היום ב-
אנשים

../images/Emo42.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo42.gif

מחר,יום שישי, בשעה 14:30 ייעץ בפורום הפרעות קשב ADHD ד"ר איתי ברגר, נוירולוג ילדים בכיר, אשר עוסק רבות באבחון ובטיפול בילדים הסובלים מהפרעת קשב וריכוז וכן במחלות וליקויים נוירולוגיים של עוברים ופגים. שרשור השאלות אליו כבר נפתח, ואתם מוזמנים לצרף אליו את שאלותיכם.
נאבקים על הזכות לקבלת תרופות מצילות חיים- חותמים ומשפיעים! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=466&msgid=67274340
התחרות המדליקה של פורום ימי הולדת ומתנות יוצאת לדרך! לפרטים על התחרות, אופן ההשתתפות והפרסים השווים הקליקו כאן.

../images/Emo10.gif../images/Emo4.gif

הלך לי בסדר בבוחן המתמטיקה אבל לא היה לי מספיק זמן לסיים אותו חוץ מזה שטעיתי ב-2 תרגילים (בטוח, כי הפיתרון לא יצא הגיוני) ונראה לי שהייתי מספיקה לתקן אותם אם היה יותר זמן
יש לנו שעתיים מתמטיקה באותו יום (לא רצופות אבל עדיין שעה 1 ו-5) והיא לא הרשתה להמשיך את הבוחן בשעה ה-5, סאקס
אבל קיבלתי 77 בידיעת הארץ שזה לא רע בגלל או אפילו נוטה לכיוון של דיי טוב
למרות שקצת התבאסתי
אבל מילא

kittycatbone

New member
אוו..../images/Emo24.gif

לונורא
ציון אחד בבחן במתמטיקה זה לא כזה ביג-דיל.. למרות שזה יכול להיות מעצבן>< ויפה בקשר לציון בידיעת הארץ!!!

shaya23

New member
אני קיבלתי בבוחן במתמטיקה 68 אבל ז

זה בוחן שכולם נכשלו בו אז שלי זה עוד ציון טוב!..

Funky Fish1

New member
77 זה טוב במתמטיקה!!../images/Emo2.gif

לפחות לי >< אל תתבאסי...זה רק בוחן, ועוד במת'.

Funky Fish1

New member
../images/Emo122.gif

סליחה!!! ו..הממ... מה זה ידיעת הארץ? כמו ג"ג? אני לא לומדת את זה...

RRonitka

New member
יש לנו מורה מפחידה :|../images/Emo110.gif

היא רצתה להדגים לנו משהו על ההרים והשפלה וכלמיני כאלה, ואז היא אמרה למישהו להיות ההרים כי הוא גבוה, ולעוד כמה להיות גבעות ושפלה וכל מיני דברים כאלה.. ואז היא אמרה שעל ההרים יורד גשם, לקחה בקבוק מים, ושפכה את כולו על הילד שהיה ההרים :X

kittycatbone

New member
XDDDDDD

אבויXDDDDD לנו זה מורים לשל"ח, ושיעורי של"ח היו סתם שיעורים שכולם עשו רעש ואפאחד לא באמת הקשיב

של"ח...

גם מה שמיכל אמרה... אבל בעיקרון לומדים על דברים בארץ וזה ועל נוף וכו' סתם מקצוע
אני בכיתה ח'

m i c k e y 15

New member
גם לי היה היום מבחן במתמטיקה..

ואני יודעת שטעיתי באיזה 3 תרגילים כי ראיתי אותם בסוף במחברת שלי..ואיזה טעויות טיפשיות! ו7לא סיימתי אפילו סעיף אחד..המורה הזאתי לא נתנה לי לגמור..בגללה אני אקבל 40..

למעלה