בוקר טוב וסופ"ש נעים

dafgol

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב וסופ"ש נעים ../images/Emo42.gif

נו את מי זרקו מוקדם מהמיטה הבוקר ?
איזה כיף, סיימתי את כל עבודות הניקיון אתמול, היום אוכלים בטבעון....ככה שאין לי הרבה מה לעשות .....חוץ מכביסות
גולן בדרך לסופר כבר, ואני מתבטלת עם ברי בכיף
בצהריים ניסע להורים שלי, ברי כבר ישאר שם עד מחר בערב, נחזור בטח אחה"צ הביתה והתוכניות שלי - לישון ! מה בתוכנית האומנותית אצלכם? מאחלת ומקווה שיהיה לכם יום נעים רגוע ובכלל סופ"ש נפלא. תהיו טובים
תשתו הרבה מים וסעו בזהירות
יאללה ביו'ש
דפנה

לולי72

New member
בוקר טוב ../images/Emo140.gif דפנה

מה נשמע? מה שלומך? היום קמתי עם אנרגיה, להבדיל מאתמול שלא היה לי כוח לעשות כלום, תיכף הולכת לארגן ולנקות את הבית ביחד עם יובל, ואנחנו הולכות לעשות כל מיני פעילויות כמו חוברות, בריכה, שלופן בצהריים - ועדין ההזמנה לבר מחר תקפה. תמסרי ד"ש להורייך ושירגישו טוב ושיהיה לכולנו באמת סופ"ש טוב וכיפי.

dafgol

New member
אני אגיד לך שוב ../images/Emo6.gif

בר לא פה מחר עד הערב, יהיה בטבעון !!!!! תהנו ותעשו חיים

לולי72

New member
כן, אני יודעת

אבל חשבתי שאם תחזירו אותו אחה"צ, אז הוא מוזמן. שמעתי שאתמול הוא רצה לישון אצל יובלי. אנחנו באמת צריכות להתארגן על זה מתי שהוא, וליישם את זה. יובל מחכה לו, המיטה שלה די רחבה......

dafgol

New member
../images/Emo6.gif

אמרתי להם שאולי בחמישי או שישי הבא נארגן להם "לינה משותפת"
נוער נוער נוער....... להזכירך הם רק בני 4 וחצי....

לעדן ולדפנה ....../images/Emo24.gif

שלום יקירותיי ! מה שלומכן ? ומה שלום ה
הנסיכים? ונסיכות? איך אתן מרגישות? מזמן כבר לא יצאנו בחוץ ...לשכונה ואני לא מדבר שכבר ממממזמן לא נפגשנו ככה סתם! יום טוב
הרבה אנרגיות חיוביות..... בריאות, נחת ו >< נ.ב ביום ראשון בעלי יוצא לצבא.... כן , כן שוב מילויייי המבין יבין ....יהיה בסדר

לולי72

New member
דנייייאלה - גם בעלי קיבל מילואים

אבל רק בסוף "המלחמה" בשבוע האחרון של אוגוסט, אני מקווה שישחררו אותו כי הוא צריך לנסוע לצאלים ואין לו מה לעשות שם. כל פעם שהוא מקבל מילואים לשם משחררים אותו הביתה.

לצערי את ...

בעלי לא משחררים ! ביום ראשון הזה הוא נוסע לבית שאן (באור הזה) וחוזר רק ב19.07 ! ושם הוא ישמור על הישובים !!! ולפני שבוע היה 6 ימים בקרית גת גם במילואים!!!! וגם עשה שמירה ! סך הכל 3 שבועות כמעט חודש! נחמד, לא?

לולי72

New member
כן, אבל אני לא מצליחה לפתוח

אז שלחתי את זה לעבודה, אני אהיה שם ביום שני ואני אראה את זה שם. תודה. תסבירי מה זה?

dafgol

New member
היינו אתמול בחוץ, צלצלתי אליך ולא ענית

הייתי עם הבנים ולירון עם יובלי ויפית עם ראם, צלצלתי ולא ענית, הנחתי שאתם עסוקים או נחים. אולי מחר בערב, אחרי שנביא את ברי מטבעון עוד נספיק להיפגש.

frige

New member
שבת שלום

אתמול עם שלושתם הלכתי לסופר במגדל העמק לעשות קניות, היה מעניין ונחמד. כאלה מקסימים. אלי נשאר בבית לעבוד על הגינה. חזרנו הביתה לבישולים. היום הולכים לבריכה אצלנו. שתהיה שבת שלום ויום נפלא. שרית

למעלה