- סיכום שבועי -

JAP Noa

New member
../images/Emo42.gif- סיכום שבועי -../images/Emo42.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
אני במנצ'סטר עכשיו!!../images/Emo13.gifוקניתי אייפון../images/Emo99.gif

התגעגעתי.... משהו טוב שקרה לך השבוע:שאני במנצ'סטר וראיתי אנשים שלא ראיתי מלאמלא זמן.... משהו רע שקרה לך השבוע:שהשבוע הזה נגמר שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע:james blunt-wisemen דור דניאל-מחר יהיה בסדר.ובכלל כל האלבום שלו התחדשות השבוע:מצלמה כזאת http://www.image-acquire.com/Eos 40d.jpg ואייפון
תוכנית השבוע:פשוט מהממת סרט השבוע:לא זוכרת את השם.וראיתי אתמול בלילה עם חברה
ספר השבוע: מאכל השבוע:צ'יפס ובלובארי מאפין יציאת השבוע:מנצ'סטר עם צ'יילדהוד פרינדס משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:אולי טיול עם המשפחה.... משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא:לחזור לארץ? אדם שעשה לך את השבוע:ההורים אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע:אין לי פה את הכבל של הפלאפון התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: life is ok ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:מעולה

jasika siton

New member
הי הוספת דברים חדשים D:

משהו טוב שקרה לך השבוע: חח משהו טוב ? אילת היה הכי כיף שיכול להיות :) משהו רע שקרה לך השבוע: שעומר אדם [ שהוא סוג של ידיד שלי עוד מלפני התוכנית ] פרש מכוכב נולד אחרי שהם עשו לו קטע מסריח .. שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: חח השירים החרושים באילת " בא לך בא לך עליי.. " ו " you know i want you " התחדשות השבוע: תיק, צמיד לרגל, שמלה ושרשרת תוכנית השבוע: כוכב נולד סרט השבוע: לא ראיתי ספר השבוע: מאכל השבוע: הארוחות ערב במלון חח יציאת השבוע: כל יום באילת משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לראות את חברה שלי שחוזרת מאנגליה.. משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: חח לאדעת אדם שעשה לך את השבוע: ילד שהכרתי באילת אדם שהרס לך את השבוע: אף אחד אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלי חוזרת מאנגליה סופסופ ציטוט/יציאת/מילת השבוע: אני וכמה חברות היינו בבריכה במלון, ואז חברה שלי באה ביציאה " מה זה, למה כל כך חם פה ? " אני : " כי אנחנו באילת " היא : " אה, וואלה D: " - אני ועוד שתי חברות שלי נכנסנו לנייטמר, כל אחד משחקת אותה גיבורה ואומרת שתהיה ראשונה, ברגע שהגענו רצינו להיות אחרונות אז נכנסנו עם עוד 10 בנות בערך ונתנו להן להיות ראשונות. פתאום התחלנו לשיר " הלילה לילה לילה שמחה גדולה הלילה " ואז כל הבנות המשיכו אותנו .. אז אחרי שהפסקנו פתאום אחד בא אלינו עם סכין, אז הבנות האלה העתיקו מאיתנו והתחילו לשיר את השיר הזה D: - בנייטמר היה קטע שהחדר נהיה צר וכולנו נצמדנו לקיר, חוץ מחברה אחת מאוד חכמה שלי שאחד בא אליה עם סכין והיא במקום להצמד לקיר ושהוא ילך, מתחילה לרוץ במעגלים בחדר והוא אחריה DDD: - הייתי בים עם חברה, ושני בנים התחילו איתנו.. והם היו עם כוס וודקה ביד ואז הציעו לנו גם. אחרי זה בערב נפגשתי עם זה שהתחיל איתי, הוא התחיל לספר לי על עצמו ואמר " אני גם ילד טוב, בחיים שלי לא שתיתי, לא עישנתי .. " אני : " היום היית עם כוס וודקה ביד " הוא : " מה.. מתי ? אין מצב " אני : " נו היום בים, ואז לקחתי ממך שלוק " הוא : " אה..לא..זה היה רק אקסל.. " אני : " עם וודקה " הוא : " אוקי תפסת אותי, אז נתחיל מחדש.. אני אוהב לשתות, מאוד " - אני וחברה שלי עלינו עם עוד כמה ילדים שאנחנו לא מכירות לאבובים, וברגע שהתחלנו לזוז באבובים אחד מהם אמר " רוצים להתערב על 100 שקל שאני לא נופל ? בחיים שלי לא הצליחו להפיל או.. " הוא לא הספיק לסיים את המשפט וכולנו כולל הוא עפנו מהאבוב D: - תמונת השבוע: סתם תמונה חמודה עם כובע של ידיד שלי D: כאן ועוד תמונה כאןן התוכניות לשבוע החדש: להפגש עם חברה שלי מסקנת/ות השבוע: אמ .. שאין על אילת ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: השבוע הכי טוב שיש :)

JAP Noa

New member
"בכל הניגונים, מכל הכיוונים, אני נשאר שלך.."

משהו טוב שקרה לך השבוע: וווווווואי זה הולך להיות הכי ארוך בעולם..היה לי את השבוע הכי מושלם בחייייים
באמת שהרבה זמן לא נהנתי ככה. פגשתי אנשים שלא ראיתי מלא זמן וממממש התגעגעתי אליהם
הייתי בבסיס כולה יום אחד, היה לנו יום מגניב לסגל בהרצליה ואחריו הלכתי לראות חברה מממש טובה שלי
, היה לנו טיול טייייסת והיה מצחיק ואדיר ברמות, והייתי בגיבוש צנחנים
היה שבוע בנזווווווווווווונה
משהו רע שקרה לך השבוע: בטיול טיייסת עפתי מסירת ראפטינג ונתקעתי על בול עץ, זכיתי בעשרות שריטות, מלא סימנים כחולים בגב, ומכנס של היינס חדשחדש שלבשתי כולה פעמיים שנקרע לי בתחת
שממממממממממש אהבתי יש לציין.
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: Bulletproof| ו-In for the the kill של לה-רו
מלאמלא קנייה ווסט וניו וריהאנה, קיצר מלא שחורה.
התחדשות השבוע: ווווווווווווווואי כמה דברים קניתי.
סנדלים מדהימים מזארה, בצבע כחול רויאל. הם הדבר הכי יפה שקיים בעולם הזה.
2 T's מפול&בר עם פרינט של פלינסטונז, ממממש מממממש חמודות.
תיק בטורקיז מטופטן, בחיייים אני לא נכנסת לשם אבל ראיתי אותו מבחוץ והוא שבה את ליבי.
סקיני בהירבהירבהיר עם מלא ריצ'רצ'ים וזה, מממש מגניב, אני לא סגורה על של מי
מאמפריום.
שורטס ג'ינס מממממממממממש יפים גם בהירים ממש, גם מאמפריום. ותספורת חדשה שמממממממממממממממש אהבתי, ופן
תוכנית השבוע: אפשר הופעת השבוע? מה קשור הופיעו אצלנו והיה הכי מצחיק בעולם
סרט השבוע: לא היה
ספר השבוע: בלופבלופבלופ
מאכל השבוע: משקה יוגורט ופירות מהריבר, זה התחליף שלי לאיייסקפה אחרי הכתבה המזעזעת בידיעות.
[אני מתגעגעת לאיייסקפה שלי
]
יציאת השבוע: כל השבוע הזה היה יציאה אחת גדולה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ועדה רפואית להורדת פרופיל?
סתם מממממממ לצאת עם אהובותייי, להנות מהחודש הזה, לחגוג את העובדה שנשארו לי רק עוד שני שליש שירות, מיון בסוףהעולם עם אהובתייייי
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: צבא?
אדם שעשה לך את השבוע: ווווווואי היו כמה כאלה, האהובות שלי
אדם שהרס לך את השבוע: לא היה אף אחד כזה
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: רוצה, את כל אהובותחייייייי
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: טוב, אנחנו עושות ראפטינג, והסירה שלנו נתקעת על בול עץ. חברות שלי מתחילות לצעוק. אני, בגלל שאני הכי אמיצה בעולם [שקקקקקקר], מתחילה לנסות לדחוף אותנו החוצה. פתאום אני מוצאת את עצמי בערך 4 מטר מהסירה, תקועה בעצמי על בול עץ, כולי חבוטה ואת חברה שלי צורחת "תצייייייייייייילו אותהההההההההההההההה, תעזרוווווווו לנו.."
תמונת השבוע:
התוכניות לשבוע החדש: לישון מלללללללללללללללללללללא, ראשון ביתחולים 10, שני בסיס
שלישייייי בטיזי עם קושקוש, רביעי חמישי בסיס ברעל
מסקנת/ות השבוע: חי"ר זה כיייייייייייייייייייייף, בא לי להיות לוחמת. סתם, ממש לא. עדיף להיות מאבחנת של לוחמים.]
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: מושללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללם.
הודגש באמצעות מדגישומטיק
סופ"ש מושלם לכולםםםםםםםם

RayoDeLuz

New member
=]

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי באי ליד עם אמא שלי ואחותי משהו רע שקרה לך השבוע: גיליתי שאחי שבישראל כרגע עשה פירסינג :-\ שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: כל הדיסק החדש של אשלי טיסדל התחדשות השבוע: כלום תוכנית השבוע: מגרש ביתי, SYTYCD, america's got talent סרט השבוע:קרוסרודס עם בריטני (ראיתי את החצי שעה האחרונה
) ספר השבוע: שומרת אחותי מאכל השבוע: שומדבר מיוחד יציאת השבוע: מניחה יום שבת לזיקוקים משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא משהו מיוחד משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: כנל אדם שעשה לך את השבוע: אפאחד אדם שהרס לך את השבוע:אחי אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: אפחד ציטוט/יציאת/מילת השבוע: "You can't change the past but you can change the future" תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: אין מסקנת/ות השבוע:אין ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: חמד

למעלה