מזל שסופ"ש...

A t z a

New member
../images/Emo42.gifמזל שסופ"ש...../images/Emo178.gif../images/Emo80.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

באמת מזל !!!!!

ומזל שלא סגרתי את השבת הזאת! שיר השבוע של חמי- גלגל את החלום שיר השבוע לא של חמי- I BELONG TO YOU _ MUSE מהדיסק החדש והמאממם ;) משהו שעשה את השבוע- יוסי הקמב"ץ החתיך
משהו שהרס את השבוע- הורים קצינים וכדומה בילוי השבוע- זכרון היא עיר נפלאה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- לבנון אתמול.. למרות שעדיין אין לי דעה מגובשת על הסרט :p מה קניתם השבוע?- אממ.. סרט שלא אחשוף את שמו מהפדיחה וסרט למיכל D: ששכנעה אותי בקלות רבה לעשות זאת משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- הופעה של ערן :)
תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תקנו את הדיסק של מיוז תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- למיכ דן ואסף מרוז :p

אורי נה

New member
כל השעות המתוקות,

היא לקחה אותן איתה.. שיר השבוע של חמי- מה היה שיר השבוע לא של חמי- לא בא לה של שייגעצ משהו שעשה את השבוע- ת"א בחמישי משהו שהרס את השבוע- כשמגלים שמישהו שבטחתם בו שיקר, מתחילים לתהות מה עוד היה שקר בילוי השבוע- ת"א סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- סודוקו של מעריב. מעביר מחשבות לא נעימות. מה קניתם השבוע?- סווטצ'רטים לבצפר, ה-שמלה השחורה, שני כרטיסי רכבת וכרטיס אוטובוס משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לקום בראשון ב6:30 במקום ב8:30..? תמונה שבא לשים- יש, אבל עדיין במצלמה שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- "אני רוצה להיות בי! בי זה שני העולמות! אני רוצה להימשך לגברים, אבל אני לא מצליח!" יש דברים שאפשר לצעוק רק בכיתת בנות תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל מי שדובר אמת תני אותן בחזרה!

joyjy

New member
../images/Emo228.gif

שיר השבוע של חמי- זמן סוכר שיר השבוע לא של חמי- for what it's worth - placebo משהו שעשה את השבוע- גשם, ת"א משהו שהרס את השבוע- אנשים, כימיה. בילוי השבוע- ת"א :) סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- חוט של חסד - ג'ודי פיקו מה קניתם השבוע?- כרטיסי רכבת, שרשרת ואולסטאר חביבות בהחלט
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- מתנות מחו"ל D: תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- למה לנתח לב של תרנגול הודו, לצלם את זה ולהעלות לפייסבוק?! תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

vagz

New member
סופ"ש.......................

שיר השבוע של חמי- זה אותו הקיץ שיר השבוע לא של חמי- אביב גדג'- הגולם משהו שעשה את השבוע- יציאות עם חברים משהו שהרס את השבוע- שום דבר בילוי השבוע- שום דבר מיוחד סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- הבלדרית- דניאל סילבה מה קניתם השבוע?- שום דבר מיוחד משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- שוב פעם שום דבר מיוחד תמונה שבא לשים- not dis time שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- אין תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

Oyster Girl

New member
איזו עייפות ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- פגישה לאין קץ שיר השבוע לא של חמי- Feel's like home משהו שעשה את השבוע- צילומים משהו שהרס את השבוע- כלום, אולי החרדי שנתן לי מכה בראש אתמול בילוי השבוע- צילומים
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- לבנון מה קניתם השבוע?- שבוע הבא קניות... משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לסיים תמונה שבא לשים- אין פה שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- שאלוהים יקח את כל החרדים
. תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לקצין שלי

למעלה