סופ"ש

A t z a

New member
../images/Emo42.gifסופ"ש../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

A m 0 s

New member
"במקום שבו צל הירח ירד אל הכביש..."

שיר השבוע של איגי- מי זאת איגי?!
((טחחחחח שנייייים לא שמעתי אותה!)) שיר השבוע לא של איגי- המון שירים.. משהו שעשה את השבוע- הופעה של קורינה בזאפה
משהו שהרס את השבוע- כל מיני.... בילוי השבוע- קורין בזאפה!! סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- לא יודע! מה קניתם השבוע?- אני חושב שכלום! משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- (אולי) נסיעה לת"א(?)
- - - והלוואי שאני אוּכל ללכת למצעד ה
תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- אושר, בריאות, אהבה, הגנה, שמחה
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- ליקום... לבריאה... לקיום... לאלוֹהוּת באשר היא אלוֹהוּת...

A t z a

New member
../images/Emo5.gifלמה אתה כלכך חיובי?../images/Emo80.gif

אל דאגה עמוס, יבוא יום והחיים יכבו גם את השמחה והאופטימיות בך
זה קורה לכולנו, מסתבר.

A m 0 s

New member
בינתיים יפתי, כל האופטימיות הזאת (לפחות רובה)

היא רק בכתוב... ברגעים אלו ממש אני פשוט לחוץ ברמות היסטריות (וד"א - זה לא כ"כ פשוט)

A t z a

New member
אה, לרגע נבהלתי../images/Emo9.gif../images/Emo80.gif

אני מקווה שתפסיק להיות לחוץ בקרוב, זה באמת לא כיף להרגיש ככה.

A m 0 s

New member
טחחח.. הו דנדל'ה - כמה חביבה את;

"אה, לרגע נבהלתי..." ממש סימפטית
חחחח

A t z a

New member
רוצה שנחליף חיים לקצת../images/Emo9.gif?../images/Emo80.gif

אני חושבת שאני מתמודדת עם כל החרא בחיים שלי דווקא בצורה די טובה.

אני חושבת שכדאי להאדים את עמוס../images/Emo6.gif

אולי זה יתן לשחורים מוטיבציה להגיב כחול אדום כחול אדום.. חמודים

A t z a

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo80.gif

אני חושבת שגם הצבעים פה כבר לא משנים, הכל ממילא מת

ירדן88

New member
../images/Emo168.gif

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי-kiss me,Adia משהו שעשה את השבוע-המגן בהסטוריה,מלא חופש משהו שהרס את השבוע-אני ועצמי והמתכונת בלשון בילוי השבוע-קניון עם חברות! סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-ניפ טאק,גירושים נפלאים מה קניתם השבוע?-אוכל כרגיללל
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-לעבור תבגרות בהסטוריה תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-שמישהו בבקשה ייקח את הקיץ הזה מפה תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-כוולם

למעלה