אוקיי 3 דברים
:

../images/Emo41.gif../images/Emo79.gifאוקיי 3 דברים../images/Emo9.gif:

הציעו כמה רעיונות להפעלת הפורום ואני רוצה לשאול בקשר אליהם.. דבר ראשון: עידכון שבועי-מי שבעד שיהיה בפורום עידכון שבוע שיסמן
ואם תרצו עידכון שבועי אז תכתבו אם אתם רוצים להתנדב לעשות לי לא אכפת גם לעשות. דבר שני: תחרות רקעים-מי שרוצה שתיהיה תחרות רקעים בפורום לסמן-
ואם תרצו אז תכתבו אם גם תוכלו לעשות רקע או להשתתף אני אוכל להשתתף בהכנת הרקעים גם
דבר שלישי: מפגשי צ'אט-מי שבעד מפגשי צ'אט בחופשות\חגים\סופי שבוע לסמן
לי לא אכפת, ככה אפשר להכיר יותר את חברי הפורום ולקבוע מפגש פורום גם
אלו ההצעות שהצעתם פה ורק רציתי ליישם אותם פה, פשוט שכחתם מזה כנראה וצריך להפעיל את הפורום
אז תסמנו :)

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gif../images/Emo87.gif../images/Emo86.gif

דבר ראשון אני חושבת שעידכון שבועי אפשר כבר להתחיל ולפעיל את הפורום יותר..
צריך רק לסדר את רשימת הבנות שרוצות לעשות..אפשר לעשות כמו בפורום אורלנדו עם אורלנדו הזהב זה רעיון טוב..תגידו מה תעדכן
דבר שני תחרות רקעים זה גם רעיון מעולה וממש מגניב לעשות את זה אני בעד
דבר שלישי מפגש פורום זה ממש מגניב אבל אני חושבת שזה קצת מוקדם מדי אולי נחכה עוד כמה חודשים ואז נעשה
אבל אני חושבת שיהיה אפשר לעשות מפגשי צ'אט ככה נוכל להכיר אחת את השניה יותר טוב ואז לעשות מפגש פורום אז מה דעתכן על מפגש צ'אט?מי שבעד מפגש צ'אט שתעשה

Piece of Wood

New member
../images/Emo19.gif|אליהו|

תראו, כמו שמרים אמרה כבר ואני מסכימה איתה - אין כל טעם בעידכון שבועי, לפחות כרגע, אין יותר מידי חדשות מאליהו, שומעים ממנו פה ושם אבל לא דברים רציניים. בגלל זה אני חושבת שזה יתאים, אבל לא כרגע לפחות, קודם צריך לעסוק באיך למלא את הפורום ורק אחר כך באיך למלא עידכון שבועי
תחרות רקעים נשמע לי רעיון מצוין
בנוגע למפגשי צ'אט - אני לא אוכל להשתף ככל הנראה
הצ'אט של תפוז לא עובד אצלי אף פעם..... אפשר לעשות במסנג'ר, אבל שם אני בדיליי של שעות... אבל זה עדיף על כלום

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifלמה לא עידכון שבועי?!

אז מה שאין חדשות כל כך על אליהו אבל אפשר לעשות עידכון שבועי על מה שקורה בפורום הודעות חשובות שירשורים מיוחדים וכאלה וברור שגם עם זאת חדשות על אליהו ושיהיה יותר חדשות עליו יהיה יותר מה לכתוב לאדעת אני חושבת שאפשר בכל זאת לעשות עידכון...איך שבא לכן..

Piece of Wood

New member
בטח שאפשר../images/Emo19.gif|אליהו|

אבל אני לא יודעת אם יהיה הרבה מה לכתוב בו. אפשר לנסות ^_^

אבל את יודעת מזה עידכון שבועי, לא?

שמים את הכתובות של כל ההודעות החדשות שמתפרסמות כל שבוע. זה לא כל כך קשור לחדשות על אליהו.

Piece of Wood

New member
לא הבכרח../images/Emo19.gif|אליהו|

אני נתקלתי בעידכונים שבועיים בכל מיני סגנונות..
לכתוב את הכתובת לכל שרשור שהיה בשבוע,
לעשות "אתר השבוע", "תמונת השבוע", "פורמיסט השבוע", "ציטוט השבוע", "חדשים בפורום", וגם להכניס הודעות חשובות ומעניינות שהיו באותו שבוע. אני אישית בעד האפשרות השניה, אבל כמובן שמי שיעשה יחליט על זה בעצמו ואפשר גם לשלב בינהם. בכל מקרה, מה שאני חושבת זה שיכול להיות שהעידכונים השבועיים יהיו מעט ריקים משום שאין הרבה חדשות בנושא אליהו ואז יכול להיות שהפורום לא יהיה מפוצץ בהודעות ולא יהיה על מה לעדכן בעידכון.

Piece of Wood

New member
בערך...../images/Emo19.gif|אליהו|

וכמו שאמרתי - מן הסתם מי שיעשה באותו שבוע את העידכון יחליט מה הוא מעדיף לעשות...

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifנו אז למה לא? אז בואו נתחיל

שי יש לך רשימה של בנות או עדין לא? בואו נתחיל משבוע הבא כבר..(לא מיום ראשון הקרב)אלא הבא...

../images/Emo87.gif../images/Emo86.gif

לא כל כך אכפת לי שתעשו מפגשי פורום. אבל אני לא יכולה, זה פשוט לא מעלה לי את הצ'ט. בקשר למפגש פורום- אי לי בעיה עם זה אלא אם כן בעיה מוחשבת כ"אמא לא מרשה להיפגש עם אנשים באינטרנט ולא מעניין אותה שאלה בנות שרוצות להיפגש ולדבר". כלומר- דווקא יש לי בעיה, אבל לחלקכן לא.

למעלה