ4 אחרה"צ עד 12 בלילה.. ככה לא יהיה מאסה של תגובות בכל שרשור והפורום לא יהיה איטי ותקוע.

droriko

New member
והוסיף ואומר

לנעוץ שירשור עד שהוא מתחלף בשירשור שבא אחריו ולהעביר את הנעיצה לשני נגיד יש שירשור בוקר אז לנעוץ אותו, עד שמגיע שעת הערב ואז לנעוץ את שירשור הערב

ShukyD

New member
אז מי מתנדב להיות פה

כדי לפתוח את השירשורים של 8 בבוקר?
כי אני בטח לא אהיה פה בשעות כאלה חשבתי בינתיים לפתוח שירשור אחד בלילה ושירשור אחד במשך היום נראה לי שזה מספיק הרי יקפיצו גם את השירשור השני של אותו יום מתחת לנעוץ אז אי אפשר ששלושה שירשורים יפציצו את הפורום כל יום צריך לתת גם צ'אנס לקטנים יותר

למעלה