איך עבר הסופ"ש ?

dafgol

New member
../images/Emo42.gif איך עבר הסופ"ש ? ../images/Emo42.gif

אנחנו כל כך נהננו היום....חבל שנגמר.... טיילנו בסביבה, נהלל ושות'....אח"כ נסענו לאלונים, יש שם דוכנים ומתקהים לילדים, אכלנו במקדונלדס וקינחנו בדר' לק..... שבת מושחתת וכייפית לחלוטין
בספונטניות ההורים שלי הצטרפו גם. היה מויי כייף
שבת מדוגמת ומוצלחת ביותר. איך עברה עליכם השבת? מקווה שניצלתם את ה
הנובמברית וטיילתם גם. שיהיה שבוע נפלא, החלמה מהירה לשרית שלנו
(מצרפת תמונה של בום וטראח על טרקטור בנהלל)

דפנה, בנים מתוקים ותמונות מהממות../images/Emo99.gif

תודה על התמונות, רואים שנהינתם...........
שמחה בשבילכם................
דנייייי

dafgol

New member
../images/Emo51.gif דנייייי

שמעתי שהיה לך היום ביקור מלכותי

שמעת נכון!!!!!!

והביקור היה ארווווווווווווווווך.......יותר מדייי !!! אפילו דניאלה אמרה (התחילה לדבר לא?!!!!) : "נשיקות, נו לכי
!!!" ודניאלה אמרה זאת כפקודה !!! זה היה טוב, אהבתיייייי !!! הפרינצסה התחילה להתלונן, למה אני ובן זוגי לא הלכנו לחתונה של קרובי משפ' שלה???!!! באמת למה?!!! מספיק ראיתי אותה היום לא???! אז עניתי, (מה לעשות, לומדים גם לענות!!!) שבהזמנה לחתונה שם שלי לא צויין,,,כלומר, לא הזמינו אותי.... רק את בעלי, נכון?!!! וחוץ מזה הם לא באו לחתונה שלנו, וגם כשדניאלה נולדה לאאאא ביקרו אותי וכן לאחר הלידה. והכי מצחיק.....כמה שאני מכירה את בן זוגי כך אף פעם לאאאא פגשתי אותם . ובעלי לאאאא רוצה גם ככה ללכת !!! כמובן, לבסוף היא אמרה , באמת, אתם לא חייבים ללכת אבל זה לא יפה, צריך לייצור קשרים וכו'..... אמרתי סליחההההה, לייצור קשרים..... למה הם רוצים ליצור קשרים.... אני אפילו לאאאא יודעת איך הם ניראים!!! ואם הם כל כך רוצים, אזזזזז היו יכולים לפגוש אותנו ממזמן, והיו סיבות כדי שהם יוכלו להגיע !!! בקיצור, בעלי אמר: " אמא תעברי לנושא אחר...!!!" ומאותו רגע היה שקט עדדד סוף הערב!!! ומו שראיתם ושמעתם .... היה לנו כרגיל קצת שמח.... שולחת חיבוק
ענקיייי
דנייי

frige

New member
תודה מתוקה../images/Emo24.gif

העיקר שה"ביקור" עבר בשלום.

S r 35

New member
עלינו עבר סופ"ש רגוע -באדיבותה של חמותי שתחיה

אני לא יודעת מה הייתי עושה בלי האישה המופלאה הזו - ולא, זה לא בציניות, היא באמת נפלאה. ביום שישי, אחה"צ, לקחתי את ניר (סוליקו הוא ואני) לחבר שלו / חברה שלי (אמא של הילד), עוד חברה הצטרפה אלינו עם הילדודס שלה ועשינו ערב נעים של קשקושי אמהות ומשחקי ילדים: כולנו נהננו מאוד. משם המשכנו בהרכב משפחתי מלא לחמותי וחמי והקמנו שם התנחלות במהלך כל הסופ"ש מלאה כולה בפינוקים של חמותי. הבנים היו אתמול בבוקר בהצגה "פינוקיו" בתיאטרון הצפון: עבור רונקי, זו הפעם הראשונה בחייו שהוא מבקר בהצגה של ממש והוא התנהג למופת
היה קשוב, מתעניין, מרותק ומרוכז ואפילו מחא כפיים במרץ בסוף. שבוע נעים לכולם

dafgol

New member
../images/Emo6.gif אהבתי את ההתנחלות ../images/Emo1.gif

שמחה שנהנתם מהפינוקים מהחברה וההצגה. כיף לקרוא אותך, שומעים את האנרגיות הטובות

S r 35

New member
../images/Emo8.gif תודה ../images/Emo6.gif

אני אכן מרגישה מחוזקת ואופטימית הבוקר. שיהיה לכולנו יום נפלא
(אגב - דפנה, קיבלתי את התמונות במייל. הן מקסימות. רואים שנהניתם. הגבתי לך גם במייל, מקווה שקיבלת.)

dafgol

New member
קיבלתי את המייל ../images/Emo51.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo140.gif

למעלה