אלייז'ה מת!!

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifאלייז'ה מת!!

זאת אומרת-פורום אלייז'ה מת...
שאלון הכרות, כי אני לא מכירה פה אף אחת (כמעט).. לא לכעוס שיש עוד שאלון טוב? 1. שם: 2. גיל: 3. מיקום: 4. תלמיד/חייל/עובד/אחר: 5. חבר/חברה/(גם וגם): 6. כלב או חתול?: 7. שחור או לבן?: 8. שיר אהוב: 9. להקה אהובה: 10. זמר אהוב: 11. זמרת אהובה: 12. תוכנית טלויזיה אהובה: 13. סרט אהוב: 14. סרט דיסני אהוב: 15. שחקן אהוב: 16. שחקנית אהובה: 17. קוקה-קולה או פפסי?: 18. מקדונלדס/בורגראנץ'/בורגר-קינג: 19. בנים או בנות (לא בקטע מיני)?: 20. הכוס- חצי מלאה או חצי ריקה?: 21. הדשא של השכן ירוק יותר?: 22. עונה אהובה: 23. אתם טיפוס של יום או טיפוס של לילה?: 24. People person או סוציומט?: 25. חושבים שיש לכם סעיף נפשי כלשהו? פרטו, נמקו והדגימו: 26. ביום כיפור- צמים או לא?: 27. ובאופן כללי, שומרים על מנהגים?: 28. כשתיהיו גדולים, יהיו לכם ילדים?: 29. כמה?: 30. ובמה תעבדו?: 31. שיר ילדות אהוב: 32. סלקום/אורנג'/פלאפון: 33. איך ככה, בחיים?: 34. תנו לעצמכם ציון בין 1-10: 35. (אם פחות מ10) מה הייתם משנים בעצמכם?: 36. תארו את בן הזוג האידיאלי מבחינה חיצונית: 37. עכשיו מבחינה פנימית(): 38. איפה אתם אוהבים לבלות, במקומות רועשים או במקומות שקטים?: 39. מהי דעתכם הכנה והמפורטת על אלכוהול על כל סוגיו: 40. מנהלים פורום כלשהו ב? אם כן, איזה?: 41. באיזה פורומים אפשר למצוא אתכם בדר"כ?: 42. מה ההופעה האחרונה שהייתם בה?: 43. איך היה?: 44. מה אתם מעדיפים, לקרוא או לשמוע מוזיקה?: 45. לטייל בגשם או בשמש?: 46. חיבוק או נשיקה?: 47. סיינפלד או חברים?: 48. עוד מעט נגמר, מתרגשים?: 49. איך היה השאלון?: 50. אם יש לכם מסר לאומה, זה המקום!:

עונה.

1. שם: רותם. 2. גיל: 12. 3. מיקום: מול המחשב. 4. תלמיד/חייל/עובד/אחר: תלמידה. 5. חבר/חברה/(גם וגם): מה? למ את מתכוונת? 6. כלב או חתול?: שניהם. אני לא יכולה לבחור חיות. 7. שחור או לבן?: שחור. ככה זה כאת לומדת בחטיבה כשבכל יום יש לך מבחן/מבדק/בוחן/בוחן פתע... 8. שיר אהוב: נומה נומה יה. 9. להקה אהובה: אוזון. 10. זמר אהוב: לומכירה. 11. זמרת אהובה: כנ"ל. 12. תוכנית טלויזיה אהובה: מה יגידו השכנים? 13. סרט אהוב: קשה, אבל- טרילוגית שר"הט. אני יודעת שזה שלושה סרטם נפרדים אבל בכל זאת... 14. סרט דיסני אהוב: אין. 15. שחקן אהוב: אלייז'ה ואורלנדו. 16. שחקנית אהובה: קייט בלאנשט, מירנדה אוטו וליב טיילר. 17. קוקה-קולה או פפסי?: קוקה קולה טוב כשהוא בבקבוק אבל פפסי טעים יותר בפחית. אז אין כ"כ הבדל, שניהם טובים. 18. מקדונלדס/בורגראנץ'/בורגר-קינג: מקדונלד'ס. 19. בנים או בנות (לא בקטע מיני)?: ? 20. הכוס- חצי מלאה או חצי ריקה?: חצי ריקה. 21. הדשא של השכן ירוק יותר?: אולי, אבל שלי גבוה יותר. 22. עונה אהובה: סתיו. 23. אתם טיפוס של יום או טיפוס של לילה?: לילה. 24. People person או סוציומט?: ??? 25. חושבים שיש לכם סעיף נפשי כלשהו? פרטו, נמקו והדגימו: מזה לעזאזל סעיף נפשי? 26. ביום כיפור- צמים או לא?: אני צמה, אבל זה נחשב אם רוכבים על אופיים? 27. ובאופן כללי, שומרים על מנהגים?: בד"כ כן. 28. כשתיהיו גדולים, יהיו לכם ילדים?: כן. 29. כמה?: שניים. 30. ובמה תעבדו?: ממש אין לי מושג, אבל אני רוצה עבודה שאני אקבל בה הרבה משכורת ושתהיה נוחה מבחינת מקום/זמן/התבטלות. 31. שיר ילדות אהוב: IN THE SUMMER TIME. 32. סלקום/אורנג'/פלאפון: כרגע אין לי. 33. איך ככה, בחיים?: די טוב. אני מסודרת עד גיל 18 לפחות. 34. תנו לעצמכם ציון בין 1-10: 8. 35. (אם פחות מ10) מה הייתם משנים בעצמכם?: את הביישנות שלי. נמאס לי לשתוק. 36. תארו את בן הזוג האידיאלי מבחינה חיצונית: מין ערבוב בין אייליז'ה לאורלנדו, ותנסו לדמיין את התוצאה. 37. עכשיו מבחינה פנימית(): סביר. 38. איפה אתם אוהבים לבלות, במקומות רועשים או במקומות שקטים?: שקטים. 39. מהי דעתכם הכנה והמפורטת על אלכוהול על כל סוגיו: אין לי. 40. מנהלים פורום כלשהו ב? אם כן, איזה?: לא. 41. באיזה פורומים אפשר למצוא אתכם בדר"כ?: שר"הט הסרטים, אלייז'ה ווד ואורלנדו בלום (אלה גם היחידים שאני נמצאת בהם). 42. מה ההופעה האחרונה שהייתם בה?: כוכב נולד. 43. איך היה?: גרוע. 44. מה אתם מעדיפים, לקרוא או לשמוע מוזיקה?: *מתלבטת* זה די קשה, אבל אני מעדפה לשמוע מוזיקה. 45. לטייל בגשם או בשמש?: בגשם. 46. חיבוק או נשיקה?: חיבוק. 47. סיינפלד או חברים?: חברים. מזה סיינפלד? 48. עוד מעט נגמר, מתרגשים?: מה נגמר? מתי? 49. איך היה השאלון?: סביר, ודי דומה לשאר ה-20 שכבר עניתי עליהם. 50. אם יש לכם מסר לאומה, זה המקום!: האינטרנט שלי דפוק. מספיק טוב?

butterfly211

New member
הו לא!!!!!!11../images/Emo28.gif

סתם כי ככה אנשים ייבהלו מהכותרת..
(הם לא) הממ 1. שם: ניקה
2. גיל: 34. סתם. 15 ב- 6 בדצמבר
(איזו פרסומת..) 3. מיקום: כאן 4. תלמיד/חייל/עובד/אחר: תלמיד. ה. 5. חבר/חברה/(גם וגם): אין 6. כלב או חתול?:
7. שחור או לבן?: שחור... כה גותי ואפל. 8. שיר אהוב: LET'S GET IT KAKY 9. להקה אהובה: קקים 10. זמר אהוב: קקי 11. זמרת אהובה: קקה 12. תוכנית טלויזיה אהובה: ע 13. סרט אהוב: ע 14. סרט דיסני אהוב: מלך הארפות 15. שחקן אהוב: נו שאלה מפגרתתתתת.. יש לבעלי פרוטקציות כאן..
16. שחקנית אהובה: קקה! 17. קוקה-קולה או פפסי?: קקה-קולה! 18. מקדונלדס/בורגראנץ'/בורגר-קינג: מקדונלדס! 19. בנים או בנות (לא בקטע מיני)?: עע... ממ 20. הכוס- חצי מלאה או חצי ריקה?: חצי חצי.. 21. הדשא של השכן ירוק יותר?: שנייה אני אבדוק 22. עונה אהובה: סוף עונה
יש בגדים בזול 23. אתם טיפוס של יום או טיפוס של לילה?: לילה 24. People person או סוציומט?: הההההההאאא?? 25. חושבים שיש לכם סעיף נפשי כלשהו? פרטו, נמקו והדגימו: ממ.. הא?? 26. ביום כיפור- צמים או לא?: לא 27. ובאופן כללי, שומרים על מנהגים?: לא 28. כשתיהיו גדולים, יהיו לכם ילדים?: אמור להיוולד אחד, כי אשתי בהריון 29. כמה?: 30 30. ובמה תעבדו?: מנקת רחובות קשוחה 31. שיר ילדות אהוב: עעעע 32. סלקום/אורנג'/פלאפון: אורנג' 33. איך ככה, בחיים?: קקי 34. תנו לעצמכם ציון בין 1-10: 3000- 35. (אם פחות מ10) מה הייתם משנים בעצמכם?: מה לא 36. תארו את בן הזוג האידיאלי מבחינה חיצונית: אורלנדו.. וזהו
37. עכשיו מבחינה פנימית(): העיקר שלא יהיה מטומטם דורש בוקס 38. איפה אתם אוהבים לבלות, במקומות רועשים או במקומות שקטים?: תלוי מתי 39. מהי דעתכם הכנה והמפורטת על אלכוהול על כל סוגיו: חביב
40. מנהלים פורום כלשהו ב? אם כן, איזה?: לא 41. באיזה פורומים אפשר למצוא אתכם בדר"כ?: 660 והפורום הזה 42. מה ההופעה האחרונה שהייתם בה?: המממ משהו של כוכב נולד (הראשון) שהיה בעירי המוזנחת 43. איך היה?: קקי 44. מה אתם מעדיפים, לקרוא או לשמוע מוזיקה?: לשמוע מוזיקה 45. לטייל בגשם או בשמש?: בשמש 46. חיבוק או נשיקה?: הממ 47. סיינפלד או חברים?: חברים 48. עוד מעט נגמר, מתרגשים?: הא? 49. איך היה השאלון?: קקי 50. אם יש לכם מסר לאומה, זה המקום!: גנה רולז

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifמסכימה בקשר לפורום תשובות

1. שם:נעמה
2. גיל:14 וחצי
3. מיקום:נתניה איזור השרון..
4. תלמיד/חייל/עובד/אחרת: תלמידת חטיבת הביניים
5. חבר/חברה/(גם וגם):אין :/
6. כלב או חתול?:אין
7. שחור או לבן?:לבן
8. שיר אהוב:יש הרבה...קשה לי לבחור THE REASON..אולי
9. להקה אהובה:בלו
10. זמר אהוב:הראל סקעת שי גבסו
11. זמרת אהובה:לאדעת
12. תוכנית טלויזיה אהובה:אין
13. סרט אהוב:שרה'ט
14. סרט דיסני אהוב:מוצאים את נמו
15. שחקן אהוב:אלייז'ה ווד
16. שחקנית אהובה:לינזהי לוהאן
17. קוקה-קולה או פפסי?:קוקה-קולה
18. מקדונלדס/בורגראנץ'/בורגר-קינג:מקדונלדס
19. בנים או בנות (לא בקטע מיני)?:בנים
20. הכוס- חצי מלאה או חצי ריקה?:הכוס החצי המלאה
21. הדשא של השכן ירוק יותר?:אולי
22. עונה אהובה:חורף
23. אתם טיפוס של יום או טיפוס של לילה?:לילה
24. People person או סוציומט?:איש של אנשים או איך שלא קוראים לזה בעברית
25. חושבים שיש לכם סעיף נפשי כלשהו? פרטו, נמקו והדגימו:מה?
26. ביום כיפור- צמים או לא?:צמים
27. ובאופן כללי, שומרים על מנהגים?:כן
28. כשתיהיו גדולים, יהיו לכם ילדים?:כן
29. כמה?:3
30. ובמה תעבדו?:רפואה
31. שיר ילדות אהוב:לא עולה לי עכשיו
32. סלקום/אורנג'/פלאפון:סלקום
33. איך ככה, בחיים?:זורמים
34. תנו לעצמכם ציון בין 1-10: 8
35. (אם פחות מ10) מה הייתם משנים בעצמכם?:להפסיק להיות קנאית ולהוריד את הגשר בשיניים
36. תארו את בן הזוג האידיאלי מבחינה חיצונית:שיער שטני עיניים ירוקות טוב נו אני אסתפק גם בכחולות חח
37. עכשיו מבחינה פנימית():רומנטיקן,כנה,איטילגנט,אוהב,נותן,משקיע,מכבד
38. איפה אתם אוהבים לבלות, במקומות רועשים או במקומות שקטים?:רועשים
39. מהי דעתכם הכנה והמפורטת על אלכוהול על כל סוגיו:לאדעת
40. מנהלים פורום כלשהו ב? אם כן, איזה?:לא
41. באיזה פורומים אפשר למצוא אתכם בדר"כ?:אלייז'ה ווד אורלנדו בלום ושרה'ט
42. מה ההופעה האחרונה שהייתם בה?:שי גבסו רוני סופרסטאר שוטי הנבואה שייגעצ ו..עוד הרבה זה היה הופעה אחת
43. איך היה?:כיףףף
44. מה אתם מעדיפים, לקרוא או לשמוע מוזיקה?:גם וגם
45. לטייל בגשם או בשמש?:גשם
46. חיבוק או נשיקה?:נשיקה
47. סיינפלד או חברים?:חברים
48. עוד מעט נגמר, מתרגשים?:לא
49. איך היה השאלון?:חביב
50. אם יש לכם מסר לאומה, זה המקום!:אלייז'ה אני אוהבת אותך

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifוואו. איזה כיף. עונה. ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif

1. שם:
נחשו.. (רמז: הניק שלי!) 2. גיל:
עוד 4 חודשים אני בת 14 3. מיקום:
רעננה 4. תלמיד/חייל/עובד/אחר:
תלמיד, בעעעעעע 5. חבר/חברה/(גם וגם):
מה גם וגם? לא. 6. כלב או חתול?:
-ההירוניה- כלב דההה 7. שחור או לבן?:
שחור!!!!! איזה צבע יפה!! 8. שיר אהוב:
אמרתי את זה יותר מדי פעמים, אבל דיי השתנה לי, אזOasis - Sunday Morning , Oasis - Wonderwall ויש עוד כמה. 9. להקה אהובה:
לא, יכולה, יותר, להגיד, את, זה!!! נוו!! החתימה שלי.. 10. זמר אהוב:
אין 11. זמרת אהובה:
אולי דיידיו.. אבל לא
12. תוכנית טלויזיה אהובה:
חברים.. (אני מקורית, הא?) 13. סרט אהוב:
למה בכל שאלון יש את אותן השאלות? הפסנתרן, שרה"ט 3 עוד כמהה.. אה, כן, ואני דיי אוהבת את הסרט "הכפר" לכו לראות...! 14. סרט דיסני אהוב:
מלך האריות? 15. שחקן אהוב:
מעניין, הפורום שאני נמצאת בו, לא מרמז על זה? 16. שחקנית אהובה:
ניקול? 17. קוקה-קולה או פפסי?:
לא זה ולא זה, רק מים. 18. מקדונלדס/בורגראנץ'/בורגר-קינג:
בורגר קינג (בקושי) 19. בנים או בנות (לא בקטע מיני)?:
אז באיזה קטע? 20. הכוס- חצי מלאה או חצי ריקה?:
הכוס מלאה!.. ? 21. הדשא של השכן ירוק יותר?:
אולי? 22. עונה אהובה:
חורף!!! |איש שלג| |גשם| חורף!! 23. אתם טיפוס של יום או טיפוס של לילה?:
יום 24. People person או סוציומט?:
אמ.. חבל שאני לא יודעת מזה.. 25. חושבים שיש לכם סעיף נפשי כלשהו? פרטו, נמקו והדגימו:
כנ"ל 26. ביום כיפור- צמים או לא?:
מנסה, ונשברת כל שנה מחדש, אבל השנה היה לי תרוץ.. לא הרגשתי טוב.. (באמת!) 27. ובאופן כללי, שומרים על מנהגים?:
אם בא לי.. 28. כשתיהיו גדולים, יהיו לכם ילדים?:
דעעע 29. כמה?:
לא יודעת.. 30. ובמה תעבדו?:
משהו במחשבים 31. שיר ילדות אהוב:
יש מלא (או שלא) לא זוכרת.. 32. סלקום/אורנג'/פלאפון:
אורנג' 33. איך ככה, בחיים?:
'סדר 34. תנו לעצמכם ציון בין 1-10:
אמ.. 6? 35. (אם פחות מ10) מה הייתם משנים בעצמכם?:
הרבה.. 36. תארו את בן הזוג האידיאלי מבחינה חיצונית:
אמ.. פנים יפות 37. עכשיו מבחינה פנימית():
אינטיליגנט, מבין, אקטואלי, נחמד וכו' 38. איפה אתם אוהבים לבלות, במקומות רועשים או במקומות שקטים?: 39. מהי דעתכם הכנה והמפורטת על אלכוהול על כל סוגיו:
כן.. מה? 40. מנהלים פורום כלשהו ב? אם כן, איזה?:
הייתי מתה.. 41. באיזה פורומים אפשר למצוא אתכם בדר"כ?:
הפורום של פוטר! שבזמן האחרון מת, סימס, דוליז, אלייז'ה 42. מה ההופעה האחרונה שהייתם בה?:
הופעה בפארק של הדג נחש 43. איך היה?:
סביר 44. מה אתם מעדיפים, לקרוא או לשמוע מוזיקה?:
שאלה קשה.. נראה לי מוזיקה, כי אני קוראת רק הארי פוטר.. 45. לטייל בגשם או בשמש?:
גשם!!!!! 46. חיבוק או נשיקה?:
חיבוק (גם בקושי), אומרים לי שאני קרה, זה באמת נכון, אני לא אוהבת חיבוקים ונשיקות, גם לאמא.. 47. סיינפלד או חברים?:
זו באמת שאלה? חברים... 48. עוד מעט נגמר, מתרגשים?:
נורא!!!!! אתם לא יודעים עד כמה!!
49. איך היה השאלון?:
כמו כולם, השאלות שהיו פה, עניתי אליהם 100 פעם בשאלונים שונים. 50. אם יש לכם מסר לאומה, זה המקום!:
שיהיה בכיף...

moe7

New member
מת, בהחלט מת. ../images/Emo10.gif

1. שם: מרים 2. גיל: אטוטו 18 3. מיקום: דירת ההורים, ת"א 4. תלמיד/חייל/עובד/אחר: כרגע כלום. כנראה שאהיה סטודנטית באוקטובר. 5. חבר/חברה/(גם וגם): לא חבר לא חבר ולא חברים. כבר למעלה משנה אין לי חיי חברה שאינם וירטואליים
6. כלב או חתול?: גם וגם, אבל מחבבת מעט יותר כלבים, כחיית מחמד. 7. שחור או לבן? שחור, BY FAR! 8. שיר אהוב: TWENTY YEARS, החדש של פלאסיבו. 9. להקה אהובה: דנדי וורהולז, ועוד כמה עשרות. 10. זמר אהוב: מוריסי. 11. זמרת אהובה: טורי איימוס. 12. תוכנית טלויזיה אהובה: לייט נייט עם קונאן אובריאן
13. סרט אהוב: IGBY GOES DOWN 14. סרט דיסני אהוב: שאלה מכשילה! לא ראיתי סרטי דיסני כמה שנים טובות
מממ... שילגיה, קלאסי. 15. שחקן אהוב: קווין ספייסי 16. שחקנית אהובה: קייט וינסלט 17. קוקה-קולה או פפסי? קוקה קולה ALL THE WAY! 18. מקדונלדס/בורגראנץ'/בורגר-קינג: אף אחד מהם
19. בנים או בנות (לא בקטע מיני)? גם וגם. או אם אפשר, לא ולא. 20. הכוס- חצי מלאה או חצי ריקה?: מלאה. למרות שהיא בעיקר מתרוקנת. 21. הדשא של השכן ירוק יותר?: לא 22. עונה אהובה: סתיו. 23. אתם טיפוס של יום או טיפוס של לילה? לילה! 24. People person או סוציומט? תלוי באיזו סביבה ובאלו אנשים מדובר. 25. חושבים שיש לכם סעיף נפשי כלשהו? פרטו, נמקו והדגימו: כפייתיות בנוגע לפרטיות, לחוסר הבטחון, מרד נעורים שעלול להמשיך זמן רב מהצפוי וחשש מפני אנשים, מפני פגיעה על ידי אנשים וכו'... אני אף בטוחה שיש רבים נוספים. 26. ביום כיפור- צמים או לא? לא. 27. ובאופן כללי, שומרים על מנהגים? כלל וכלל לא. 28. כשתיהיו גדולים, יהיו לכם ילדים? ובכן, בעוד כחודש לא אהיה עוד 'קטינה', ובינתיים, איני נמצאת במצב בו הייתי רוצה ילדים. אם כל יימשך כפי שהוא נמשך מזה זמן רב, סביר להניח שלא אוכל להרשות לעצמי לגדל ילדים, אלא אם כן ממש יתחשק לי להרוס חיים נוספים. 29. כמה? יתכן ש0. 30. ובמה תעבדו? רצוי בכלום, כנראה שכך באמת יהיה. מה כיף! (
) 31. שיר ילדות אהוב: IMAGINE, ג'ון לנון. 32. סלקום/אורנג'/פלאפון: אני בעלת אורנג', אבל זה ממש לא רלוונטי. 33. איך ככה, בחיים? זוועה, לפעמים יותר סביר. 34. תנו לעצמכם ציון בין 1-10: מממ, 5 ? 35. (אם פחות מ10) מה הייתם משנים בעצמכם? זמן ומקום לידה. 36. תארו את בן הזוג האידיאלי מבחינה חיצונית: לא גבוה מדי, ממוצא אירופאי (אני מחבבת בחורים חיוורים כמוני, מה לעשות
) 37. עכשיו מבחינה פנימית(): מעורערת מעט.
38. איפה אתם אוהבים לבלות, במקומות רועשים או במקומות שקטים? גם וגם. 39. מהי דעתכם הכנה והמפורטת על אלכוהול על כל סוגיו: לא אוהבת, למרות שמקוו למצוא הזדמנות קרובה להשתכר (כאמור, אין לי חברים, כך שאין ממש הזדמנויות) 40. מנהלים פורום כלשהו ב? אם כן, איזה?: DI MUCHO IDIOTAS CIRCUS, פורום זוי בהייד פארק, ו2 קומונות בתפוז- "כת האליהו" וקומונת "קווסטים ומשחקי הרפתקאות". 41. באיזה פורומים אפשר למצוא אתכם בדר"כ?: מוסיקה אלטרנטיבית, שרה"ט-הסרטים, כאן, הייד פארק ומספר מקומות משתנים. 42. מה ההופעה האחרונה שהייתם בה? שי נובלמן, לקראת האלבום החדש, בפטיפון. 43. איך היה? מצויין, תודה
תבואו בהמוניכם
44. מה אתם מעדיפים, לקרוא או לשמוע מוזיקה? גם וגם, כלומר, בבת אחת. מומלץ! אמנם מעט קשה להתרכז, אך שמעתי שיש אנשים (קלי אוסבורן, למשל) שבטוחים שMACHINA של הדלעות המתנפצות הינו פסקול מושלם לעשיית כלום.
(נדמה לי שהם מתייחסים לכך כתכונה שלילית, אבל נו, שיהיה...) 45. לטייל בגשם או בשמש? בשמש ובגשם. 46. חיבוק או נשיקה? תלוי ממי. 47. סיינפלד או חברים? חברים. 48. עוד מעט נגמר, מתרגשים? בטח. 49. איך היה השאלון? סבבה-מנגו-בננה-בטט-תות שדה. תודה רבה. 50. אם יש לכם מסר לאומה, זה המקום! צפו בM2 והפכו לאזרחים טובים יותר! אה... ואל תשכחו את HAPPY TREE FRIENDS- סרטי התעמול בעד למיגור הטרוריזם מהעולם

Elijah Wood

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo98.gif

1. שם: דנה 2. גיל: 16 וחצי 3. מיקום: מוצקין 4. תלמיד/חייל/עובד/אחר: תלמידה 5. חבר/חברה/(גם וגם): אין? 6. כלב או חתול?: כלב 7. שחור או לבן?: גם וגם 8. שיר אהוב: הרבה לא נכנס לזה
9. להקה אהובה: אן סינק 10. זמר אהוב: אלכס אובאגו 11. זמרת אהובה: כריסטינה?:| 12. תוכנית טלויזיה אהובה: חברים, שנות ה70 13. סרט אהוב: שר הטבעות 14. סרט דיסני אהוב: ממ.. במבי 15. שחקן אהוב: אלייז'ה ווד ופליפה קולומבו 16. שחקנית אהובה: קמילה בורדונבה 17. קוקה-קולה או פפסי?: קוקה קולה 18. מקדונלדס/בורגראנץ'/בורגר-קינג: בורגראנץ' 19. בנים או בנות (לא בקטע מיני)?: בנים 20. הכוס- חצי מלאה או חצי ריקה?: חצי מלאה! 21. הדשא של השכן ירוק יותר?: לא למה מה קרה 22. עונה אהובה: אביב 23. אתם טיפוס של יום או טיפוס של לילה?: לילה ובגדול
24. People person או סוציומט?: פיפול פרסון 25. חושבים שיש לכם סעיף נפשי כלשהו? פרטו, נמקו והדגימו: פחח שריטה עמוקה לא נכנס לזה=) 26. ביום כיפור- צמים או לא?: צמים בוודאי 27. ובאופן כללי, שומרים על מנהגים?: אכן 28. כשתיהיו גדולים, יהיו לכם ילדים?: כן
29. כמה?: שניים.. שלושה 30. ובמה תעבדו?: די:( לויודעת 31. שיר ילדות אהוב: בולי איש השלג?! 32. סלקום/אורנג'/פלאפון: סלקום! 33. איך ככה, בחיים?: חרא איך איתך?:) 34. תנו לעצמכם ציון בין 1-10: ססס באמת.. אני נותנת לאנשים אחרים לשפוט
35. (אם פחות מ10) מה הייתם משנים בעצמכם?: פה ושם..:| 36. תארו את בן הזוג האידיאלי מבחינה חיצונית: לא גבוה מדי.. שיער כהה, צבע עיניים לא חשוב רק שיהיו עם הבעה 37. עכשיו מבחינה פנימית(): מתחשב? 38. איפה אתם אוהבים לבלות, במקומות רועשים או במקומות שקטים?: שקטים.. 39. מהי דעתכם הכנה והמפורטת על אלכוהול על כל סוגיו: זה יכול להיות טעים אבל בכמויות קטנות 40. מנהלים פורום כלשהו ב? אם כן, איזה?: לא 41. באיזה פורומים אפשר למצוא אתכם בדר"כ?: פה.. בפורום התאומות אולסן ובCHIQUITITAS.NET 42. מה ההופעה האחרונה שהייתם בה?: המורדים=).. 43. איך היה?: יותר מדי טוב VIP זה כיף
44. מה אתם מעדיפים, לקרוא או לשמוע מוזיקה?: מוזיקה 45. לטייל בגשם או בשמש?: גשם 46. חיבוק או נשיקה?: תלוי ממי 47. סיינפלד או חברים?: חברים 48. עוד מעט נגמר, מתרגשים?: מה כבר נגמר?:( 49. איך היה השאלון?: חאמוד 50. אם יש לכם מסר לאומה, זה המקום!: מיאו!!!!!

../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif עונההה ../images/Emo9.gif

1. שם: לירון 2. גיל:14 3. מיקום: אזור השרון 4. תלמיד/חייל/עובד/אחר: תלמידה 5. חבר/חברה/(גם וגם): אין
6. כלב או חתול?: לא אוהבת אף אחד מהם
7. שחור או לבן?:שחור 8. שיר אהוב: she will be loved
אבל זה לכרגע.. :) 9. להקה אהובה: מארון 5
10. זמר אהוב: ג'סטין, אשר.. 11. זמרת אהובה: אבריל לאבין, איימי לי.. 12. תוכנית טלויזיה אהובה: מירוץ לאתמול
13. סרט אהוב:שר הטבעות, ספיידי..מלא.. 14. סרט דיסני אהוב: ממ לא יודעת אני אוהבת מלא..כל המצוירים
15. שחקן אהוב: בראד פיט, אורלנדו בלום
אלייז'ה כמובן :) 16. שחקנית אהובה: אין שחקנית אהובה
17. קוקה-קולה או פפסי?: קוקה קולה 18. מקדונלדס/בורגראנץ'/בורגר-קינג: אפ אחד מהם.. 19. בנים או בנות (לא בקטע מיני)?: בנים חחח אני בת הריי
20. הכוס- חצי מלאה או חצי ריקה?: חצי מלאה :) 21. הדשא של השכן ירוק יותר?: חח אין לי שכן.. סתם
22. עונה אהובה: חורףףףףף(תבוא כבר :() 23. אתם טיפוס של יום או טיפוס של לילה?: לילה
24. People person או סוציומט?: אה?
25. חושבים שיש לכם סעיף נפשי כלשהו? פרטו, נמקו והדגימו: לא
26. ביום כיפור- צמים או לא?: חצי חחח 27. ובאופן כללי, שומרים על מנהגים?: ככה ככה 28. כשתיהיו גדולים, יהיו לכם ילדים?: ברור 29. כמה?: מממ 3,2 30. ובמה תעבדו?: במאית
31. שיר ילדות אהוב: ממ כל השירי בקסטריט בויז, אהבתי אותם מגיל ממש קטן
32. סלקום/אורנג'/פלאפון: לא יודעת
33. איך ככה, בחיים?: בסדר :) 34. תנו לעצמכם ציון בין 1-10: ממ 6 35. (אם פחות מ10) מה הייתם משנים בעצמכם?: מבנה גוף, את הביישנות.. 36. תארו את בן הזוג האידיאלי מבחינה חיצונית: בראד פיט
צריך להוסיף עוד מילה? 37. עכשיו מבחינה פנימית(): רגיש, נחמד, לא שחצן , כנה, נאמן..וכ"ו :) 38. איפה אתם אוהבים לבלות, במקומות רועשים או במקומות שקטים?: שקטים 39. מהי דעתכם הכנה והמפורטת על אלכוהול על כל סוגיו: בעעע
40. מנהלים פורום כלשהו ב? אם כן, איזה?: לא \: 41. באיזה פורומים אפשר למצוא אתכם בדר"כ?: אורלנדו בלום, מארון 5, אלייז'ה :) 42. מה ההופעה האחרונה שהייתם בה?: המורדים
שהם היו בארץ חח 43. איך היה?: כיףףףףףףף 44. מה אתם מעדיפים, לקרוא או לשמוע מוזיקה?: לשמוע מיוזיק
45. לטייל בגשם או בשמש?: בגשם
טוב גם בשמש
..כי זה נחמד 46. חיבוק או נשיקה?: חיבוקי
47. סיינפלד או חברים?: ברור שחברים
48. עוד מעט נגמר, מתרגשים?: לא
49. איך היה השאלון?: נחמד ביותר! :)

Piece of Wood

New member
**פיהוק**../images/Emo19.gif|אליהו|

1. שם: שי 2. גיל: בנובמבר 17 3. מיקום: הכיסא שליד המחשב שבתו 4. תלמיד/חייל/עובד/אחר: תלמידה 5. חבר/חברה/(גם וגם): אין 6. כלב או חתול?: שניהם
7. שחור או לבן?: שחור 8. שיר אהוב: יש המוווווווווון, לויכולה לבחור. 9. להקה אהובה: אוונסנס, לינקין פארק, הובסטאנק, דה סטרוקס, דה ראסמוס.... 10. זמר אהוב: לוידעת, יש כלמיני 11. זמרת אהובה: אבריל לאבין **נסקלת**
12. תוכנית טלויזיה אהובה: כרגע אין ממש... רואים מה שיש... 13. סרט אהוב: שר הטבעות
14. סרט דיסני אהוב: רובין הוד 15. שחקן אהוב: זאת שאלה בכלל? אליהו 16. שחקנית אהובה: רייס ווית'רספון 17. קוקה-קולה או פפסי?: ברור שקוקה קולה 18. מקדונלדס/בורגראנץ'/בורגר-קינג: מקדונלדס 19. בנים או בנות (לא בקטע מיני)?: בנות 20. הכוס- חצי מלאה או חצי ריקה?: לרוב חצי ריקה
21. הדשא של השכן ירוק יותר?: תמיד...אז? 22. עונה אהובה: אביב 23. אתם טיפוס של יום או טיפוס של לילה?: יום 24. People person או סוציומט?: הא?? 25. חושבים שיש לכם סעיף נפשי כלשהו? פרטו, נמקו והדגימו: חעחעחעחעעע....בטוח %^##$%@##!%# ~מתפגרת~ 26. ביום כיפור- צמים או לא?: השתגעתם? אני כופרת מושבעת... 27. ובאופן כללי, שומרים על מנהגים?: ממש לא
28. כשתיהיו גדולים, יהיו לכם ילדים?: כנראה... 29. כמה?: 4 30. ובמה תעבדו?: מאיפה לי? הלוואי במשהו שקשור לסוסים...
31. שיר ילדות אהוב: לוזוכרת...
32. סלקום/אורנג'/פלאפון: סלקום 33. איך ככה, בחיים?: ח=ר=א=!
34. תנו לעצמכם ציון בין 1-10: בהקשר למה? 35. (אם פחות מ10) מה הייתם משנים בעצמכם?: מה לא??
36. תארו את בן הזוג האידיאלי מבחינה חיצונית: אליהו 37. עכשיו מבחינה פנימית(): אליהו?
חחח...נו שיהיה חמוד [!], מצחיק, בעל הרבה חוש הומור, מתחשב..... 38. איפה אתם אוהבים לבלות, במקומות רועשים או במקומות שקטים?: תלוי במצברוח שלי 39. מהי דעתכם הכנה והמפורטת על אלכוהול על כל סוגיו: נחמד לפעמים... אבל לא בהגזמה...
40. מנהלים פורום כלשהו ב? אם כן, איזה?: לא 41. באיזה פורומים אפשר למצוא אתכם בדר"כ?: ה"פ הסרטים [660], ר"צ [763] אורלנדו בלום [849] שרה"ט הסרטים [964], ניסויים
[112] ועוד כל מיני.... 42. מה ההופעה האחרונה שהייתם בה?: מוניקה סקס? לפני איזה מליון שנה... 43. איך היה?: מעולה 44. מה אתם מעדיפים, לקרוא או לשמוע מוזיקה?: מוזיקה 45. לטייל בגשם או בשמש?: שמש 46. חיבוק או נשיקה?: חיבוק
47. סיינפלד או חברים?: חברים 48. עוד מעט נגמר, מתרגשים?: לא 49. איך היה השאלון?: נחמד 50. אם יש לכם מסר לאומה, זה המקום!:

DoRiT ChaN

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo107.gifשלי^^

1. שם:
דורית 2. גיל:
14+ 3. מיקום:
החדר שלי 4. תלמיד/חייל/עובד/אחר:
תלמידה[><"] 5. חבר/חברה/(גם וגם):
מה זה משנה שמות? 6. כלב או חתול?:
החלטת קשה מדי. 7. שחור או לבן?:
לבן
8. שיר אהוב:
fruits basket-for fruits basket 9. להקה אהובה:
אין 10. זמר אהוב:
לירון לב
11. זמרת אהובה:
אין 12. תוכנית טלויזיה אהובה:
דרגון בול, יוגי הו^_^ 13. סרט אהוב:
שר"ה, שודדי הקאריביים 14. סרט דיסני אהוב:
אחי הדוב 15. שחקן אהוב:
אורלנדו בלום, ג'וני דפ, אליהו עץ 16. שחקנית אהובה:
נעמי ווטס 17. קוקה-קולה או פפסי?:
קולה לימון
18. מקדונלדס/בורגראנץ'/בורגר-קינג:
בורגראנץ'
19. בנים או בנות (לא בקטע מיני)?:
בנות>.>; 20. הכוס- חצי מלאה או חצי ריקה?:
חצי מלאה
21. הדשא של השכן ירוק יותר?:
תמיד><" 22. עונה אהובה:
אביב
23. אתם טיפוס של יום או טיפוס של לילה?:
לילה
24. People person או סוציומט?:
אה?
25. חושבים שיש לכם סעיף נפשי כלשהו? פרטו, נמקו והדגימו:
יש לי פיצול
26. ביום כיפור- צמים או לא?:
עד שנשברים
27. ובאופן כללי, שומרים על מנהגים?:
בדרך כלל^^; 28. כשתיהיו גדולים, יהיו לכם ילדים?:
כן
29. כמה?:
לא תיכננתי עדיין[
] 30. ובמה תעבדו?:
כנ"ל 31. שיר ילדות אהוב:
"איצי ביצי עכבישי..."
32. סלקום/אורנג'/פלאפון:
לא אכפת לי. 33. איך ככה, בחיים?:
קשים
34. תנו לעצמכם ציון בין 1-10:
5 35. (אם פחות מ10) מה הייתם משנים בעצמכם?:
להיות פחות אדישה, ויותר ביטחון עצמי 36. תארו את בן הזוג האידיאלי מבחינה חיצונית:
חיצונית? נמ...לא חשוב לי במיוחד שהוא יהיה חתיך עולמי. אולם אני לא רוצה אחד שלא יודע לטפח את עצמו
37. עכשיו מבחינה פנימית():
חמוד, נחמד, מבין, אינטילגנטי, חכם, בעל טאקט...ושהו נדמה לי^^;; אני מאוד בררנית
38. איפה אתם אוהבים לבלות, במקומות רועשים או במקומות שקטים?:
שקטים 39. מהי דעתכם הכנה והמפורטת על אלכוהול על כל סוגיו:
הורג משפחות ואנשים
40. מנהלים פורום כלשהו ב? אם כן, איזה?:
אורלנדו בלום 41. באיזה פורומים אפשר למצוא אתכם בדר"כ?:
זה, אורלנדו בלום וסאקורה
42. מה ההופעה האחרונה שהייתם בה?:
אני לא הולכת להופעות... 43. איך היה?:
... 44. מה אתם מעדיפים, לקרוא או לשמוע מוזיקה?:
שניהם><" 45. לטייל בגשם או בשמש?:
בשמש [למרות שיותר כיף בגשם, אבל אני לא אוהבת קור...] 46. חיבוק או נשיקה?:|שי
חיבוק| 47. סיינפלד או חברים?:
חברים 48. עוד מעט נגמר, מתרגשים?:
אני כוססת ציפורניים 49. איך היה השאלון?:
נחמד^^ 50. אם יש לכם מסר לאומה, זה המקום!:

ShiRooSh4

New member
כותרת מבהילה

1. שם:שיר 2. גיל:16.5+ 3. מיקום:כיסא חדר ת"א ישראל אסיה כדור ארץ מערכת השמש יקום! 4. תלמיד/חייל/עובד/אחר:תלמיד |כלא| 5. חבר/חברה/(גם וגם):אין 6. כלב או חתול?:תלוי איזה כלב תלוי איזה חתול נניח אני אוהבת לתולים שמנמנים ושופעי פרווה אבל חתולים מסכנים כאלה שמיללים כל החיים לא כל כך 7. שחור או לבן?:שחור..
8. שיר אהוב:ע"ע חתימה 9. להקה אהובה:לא עולה לי לראש..סקסטה?חחחח 10. זמר אהוב:סקעת
11. זמרת אהובה:לאדעת.. 12. תוכנית טלויזיה אהובה:מה שיש 13. סרט אהוב:אהבה לכל אורך הדרך,ה"פ שרה"ט ועוד כמה סרטי אלייז'ה 14. סרט דיסני אהוב:מלך האריות..שהייתי בת 4 וראיתי את זה אז בכיתי שאהבא מת..
15. שחקן אהוב:ליז' אופקורס,בלום,וג'וני 16. שחקנית אהובה:לאדעת 17. קוקה-קולה או פפסי?:קוקה 18. מקדונלדס/בורגראנץ'/בורגר-קינג:ראנץ' 19. בנים או בנות (לא בקטע מיני)?:בנים 20. הכוס- חצי מלאה או חצי ריקה?:אמממממ ¾ריקה 21. הדשא של השכן ירוק יותר?:כן 22. עונה אהובה:חורף וסתיו 23. אתם טיפוס של יום או טיפוס של לילה?:לילה 24. People person או סוציומט?:תלוי 25. חושבים שיש לכם סעיף נפשי כלשהו? פרטו, נמקו והדגימו:
26. ביום כיפור- צמים או לא?:צמים 27. ובאופן כללי, שומרים על מנהגים?:בערך 28. כשתיהיו גדולים, יהיו לכם ילדים?:נניח 29. כמה?:עד 3 30. ובמה תעבדו?:אינלי מושג 31. שיר ילדות אהוב:"עודני ילד"?
32. סלקום/אורנג'/פלאפון:סלקום
33. איך ככה, בחיים?:נשרוד 34. תנו לעצמכם ציון בין 1-10:עם כל הכנות 2..3 אולי 35. (אם פחות מ10) מה הייתם משנים בעצמכם?:את חלק התכונות וכל הגוף חוץ מדבר אחד 36. תארו את בן הזוג האידיאלי מבחינה חיצונית:עמית
37. עכשיו מבחינה פנימית():עמית
38. איפה אתם אוהבים לבלות, במקומות רועשים או במקומות שקטים?:שקטים
39. מהי דעתכם הכנה והמפורטת על אלכוהול על כל סוגיו:תלוי כמה זה משכר ומסוכן
40. מנהלים פורום כלשהו ב? אם כן, איזה?:לא 41. באיזה פורומים אפשר למצוא אתכם בדר"כ?:כנ2 הפ בזה 42. מה ההופעה האחרונה שהייתם בה?:המורדים|נסקלת| 43. איך היה?:זוועה הלכתי למען בת דודה שלי 44. מה אתם מעדיפים, לקרוא או לשמוע מוזיקה?:מיוזיק
45. לטייל בגשם או בשמש?:גשם זה יותר..מיוחד 46. חיבוק או נשיקה?:תלוי ממי
47. סיינפלד או חברים?:חברים 48. עוד מעט נגמר, מתרגשים?:יאאאאאאאאא..לא 49. איך היה השאלון?:נחמד תביאו עוד 50. אם יש לכם מסר לאומה, זה המקום!:משעמם קצת

Miss Rojas

New member
יאללה../images/Emo26.gif

1. שם: אלכס
2. גיל: 15.5 3. מיקום: הכורסה של המחשב 4. תלמיד/חייל/עובד/אחר: תלמידה 5. חבר/חברה/(גם וגם): אין 6. כלב או חתול?: כלב 7. שחור או לבן?: שחור 8. שיר אהוב: Dije adios, הזמן שלנו 9. להקה אהובה: Erreway, היהודים, שייגעצ 10. זמר אהוב: -- 11. זמרת אהובה: -- 12. תוכנית טלויזיה אהובה: המורדים (ז"ל
) ומכושפות 13. סרט אהוב: טרילוגיית שר הטבעות (ברור ברור ברור
) ו"המורדים- המסע אל החלום" 14. סרט דיסני אהוב: מלך האריות 15. שחקן אהוב: בנחמין רוחאס
, אלייז'ה ווד
16. שחקנית אהובה: אליסה מילאנו 17. קוקה-קולה או פפסי?: קוקה קולה 18. מקדונלדס/בורגראנץ'/בורגר-קינג: שומדבר! בשר=רצח...אל תרצחו חיות מסכנות... אבל אם צ'יפס אז של בורגראנץ'
19. בנים או בנות (לא בקטע מיני)?: בנות רולז
..בנים מעפנים 20. הכוס- חצי מלאה או חצי ריקה?: חצי ריקה 21. הדשא של השכן ירוק יותר?: לפעמים 22. עונה אהובה: אביב 23. אתם טיפוס של יום או טיפוס של לילה?: לילה 24. People person או סוציומט?: פיפל פרסן 25. חושבים שיש לכם סעיף נפשי כלשהו? פרטו, נמקו והדגימו:
26. ביום כיפור- צמים או לא?: צמתי
עבר בקלות 27. ובאופן כללי, שומרים על מנהגים?: באופן כללי לא, אבל אם יש מנהג חשוב (כמו יום כיפור למשל, כשרות בפסח וכו') אז כן 28. כשתיהיו גדולים, יהיו לכם ילדים?: באאארור (טפו טפו טפו) 29. כמה?: אני רוצה 2 אבל לא אתנגד ל-3 30. ובמה תעבדו?: אין לי מושג
31. שיר ילדות אהוב: יונתן הקטן, הדרדסים 32. סלקום/אורנג'/פלאפון: אורנג' 33. איך ככה, בחיים?: חרא איך אצלכם?
34. תנו לעצמכם ציון בין 1-10: במראה או באישיות? במראה - 3, באישיות - 7.7
35. (אם פחות מ10) מה הייתם משנים בעצמכם?: במראה אפשר להגיד הכל, באישיות כמו תכונות מציקות 36. תארו את בן הזוג האידיאלי מבחינה חיצונית: ראה ערך בנחמין רוחאס/אלייז'ה ווד/ אורלנדו בלום... נראה לי הבנתם את הרעיון 37. עכשיו מבחינה פנימית(): מתחשב, יודע מה הוא רוצה מעצמו, אינטליגנטי, נחמד ומצחיק 38. איפה אתם אוהבים לבלות, במקומות רועשים או במקומות שקטים?: תלוי... 39. מהי דעתכם הכנה והמפורטת על אלכוהול על כל סוגיו: אלכוהול = חיים
40. מנהלים פורום כלשהו ב? אם כן, איזה?: נופ 41. באיזה פורומים אפשר למצוא אתכם בדר"כ?: המורדים, לייז' (נו זה
), שר הטבעות (ועכשיו גם פלוריסיינטה) 42. מה ההופעה האחרונה שהייתם בה?: אינפקטד משרום 43. איך היה?: פצצות לגבות 44. מה אתם מעדיפים, לקרוא או לשמוע מוזיקה?: לשמוע מוזיקה באאארוררר 45. לטייל בגשם או בשמש?: בגשם 46. חיבוק או נשיקה?: חיבוק 47. סיינפלד או חברים?: חברים 48. עוד מעט נגמר, מתרגשים?: מאוד... אין מילים לתאר את התרגשותי 49. איך היה השאלון?: אחלה
50. אם יש לכם מסר לאומה, זה המקום!: אלכוהול זה טוב
(פתגם שהמצאתי לאחרונה
) וחוצמזה, תעשו חיים =]

למעלה