סופ"ש, תודה לאל...

A t z a

New member
../images/Emo42.gifסופ"ש, תודה לאל...../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

Oyster Girl

New member
שבת שלום ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- כובע כחול שיר השבוע לא של חמי- precious של דפש מוד משהו שעשה את השבוע- כלום בינתיים
משהו שהרס את השבוע- הכל בינתיים
בילוי השבוע- משחקי כדורעף, בערך 3 שעות כל יום
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אויבי הציבור משבוע שעבר, לא הכי טוב אבל נחמד מה קניתם השבוע?- יותר מדיי רדבולים משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- יש לנו טיול בשלושה ימים הראשונים של השבוע + יומולדת לחברה הכי טובה בקורס אז זה קצת חופש... תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- הלוואי שהחרדים ההיסטרים האלה ירגעו כבר ויפסיקו לסכן [ואף לדפוק] לי את סופי השבוע
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לא במצב רוח של לחלק פרחים כרגע

A t z a

New member
חםחםחם../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי- חיבוק, חלקי שלה. שיר השבוע לא של איגי- hit me של תמר אייזנמן. משהו שעשה את השבוע- עידן הקרח 3, סנוקר אתמול. משהו שהרס את השבוע- צבא צבא ושוב-צבא. בילוי השבוע-קולנוע,סנוקר, ובטח גם היום ומחר. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-עידן הקרח 3
ומכושפות,כלכך התגעגעתי לתוכנית הזאת! מה קניתם השבוע?-יותר מדי דברים. אני צריכה לחזור למשמר כלכלי
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-יומולדת למיכלללל
וחוצמיזה כלום. תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-איי דונט ספיק ווינד. תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-איגי
.

Ronushnush

New member
אין לי כותרת

שיר השבוע של איגי- רק לעוד דקה שיר השבוע לא של איגי- Hairdo - Little Birdy... אוו והאלבום החדש שלהם עושה את דרכו אלי מאוסטרליה ברגעים אלו ממש! איזה כיף!
משהו שעשה את השבוע- פירקוש
משהו שהרס את השבוע- מצברוח לא להיט בילוי השבוע- אממ נגיד הבננה ביצ' סרט\\תוכנית\\סדרה\\ספר\\עיתון השבוע שלכם- דורה בערך? לא היה לי זמן וכוח מה קניתם השבוע?- כרגיל הרבה אלכוהול . . . משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לא משהו מיוחד תמונה שבא לשים- שאלות\\טענות\\בקשות\\הערות\\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- ללונה.

למעלה