בין השורות

../images/Emo41.gif../images/Emo79.gifבין השורות../images/Emo79.gif../images/Emo41.gif

אז שלום לכולם
כן, הפינה שלנו חזרה ובגדול
עם שירים חדשים ושאלות חדשים וכמובן דיונים חדשים
אז ככה, למי שלא מכיר את הפינה מהקומונה.. כל שבוע אני שמה פה מילים של שיר אחר, וחברי הפורום אומרים מה דעתם על השיר ועונים על השאלון הקצר בסוף וכמובן זה כדי להכיר כמה שיותר שירים של נועם וליצור דיונים מגניבים עליהם
אז השבוע הלכתי על שיר שרק לאחרונה נחשפתי אליו והתחלתי לאהוב אותו ממש
לא לשכוח לענות על השאלון בסוף, תהנווו
עכשיו את פה כל כך יפה עוטפת אותי בזריחה עכשיו את לא עצובה תעבירי לי את אותה התחושה ובלילה כשהכל שקט אלחש לך בסוד את השיר שאף אחד לא ישמע עכשיו את פה כל כך יפה מוסיפה לי חיים חדשים למגירה עכשיו את פה כל כך עייפה וכל מילותיי יהיו לך שמיכה ובלילה כשהכל שקט אלחש לך בסוד את השיר שאף אחד לא ישמע אוהו.. ובלילה כשהכל שקט אלחד לך בסוד את השיר שאף אחד לא ישמע אוהו... הוו... עכשיו את פה... הו.. כל כך יפה.. אהה.. הודגש באמצעות מדגישומטיק
האם קרה לכם שחשבתם או התגעגעתם לאינטימיות מסויימת? איך התמודדתם עם זה?
אז, מה אתם חושבים על השיר? נכון שבהופעות הוא אחד המדהימים? שתפו אותנו

עונה

מה המקום הכי רומנטי בעיניך? ים (כמה בנאלי) מי הכי הייתם רוצים שיהיה עכשיו פה? לא נזכיר שם מה הופך בן אדם ליפה? האישיות? המראה? שילוב מושלם בין אישיות למראה האם קרה לכם שחשבתם או התגעגעתם לאינטימיות מסויימת? איך התמודדתם עם זה? קרה.. אז, מה אתם חושבים על השיר? נכון שבהופעות הוא אחד המדהימים? שיר מדהים, מרגש אותי כל פעם מחדש

דורן מ

New member
עכשיו את פה :)) אני אוהבת

מה המקום הכי רומנטי בעיניך - החדר שלי, הים מי הכי הייתם רוצים שיהיה עכשיו פה - בחור שאני כל כך רוצה להיות איתו מה הופך בן אדם ליפה - אני חושבת שחכמה ואינטילגנציה רגשית האם קרה לכם שחשבתם או התגעגעתם לאינטימיות מסויימת - קרה קרה איך התמודדתם עם זה - ניסיתי לגרום לזה לקרות אז, מה אתם חושבים על השיר - אני מתה על השיר הזה :))) כזה רומנטי ונעים..... כיף לקום איתו בבוקר נכון שבהופעות הוא אחד המדהימים - בהחלט אחד המדהימים

תעבירי לי את אותה התחושה..

מה המקום הכי רומנטי בעיניך?כל מקום יכול להיות רומנטי ..תלוי מה האוירה ואם מי את נמצאתP=..אבל כמובן שים זה המקום לרומנטיקה מי הכי הייתם רוצים שיהיה עכשיו פה?- מה הופך בן אדם ליפה? האישיות? המראה?ברור ששילוב של שניהם.. האם קרה לכם שחשבתם או התגעגעתם לאינטימיות מסויימת? איך התמודדתם עם זה?בגעגועים? אז, מה אתם חושבים על השיר? נכון שבהופעות הוא אחד המדהימים? שתפו אותנוכ''כ
זה שיר שדווקא לא כזה מזמן הכרתי:) ואני עייפה מידי כדאי לפרטP=

שלי פאר

New member
השיר הזה, הוא עליי.

( כמו כל השירים של נעם חוץ מהשיר הזה שהוא שר על ההופעה בפאב הקשה הזה שהוא היה מופיע בו... ) * אני לא טובה בשמות של שירים. מה המקום הכי רומנטי בעיניך? הים נראה לי. חודש שעבר מישהו לקח אותי לים, כל כך נהנתי מהשקט והרוגע שיש שם, שנרדמתי. לא רומנטי בכלל :p מי הכי הייתם רוצים שיהיה עכשיו פה? אוהד ומורן. להראות להם כל מה שקניתי. מה הופך בן אדם ליפה? האישיות? המראה? העובדה שהוא מסתובב איתי. סתם לא. נראה לי האופי .. לא !? האם קרה לכם שחשבתם או התגעגעתם לאינטימיות מסויימת? איך התמודדתם עם זה? לא נראה לי שקרה לי דבר כזה אז, מה אתם חושבים על השיר? נכון שבהופעות הוא אחד המדהימים? שתפו אותנו. מה אני יכולה לחשוב עליו !? הוא עליי. :p חח

עוטפת ותי בזריחה...../images/Emo23.gif

מה המקום הכי רומנטי בעיניך? הכנרת בזריחה.. מי הכי הייתם רוצים שיהיה עכשיו פה? יש הרבה אנשים שאני מתגעגעת אליהם, אבל אחד מאוד מיוחד
מה הופך בן אדם ליפה? האישיות? המראה? בן אדם יפה זה בן אדם שיש לו עושר פנימי בעיניי, שהוא יפה מבפנים.. האם קרה לכם שחשבתם או התגעגעתם לאינטימיות מסויימת? איך התמודדתם עם זה? קרה לי ביותר, אני חושבת שפשוט הדחקתי את זה.. אז, מה אתם חושבים על השיר? נכון שבהופעות הוא אחד המדהימים? שתפו אותנו.. אני חושבת שלשמוע אותו בבית, זה לא עושה ת'עבודה.. הביצועים הכי יפים של השיר הזה הן בהופעות
פשוט שיר רומנטי כ"כ ויפיפיה בעיניי..

B a m b o o k

New member
שיודע לעשות הכל

מה המקום הכי רומנטי בעיניך? תגידו שזה צפוי (ואני רוצה לראות כמה אנשים יכתבו את זה
), אבל חוך הים בשקיעה...
מי הכי הייתם רוצים שיהיה עכשיו פה?
מה הופך בן אדם ליפה? האישיות? המראה? גם וגם. צריך מכל דבר האם קרה לכם שחשבתם או התגעגעתם לאינטימיות מסויימת? איך התמודדתם עם זה? אוי כן
סבלתי בשקט... אז, מה אתם חושבים על השיר? נכון שבהופעות הוא אחד המדהימים? שתפו אותנו אפעם לא הייתי בהופעה, אז...

שנינה11

New member
אני../images/Emo3.gif

מה המקום הכי רומנטי בעיניך?המקום לא כ"כ חשוב אלה האדם. מי הכי הייתם רוצים שיהיה עכשיו פה?- מה הופך בן אדם ליפה? האישיות? המראה? האישיות האם קרה לכם שחשבתם או התגעגעתם לאינטימיות מסויימת? איך התמודדתם עם זה?כן ומוזיקה עוזרת תמיד אז, מה אתם חושבים על השיר? נכון שבהופעות הוא אחד המדהימים? שתפו אותנו: לא שמעתי אותו בהופעה אבל אני בטוחה שהוא יצא מדהים:) אני מתה על השיר הזה

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifאני כ"כ אוהבת את השיר הזה../images/Emo99.gif

מה המקום הכי רומנטי בעיניך?ואי..ממ..חוף הים? חח נדוש! דשה בשקיעה או מקום ריק, פשוט ריק ורחוק.. מי הכי הייתם רוצים שיהיה עכשיו פה?הוא! למרות שהרגע חזרתי ממנו חח מה הופך בן אדם ליפה? האישיות? המראה? אדם ליפה? המראה חח אלא אם כן מדברים על יופי פנימי ואז זה האישיות... האם קרה לכם שחשבתם או התגעגעתם לאינטימיות מסויימת? איך התמודדתם עם זה?מממ כן..
סבלתי בשקט..
אז, מה אתם חושבים על השיר? נכון שבהופעות הוא אחד המדהימים?אני מתה על השיר הזה!! ממ הייתי רק בהופעה אחת ושם הוא באמת היה מדהים

למעלה