בוקר טוב

Bavmorda

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב ../images/Emo203.gif

אני מחפשת את התכניה לפסטיבל המוזיקה האירית שיהיה בסופ"ש הבא, בסינמטק בת"א. אשמח לקישור או לקובץ WORD. תודה ושבת נעימה, BAV.

thesheep

New member
יש מופעי חינם

כמו בכל שנה יתקיים הפנינג אירי ברחבת הסינמטק ביום שישי בצהריים, וכן מופעים בתוך הסינמטק עצמו. הכל חינם חינם. מבחינתי השנה יש רק טעם ללכת לדאנו וכל שאר הזמן לשתות בירה.

לגבי ההפנינג

מה בדיוק אמור להיות ביום שישי? חוץ מבירה יהיו גם דוכנים עם מוצרים מאירלנד או שזה בכלל לא הכיוון?

rank

New member
דוכן דיסקים

פאול גרהם יהיה שם ויציע מרכולת דיסקים איריים. הנה הודעתו מהפורום השכן: http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-1722-17660-19000037,00.html והנה האתר שלו: http://paul.dsites2.co.il/HTMLs/Home.aspx

Bavmorda

New member
היי אתה! אני מכירה מהיכנשהו../images/Emo8.gif

לאיזו הופעה אתה מתכנן ללכת
BAV.

rank

New member
hey you 2

התכנון הוא להגיע להפנינג ביום שישי. לא נראה לי שאגיע להופעה כלשהי..

the band member

New member
יא חתיכת שוחט עזים!!!

הסשן של יוסי תור וחברים לא שווה הגעה?! בטח שווה, תגיע! אין ספק שדאנו שולתים (!!1) בפסטיבל, ובכלל... תגיד, אתה מנגן בסוף עם שי?

thesheep

New member
לא שוחט עיזים... רשמית חומת חלילים.

בכל אופן - כן, שמעתי על הסשן של יוסי תור, אני מקווה שיצא לי להגיע! אני מנגן עם שי ביום שישי, יתכן וירד גשם אז אנחנו בהיכון לגבי שינויים.. יא נשפן מתולתל מצוי!!

karengood

New member
עם איזה שי אתה מנגן? שי טוכנר?

חלק מאיזה הרכב אתם? לא ראיתי שאמראלד מופיעים. באיזה שעה אתם מנגנים ביום שישי? כבר עושה רושם שכדאי לבוא ולו בשביל שניכם. מה קרה עם ירוק עד וקטיפה שחורה השנה? בחוץ?

thesheep

New member
טוכנר - האחד והיחיד

אמרלד התפרקו לפני די הרבה זמן והמופע עם שי הוא חלק מהרכב בשם "סינרגיה קלטית". תודה על המחמאה :) אני אמסור לו D: לא ידוע לי מה קורה עד ירוק וקטיפה שחורה מופיעה בתפזורת בכל מני הזדמנויות בפסטיבל..

stochner

New member
לקארן

טוב לשמוע ממך. כבר הרבה זמן לא ביקרתי כאן. (עופר הזכיר לי ...) ברכה, הזכורה לך לטוב מאמראלד (בלטרון) לא מנגנת אתנו יותר, אבל לעומת זאת היא תנגן ותשיר לפי מיטב ידיעתי בסשן באכסדרת הסינמטק ביום שישי בערב. יהיה מעניין שם כי (שוב עד כמה שידוע לי) ינגנו שם גם שני הצעירים הנהדרים החלילן האילתי יונתן וייס והכנר אורי שלייפר, וגם החלילנית המצוינת נטע היבשר ושלושת אלו הם הדור הבא במוזיקה האירית בארץ, ותמיד תענוג לשמוע אותם. בצהריים (בסביבות 14:00) נופיע בהרכב" סינרגיה קלטית" שזו הזמרת מארסי שראייר, אלישע אבשלום , עופר גרומן ואנוכי, ויצטרפו אלינו כאורחים הכנרת מעיין כרמלי (שניגנה גם באמראלד) והחמתאי טל קורנברג מלהקת באוראן, כך שנהיה 4/5 מלהקת אמראלד פלוס מארסי כזמרת וטל עם מגוון כלי נשיפה. אבל הכל תלוי במזג האוויר, ולפי התחזיות נכון לרגע זה - המצב על הפנים, אז אולי זה יידחה למועד אחר. כדאי לברר ביום שישי בבוקר. אז מקווה להתראות. שי

thesheep

New member
לא בדיוק דאנו... אבל גם טוב.

זה לא ההרכב המלא.. זה כמו לקבל חצי לונאסה!

GnarledCynic

New member
you said it- גם טוב.

עדיף משום דבר בכלל. למעשה, עדיף בהרבה. משמח ממש. (או שזו רק אני מפני שאני ממש newbie בכל הקשור להופעות של הרכבי פולק אירי?)

למעלה