dafgol

New member
../images/Emo41.gif סתם שתדעו ../images/Emo41.gif

לכל מי שרוצה להוסיף ללוח הארועים של הפורום - תאריכי יום הולדת, ימי נישואין, או כל מאורע חשוב וחגיגי אחר
אתם מוזמנים להיכנס ללוח ארועי הפורום ולהוסיף תאריכים, שימו
שזה לא מתעדכן מייד,אלא רק אחרי שהארוע מקבל אישור (על-ידי) אין צורך לשלוח הצעה לארוע מס' פעמים, מספיק פעם אחת
בבקשה לא לפרסם מעל גביי הפורום מס'
שלכם או של מישהו אחר , ובוודאי לא לפרסם מעל גביי הפורום , הודעות כאלה נמחקות וימחקו לאלתר
מי שמעוניינים לפרסם משהו יכולים לעשות זאת על אחריותם ודעתם בלבד בלוח הפרסומי של הפורום.
בבקשה לא להעלות מעל גביי הפורום כתבות סרוקות מהעיתונות, או כתבה סרוקה שקיבלתם במייל,או להעתיק כתבות, נא לא להעתיק מאתרים אחרים ו\או מלל ו\או ציטוט ( אפשר בהחלט לתת קישור למקור ), הודעות המכילות תכנים כאלה ימחקו לאלתר עקב סוגייה של זכויות יוצרים.
לריענון קל או למי שלא יודע\ת , מצרפת לכם את הקישור לכללים טכניים בתפוזית כתובה ומדוברת
איך ולאן לשרשר,איך מוסיפים קבצים, איך שולחים הודעות ומסרים וכו'....
אנא שימרו על צורת כתיבה מכובדת ונאותה, אין צורך להשתמש ב"תארים" ובמילים לא מכובדות....
אם יש מישהו\מישהי שמעוניינים שאפתח להם אלבום להעלאת תמונות - אשמח לעשות זאת - רק תבקשו.
אנחנו לא פורום גדול, אבל בהחלט איכותי
אני מזמינה כל אחת ואחד שרוצים להעלות רעיון לפינה חדשה או קבוצת דיון חדשה - לשלוח לי מסר ולהעלות רעיונות, לדוגמא : כל יום חמישי אני פותחת את "פינת סיכום השבוע שהיה" שרה נותנת לנו סקירת
ים מקווה שפינת המלצות הבישול השבועית תחזור
(אניטה? שרית? מתאים לכן ? ) לשינון שנעלם גם הוא...יש כל חודש פינה בה הוא מספר על החודש הנכנס ובכלל על חגים ומנהגים. אם יש לכם רעיון - יתקבל בברכה.
למי שהגיעו עד הלום ו
על שיתוף הפעולה. אוהבתותכם המונתלפים עד ה
ובחזרה
דפנה

dafgol

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif

אנשים בבקשה תקראו ותפנימו, אל תעמידו אותי במצב לא נעים
הלילה נאלצתי למחוק הודעה שהכילה ציטוט מיצירה\חיבור שמישהי כתבה . אסור להעתיק ו\או להעלות לפורום טקסט של מישהו אחר ללא אישורו , כתבות,סיפורים, ציטוטים שירים , כתבות סרוקות וכו' (גם אם קיבלתם אותם במייל) ...עקב עניין של זכויות יוצרים ופתח לתביעות
על ההבנה ושיתוף הפעולה.

למעלה