מה? אני הראשונה?

דרדרית

New member
../images/Emo42.gifמה? אני הראשונה?../images/Emo42.gif

מרגישה כמו.... תרנגול עם שחר. הראשון שמעיר בקרקוריו את כל חיות החווה. קו קו קומו... לכל הנמים והנמות ולכל הערים והערות- שיהיה לנו שבוע נפלא ומהנה.

בוקר טוב כולםםם ../images/Emo140.gif דרדרית

התעוררתי לצלילי הקירקור שלך ובדומה לעיתון בוקר שקוראים אותו בשעת שתית הקפה של בוקר קודםכל עברתי על כל הפורומים בהם אני משוטטת וחייבת להגיד שבין השיטוטים הרבים הספקתי לגנוב לעצמי תמונה ומנגינה ואת הראשוניות אביא קודםכל על קצה המזלג בגלל איימי
איימי מקווה שאת לא כועסת שגנבתי ממך גם את התמונה וגם את המנגינה ואמצתי אותה לעצמי (רומניה או לא?
)

מנגינה ישנה

תקליקו על השורה הצבועה בכחול כדי לשמוע את המנגינה מנגינה ישנה עדינה-ו לפעמים, כשהמנגינה מסתיימת נותרים צלילים בודדים, למרחב נסחפת מפליגה לימים אחרים. טיילנו בשדות הקמה- אחזנו ידיים, טעמנו דבש, אכלנו מרור רקדנו לצלילי הכנור. במסתרי ליבך לגעת לאחוז בשרביט הקסמים להפליג לאיים רחוקים בטרם תסתיים המנגינה

pazi66

New member
בוקר טוב פנינת-החן, לפי הנגינה אני

רואה שאת משוטתת בפורום שלנו. מדוע לא תצטרפי אלינו קבוע שלא יפחיד אותך ה-60 פלוס, אנחנו גם 60 מינוס. אנא, בואי אלינו ותראי שיהיה לך טוב כמובן, אנחנו גם נשתולל במקום הקטן והנחמד הזה

pazi66

New member
בוקר טוב לכל יעלות החן ממעריץ ../images/Emo79.gif

ותיק. כאשר אני רוצה להרגיש את רוח השובבות ואת ריח החרות אני מתבשם בפינת חמד זו. שבוע טוב ועליז לכולכם תזכור כאשר ...

../images/Emo51.gif פאזי. התוכל לגלות כעת

ממי לקחתי את המנגינה שמסתתרת בתוך הסתיו שלי? תקליקו על השורה הצבועה בכחול כדי לשמוע את המנגינה סתיו עדינה-ו הקיץ פינה מקומו לסתיו סחלבים ומרגניות לפריחת החצב ואני... אוספת את שובל האתמול עוברת אל ימי המחר מקפלת בתוכי השקיעה מפנה מקום לזריחה ובין קמילה לליבלוב בין קדרות לעצבות, עוטה עלי עוד קמט וכסות.

שובך מדרכים

גם כאן מסתתר שיר יפהפה לטעמי שובך מדרכים עדינה-ו המתנתי לך כל הימים,המתנתי לשובך מדרכים. פיזרתי מעלי ערפל,באתי אל האור מתוך הצל. לא אשכח הבטחתי לך,זר לא יתפוס את מקומך אך זאת , אבקש אהובי אל תעזבני שוב לנפשי

שרה16

New member
ערב טוב../images/Emo13.gif

הייתי עסוקה כל היום,גינון וראיון עבודה. עוד מעט הולכת למכון כושר. יש מכשירים נורא קשים שאני בקושי עושה 10 פעמים אותם.. אבל כשעובר חתיך,אני מסננת בין השיניים:"101,102..."

למעלה