Song About Paramore!!1

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifSong About Paramore!!1../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

הגעתם לפינה הכי חופרת, אבל זו לא ממש בעיה שלי
הרעיון הכללי: אני מציגה שיר ואתם עונים על השאלות החופרות ביותר שהרכבתי, מצאתי, גנבתי ו...נו. הבנתם כבר!!1 מתחילים מ All We Know is Falling ומיד אח"כ עוברים לRIOT! ו...השיר המדובר
Conspiracy
מה אתם הכי אוהבים בשיר?
מה מהליריקה הכי נוגע בכם?
מה המשמעות של השיר עבורכם?
מה דעתכם על הקול של היילי בשיר?
מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר?
למי הייתם מקדישים את השיר?
אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה?
תנו ציון לשיר מ-1 עד 10:
מה הייתם משנים בשיר?
איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום הנוכחי)?
סיימתי להפעם. נתראה בשבוע הבא

HagarStar

New member
אמג 'ני בדיוק שומעת אותו XD../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

מה אתם הכי אוהבים בשיר? את הפזמון מה מהליריקה הכי נוגע בכם? הפזמון נו, אקספליין טו מי דיס קונספירסי אגיינסט מי מה המשמעות של השיר עבורכם? .. אנערף? מה דעתכם על הקול של היילי בשיר? קולה ערב וענוג |: מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר? !!#!@@ למי הייתם מקדישים את השיר? לבצפר שלי, כאילו, לכל התלמידים אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה? לא הייתי רוצה קליפ לשיר הזה תנו ציון לשיר מ-1 עד 10: 9 מה הייתם משנים בשיר? נאדה איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום הנוכחי)? AWKIF? פרנקלין

shiraz cohen

New member
'קיי. אני.

מה אתם הכי אוהבים בשיר? הממ... בעיקרון אני לא ממש מתה עליו. אבל בטח הלחן. מה מהליריקה הכי נוגע בכם? Surrounded by uncertainty I'm so unsure מה המשמעות של השיר עבורכם? שעושים עליה קונספירציה? XD מה דעתכם על הקול של היילי בשיר? נחמד. מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר? 'קיי. למי הייתם מקדישים את השיר? XD לאף אחד. שיר מעפן. אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה? אני ממש אוהבת קליפים של הופעות,כמו של... הממ הללויה.
אז בטח ככה. תנו ציון לשיר מ-1 עד 10: 4. מה הייתם משנים בשיר?
בואו לא נתחיל. XD זה יהיה ארוך. איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום הנוכחי)? MH או פרנקלין.

Bleed for Me

New member
Me

מה אתם הכי אוהבים בשיר?שהיילי צועקת (בערך):"I've lost my power" מה מהליריקה הכי נוגע בכם?"Tell me why I feel so alone cause I need to Know to whom do I owק מה המשמעות של השיר עבורכם?מזתומרת?! מה דעתכם על הקול של היילי בשיר?מעולה מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר?מנגנים סבבה
למי הייתם מקדישים את השיר?לאפאחד חחח אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה?שיראה מגניב חח..עם סיפור שלא משוחק על ידי חברי הלהקה תנו ציון לשיר מ-1 עד 10:9 מה הייתם משנים בשיר?כלום,אני אוהבת אותו ככה איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום הנוכחי)? לא איכפת לי..חחח

MyUsedRomance

New member
../images/Emo135.gif

מה אתם הכי אוהבים בשיר? הגיטרות
מה מהליריקה הכי נוגע בכם? סיר אר יו ליסטינינג, סיר אר יו ואטצ'ינג מי
ואיי וונט סטופ הולדינג און
מה המשמעות של השיר עבורכם? אממ לא יודעת, מקרה חירום של הלב?
מה דעתכם על הקול של היילי בשיר? לא ממש אכפת לי
מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר? מעולים
למי הייתם מקדישים את השיר? לא יודעת
אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה? יש לו
, לפי דעתי אחרי מיזביז, הכי טוב שלהם תנו ציון לשיר מ-1 עד 10: 9!
מה הייתם משנים בשיר? כלום, אולי הייתי רוצה שהיילי תצרח קצת אבל זה באמת מושלם כמו שהוא
איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום הנוכחי)? ריוט? אז ווי אר ברוקן

shiraz cohen

New member
../images/Emo6.gif התבלבלת בשירים...

היא אמרה קונספירסי ואת עשית על אימרג'נסי. XD

MyUsedRomance

New member
אני יודעת../images/Emo3.gif../images/Emo135.gif

חשבתי שהיה כתוב מהאלבום הנוכחי, כאילו החדש ><" והתבלבלתי בשירים ><" פשוט תשכחו משלי

yarden28

New member
לא פייר אני |זקן|

מה אתם הכי אוהבים בשיר? כלום
מה מהליריקה הכי נוגע בכם? "And when all security fails Will you be there to help me through? " מה המשמעות של השיר עבורכם? השיר הזה די מסמל עבורי מישהו שהבטיח להיות שם בשביל מישהי ולא קיים את זה.:-\ מה דעתכם על הקול של היילי בשיר? סביר.. לאדעת,לא אהבתי מאוד. מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר? חביב,לא אהבתי את הלחן בכלל:-\ למי הייתם מקדישים את השיר? אני יודעת למי,אני לא אומר את זה כי יש פה עוד אנשים. אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה? משהו על הסגנון של how knew של פינק תנו ציון לשיר מ-1 עד 10: 3 מה הייתם משנים בשיר? לחן איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום הנוכחי)? אממ.. all we know / let this go

yarden28

New member
נהרסה לי הכותרת,בוהו.

זה לא פייר אני שונאת את השיר הזה
*

a k c

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo26.gif

מה אתם הכי אוהבים בשיר? הלחן.. המילים
מה מהליריקה הכי נוגע בכם? Explain to me This conspiracy against me And tell me how I've lost my power מה המשמעות של השיר עבורכם? ג'יז... שאלות פילוסופיות על שירים אני לא אוהבתXD אפעם אין לי תשובות, כולל עכשיו
מה דעתכם על הקול של היילי בשיר?
למרות שיש פעמים שהיא טיפונת צעקנית
. מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר? אחלה
XD למי הייתם מקדישים את השיר? לא יודעת. אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה?
אני עצלנית..
תנו ציון לשיר מ-1 עד 10: 8 מה הייתם משנים בשיר? כלום. איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום הנוכחי)? Let This Go

A t a s h i

New member
אניאני!~ D:

מה אתם הכי אוהבים בשיר? פיזמון.
מה מהליריקה הכי נוגע בכם? הממ. לא יודעת. הכל, פחות או יותר. בתים, גשר. אבל גם הפיזמון. :} מה המשמעות של השיר עבורכם? הממ. :X מה דעתכם על הקול של היילי בשיר? היילי.
למרות שהאמת, יש לה ביצועים טובים יותר. P: מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר? משהו בסט. 3> למי הייתם מקדישים את השיר? לא חושבת שיש מישהו כזה. כרגע. P: אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה? לא יודעת אם הייתי רוצה קליפ לשיר, חח. XD תנו ציון לשיר מ-1 עד 10: 10. מה הייתם משנים בשיר? עוד פיזמון, בסוף השיר. D: איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום הנוכחי)? שיר טוב. D: סתם, לא משנה לי ממש, כל עוד זה לא פרנקלין או MH. ואולי גם עדיף שלא יהיה AWK.

למעלה