אוי ואבוי לי על הפורום הזה

A t z a

New member
../images/Emo42.gifאוי ואבוי לי על הפורום הזה../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

A m 0 s

New member
סוף שבוע רגוע בפורום איגי וקסמן.. רגוע../images/Emo34.gif

שיר השבוע של איגי-
שיר השבוע לא של איגי- אני חושב שהשבוע לשם שינוי לא הייתה הרבה מוסיקה!! משהו שעשה את השבוע- יואווווווו המסיבת סיום שלנו הייתה מהממת!!
היה כ"כ כיף!! פאקינג אחרי תשע שנים באותו בית ספר זה נגמר.. יאללה עכשיו דרך חדשה נפתחת...
גם הייתי יותר רגוע לשם שינוי!! משהו שהרס את השבוע- לא יודע... בילוי השבוע- המסיבה.. ואח"כ הבריכה - שנרדמתי שם בסאונה... סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אני עדיין עם אותם ספרים.. לואיז ל. היי
מה קניתם השבוע?- אה? משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- אילתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!! תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- שיהיה רק טוב.... תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכולנוווווווו

Peeeach

New member
"נדהם אל מול עיניין אוחזר את חום יופייך.."

שיר השבוע של איגי- לא חח שיר השבוע לא של איגי- אריאל זילבר מלא.. משהו שעשה את השבוע- שלשום משהו שהרס את השבוע-שלשום בילוי השבוע- עבוווודה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מממ... מה קניתם השבוע?- חצאית מיני ג'ינס יפה אשששש... משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לא יודעת.. תמונה שבא לשים- נשים שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- הכל בסדר.. תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- קחו כולםםם

Oyster Girl

New member
סופשבוע של שמירות מייגעות ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של איגי-
שיר השבוע לא של איגי- אין כמעט זמן לשמוע מוסיקה.. משהו שעשה את השבוע- החברים שלי משהו שהרס את השבוע- המצב בארץ והשמירות בילוי השבוע- לסגור שבת
? סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-
מה קניתם השבוע?-
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לצאת הביתההה
תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לדנדנית שבאה לבקר אותי בחור בו אני תקועה

ירדן88

New member
../images/Emo199.gif

שיר השבוע של איגי-בעדינות שיר השבוע לא של איגי-כל מיני.. משהו שעשה את השבוע-יום שלישי
לעבור את הבגרות המזעזעת והתעודה משהו שהרס את השבוע-ההורים בילוי השבוע-או הרבה... סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-ניפ טאק מה קניתם השבוע?-בגדים משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-אירוע, טקס ומסיבת ביום תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-כולם

A t z a

New member
כנסו רגע ילדיי הקטנים../images/Emo80.gif

באמת שכחתי שהיום חלק יוצאים אל החופש, בורחים מהכלוב לחודשיים של ים וכיף.... אז כל הגורים שיצאו לחופש הגדול- תהנו המון המון המון, תחגגו כל יום ותשתזפו המון- ואל תשכחו לעשות קצת יותר מכל דבר גם בשבילי
. וכמובן שתשמרו על עצמכם, שאני לא אשמע שעשיתם צרות!!!!!
אה ותדמיינו ת'סיכום סופ"ש שלי, אין לי כוח.

A m 0 s

New member
תודה רבה דנה'לה../images/Emo24.gif../images/Emo25.gifרק אהבה בכל תחום

בחיים

למעלה