טוב לכולם!

הוא תמיד היה פה..

למרות שעכשיו הוא קצת עסוק עם פורומון מים מינרלים.. אנחנו כנראה מביאים כמה אורחים היום..

סתם שאלה מלחכת עשב יקירה ../images/Emo68.gif

למה צריך להיות פורום לצמחונים, ולאוכלי בשר לא?!

בול קליעה!

זו בדיוק הסיבה העיקרית בגללה נפתח פורום זה לדעתי! זה בדיוק מה שאתם חושבים. אם לצמחונים יש פורום למה שלנו לא יהיה? האגו אוכל מבפנים וזה מוביל לפתיחת פורום ללא מהות וללא משמעות. סתם מתוך אגו טפשי אם לאחרים יש למה שלי לא יהיה? ואל תגידי שאני טועה בעצמך טענת את זה!

Roobie

New member
זה לא מה שהוא אמר

הוא אמר את זה בתור תשובה למה ששאלת. זה כמו שחובבי קולנוע יגידו שצריך להיות פורום קולנוע כמו שיש פורום מוזיקה. זה לא בתור תגובה, אלא בשביל שגם להם יהיה מקום משלהם. הבנת?

השנאה זורמת ../images/Emo4.gif ../images/Emo68.gif

אם כ"כ קשה לך- אל תכנסי לפה יותר. זכותנו לעשות מה שאנחנו רוצים. לאכול מה שאנחנו בוחרים. העולם מלא במגוון דיעות שונות. ונראה לי שאת צריכה לקבל את זה. באסה לך מה
ובזאת נסגר הדיון מבחינתי.

taz512

New member
תשובה רצינית לשאלה טיפשית

שלום לך אינה ,אני אחד המנהלים בפורום הזה שאת מתנגדת אליו כל כך נמרצות. ובמקרה אני המנהל שהעלה לראשונה את הרעיון לפורום לאוכלי הבשר. העליתי את הרעיון כי רציתי לדבר עם אנשים כמוני שאוהבים את הבשר שלהם, אנשים שרוצים לדעת איפה אפשר לקנות סטייק טוב, באיזה מסעדה מגישים כבד אווז יותר איכותי, ואיך לתבל את הסטייק שלי יותר טוב. בקיצור לשפר את איכות האוכל שלי ומכאן את איכות החיים שלי. שאלת על מה אנחנו מדברים פה? אנחנו מדברים על בשר, על אותן שאלות שאמרתי לך למעלה, פשוט מאוד, אנחנו אוהבים את זה ונהנים מזה, זה עד כדי כך פשוט. אני באמת לא מבין מה הבעיה שלך ושל שאר הצמחונים עם הפורום הזה, זה לא כאילו עם לא היה לנו פורום הינו מפסיקים לאכול בשר, זה פשוט מאוד דרך בשבילנו לאכול יותר טוב. ואני הודה לך עם בפעם הבאה לא תיכנסי לפורום *שלי* ותתחילי לקלל ולרדת על אנשים, בפעם הבאה שהעלבות יכנסו להודעות שלך הן ימחקו. בהצלחה בהמשך דרכך. טאז, השד הקרניבור

פני הפורום כפני מנהליו

ממש על הפנים. רציתי רק להעיר לכם על השגיאות הכתיב המזעזעות שלכם. לילו-מסיתים ולא מסיטים.(וילון אפשר להסיט) טאז-ואני אודה לך,ולא הודה לך. שבת שלום

taz512

New member
איך אני המשיך בחיי

שלומי סרנגה ירד אלי, אני לא יכול להראות את פני בפומבי יותר. בבקשה אל תעשה זאת יותר, אני לא יכול לחיות עם עצמי, אני פשוט נעלב עד מעמקי נשמתי. יש לי שגיאות כתיב, וואי זה בטח אומר שאני מוגבל שיכלית, ואני גם אוכל בשר אז בכלל, טוב לפחות יש לי מספיק חיים בשביל לא להיכנס לפורומים אחרים ולהציק לאנשים אחרים. טוב לפחות נתנחם בזה. שיהיה לך חיים יפים, ובהצלחה בהמשך הדרך. טאז, השד והבכי

שוב טעית בכתיבה

כותבים "איך אני אמשיך בחיי"? לא טענתי שאתה מוגבל שיכלית. רק שיש לך "שגיעים" לרוב. המשך יום נעים לך.

leeloo

New member
האמת שפני הפורום כפני חבריו...

ואם הפורום שלנו יהיה מלא בחברים כמוך איני בטוחה שהפורום הזה יגיע לרמה שאליה אני מצפה שיגיע.. ובאמת שלרדת לרמה אישית זה מתחת לרמתנו, אז אנא, אני מבקשת ממך בצורה נחמדה, כי יש גם גבול לסבלנות שלי, אל תחזור לכאן אם רצונך הוא רק בהס תה.. בחר לך פורום אחר מבין ה-595+ פורומים שיש.. שיהיה לך יום נעים.

Carcass

New member
אלללהה בשרררררר

בשר איסט גוטטטטטטטטט חזירררררררררררר

למעלה