בוקר טוב חברות וחברים

dafgol

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב חברות וחברים ../images/Emo42.gif

מה ניש
אז איך עבר לכם השבוע הקצר והמשונה הזה ?

dafgol

New member
חוץ מזה שהתעוררתי מצוננת ומקוררת טוב

היה שבוע מעורב בכיף ולחץ ובלאגן וכעסים ופחד והכל. קסאמים אצל המשפחה בשדרות. מסיבה בגן של בר. ארוחת חג אצל עדן ובילוי משפחתי בחג. קצת לא מרגישים טוב. פתאום היתה הפסקה במהלך השבוע (חג) והיום חוזרים ליום אחד לשגרה ושוב סופ"ש
מבלבל מצ'הו לא? העיקר שהוא תכף נגמר
יאללה ביי, רצה לענייני אז איך היה אצלכם?

../images/Emo25.gifהדבקתי אותך עד לשם,,,??

גם אני רצה לעיניני,,,, כתבתי לך משו במסנג'ר יקירתי,,, כשתפתחי אותו תקראי,,, אגב,,גם אצל אחי בדרום נפל קאסם בתוך במטבח,,קרה שם נסססס..... בשורות טובות וימים שקטים אילנה

dafgol

New member
אוף שיגמר שם הסיוט הזה

המסנג'ר שלי דפוק...מתנתק ומנתק כל הזמן....שלחי לי במסר ולא במסנג'ר. איזה קטע אולי האח שלך והמשפחה של גולן מכירים בכלל...

דפנו'ש...אחי גר במושב צוחר,,אפילו חתול אין ,,

בדרך,,תמיד אנחנו צוחקים עליו,,אפילו גמל,,משהו,,כלום,,,,, הוא כבר 15 שנה שם,,וואלה הזמן טס,, מאחלת רק טוב,,, ושייגמר מהר,,,, אילנה

../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif../images/Emo141.gifבוקר לכולן,,יש לי רעיון ,,

אני מתכוונת לכתוב ספר על "פונדקאות שנייה"....(הייתי בעבר)ששש.....לא לגלות... ויש לי רעיון דפנוש לשבוע הבא פה בפורום,,יש לי שאלה,,למה אתן לא נפגשות בערב למשל וכל אחת מביאה משהו,,או לדוגמא הייתה לי חברה בחולון שמכרה תכשיטים והיינו עושות כל מיני מפגשים,, מה אתן אומרות....חביבותיי,,,,,אוףף לו היה לי אוטו,,הייתי קורעת את העיר/הסביבה,,נראה בהמשך חיי,,אולי אקנה איזה רנו קטן מה יש..?? צאו'',,,, אילנה של שניים יקירם

dafgol

New member
נו אז מה הרעיון ? ../images/Emo6.gif

לגביי מפגשים בערב...זה מה שאנחנו מתכננות, רק שכל פעם זה מתפקשש, כל פעם ילד אחר חולה או שיש חג או ארוע כזה או אחר.... אנחנו מחכות ששרית תחלים ואז נעשה מפגש כהילכתו. ( חלקינו נפגשות במהלך השבוע...) נו מה הרעיון לשבוע הבא ? ואיך הוא מתקשר לספר?

dafgol

New member
לא

במקום לצאת פעמיים, אצא בצהריים המאוחרים ואח"כ אאסוף את רזי מהגן כבר. בנתיים נחה ומורחת ת'זמן, סוף סו יש לי הזדמנות

../images/Emo23.gif ../images/Emo51.gif ענקית....!../images/Emo23.gif ../images/Emo24.gif

ניפגש בעוד שעה אצלי ? מתאים?

לולי72

New member
צהריים טובים לכוללללללללללללללללם

מה שלומכם? איך עבר החג? התאוששתם? יש כאלה שעובדים כמוני :( ולא עושים כלום...... בא לי ללכת לישון ויש לי בר מצווה היום בקריות אז אני יוצאת עוד מעט מהעבודה הביתה לראות את צ'ופי שלי הקטנה שהייתה בבית עם אבא שלה וזהו בינתיים..... בי

למעלה