סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo42.gifסיכום שבועי../images/Emo42.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: משהו להוסיף:

Robin Sparkles

New member
מסכמת../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:ממ...לא עולה לי משהו אבל בטוח היה. משהו רע שקרה לך השבוע:הייתי חולה.ועכשיו אני סתם מצוננת
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע:magnificent, breathe, i'll go crazy if i don't go crazy tonight, unknown caller כולם של יו 2
Sean Kingston Fire Burning Esmee Denters-Outta Here התחדשות השבוע:2 קפוצ'ונים מהיינס-אחד "ברצלונה" שקניתי כי הייתה הנחה וגם ככה בא לי..ואחד דומה רק ארוך יותר
תוכנית השבוע:עקרות בית נואשות וקוגר טאון עם קורטני קוקס
סרט השבוע:ההצעה ספר השבוע: מאכל השבוע:ספגטי עם רוטב עגבניות וגמבה יציאת השבוע:לא יצאתי כי אני חולה.אבל ביום כיפור שיחקנו מונופול רמאויות
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:נסיעה עם המשפחה משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:אבא אדם שהרס לך את השבוע:המחלק עיתונים שמבהיל אותי כל בוקר.יום אחד אני אעשה לו אמבוש אני אראה לו מה זה להבהיל
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע:הכלב והחתול שלי הלכו אחרי בבית אז אמרתי "אני מרגישה כמו אמא ברווזה" ~~~ אח שלי:"בואי תראי את הבשר זנכון זה נראה כמו ינשוף?"
וזה באמת נראה כמו ינשוף
~~~ בן דוד שלי בן 10:"אני רוצה ללמוד ספרדית או ארגנטינאית!"
(רואים שהוא משחק כדורגל אה? חחח) תמונת השבוע:בונו בחולצת ברצלונה
כשיו2 הופיעו בקאמפ נאו התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: משהו להוסיף:

JAP Noa

New member
''Here Comes In The morning..''../images/Emo42.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: מאיפה להתחיל? קודם כל זה היה שבוע של 3 ימי צבא..כבר מתחיל טוב
כל יום היה יותר מצחיק מהשני, פרודוקטיבי [הספקתי לעשות מלא דברים בימים האחרונים, בניגוד לדעה הרווחת שבצה"ל הכל סחבה
], ואתמול היה יום החדשות הטובות
וחוצמזה שמאתמול עד יום ראשון הבא אני בחופש, ככה שבכלל לא יכול להיות יותר טוב מזה בעולם.
משהו רע שקרה לך השבוע: ממממש רציתי להגיד כלום, אבל היום בבוקר קמתי עם שפה בגודל של פיל, איןלי מושג ממה היא התנפחה ככה. קיצר הלכתי לביקורופא [בפעם הראשונה בחיי..איזה חייילת טובה אני
] ונתנו לי משחה שתפתור את זה, אבל בנתייים כבר כל הנפיחות ירדה כמעט בעזרת קרח.
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: Beautiful World - קרולייייינה לייר
התחדשות השבוע: וווווואי יש קצת, דונט הולד יור ברט'.
טישירט בז' עם ציור של טינקרבל, מדהימה.
לק ורוד מדהייים.
ג'ינס שחור מקסטרו, סריג מקסטרו.
ערכת מניקור-פדיקור
ונראהלי שזהו.
תוכנית השבוע: לא ראיתי ככככככלום חוץ מגוסיפגירל. וכבר שבועיים שלא ראיתי 90210 אז אני אראה היום.
סרט השבוע: שומררררררררררררררת אחותי. תראו תראו תראו סרט מדהים, אין מילים לתאר. הספר הרבה יותר טוב, וגם מממש שונה, אבל הסרט מרגש ומצחיק ומיוחד ומדהים.
ספר השבוע: חוט של חסד שאני פשוט לא מספיקה לסייים כי אני עסוקה בלישון או להיות בבסיס.
מאכל השבוע: היייתי אומרת דיפינג דוטס אבל נראהלי שזה מה שניפח לי את השפה אז כבר לא.
יציאת השבוע: אתמוווווווול.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חוווווווווווווווווווווווווווווווווופש, לחגוג אותו, לצאת לבלות ולהנות, לצבור כוחות לחצי שנה הקרובה שעומדת להיות קשה במיוחד.
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: כלוווווווווום.
אדם שעשה לך את השבוע: החברות המדהימות שלי.
אדם שהרס לך את השבוע: לא היה כזה.
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: את החברות המדהימות שלי, דה
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: "וווווווווואי נעה יש לך כאלה יציאות של מוכרת..היה מממש מתאים לך.." "למה, אני שקרנית?" "לא, אבל את מתלהבת מכל דבר." *אחרי 5 דקות* "וווווווווווווווווווואי נו ברור זה כזה את!!!1;1~!@@%$" *חושבת לעצמי בקול רם, ממממממממ באמת יש לי יציאות של מוכרת.*
אם מישו מחפש עובדים, אני מעולה בזה!
תמונת השבוע:
התוכניות לשבוע החדש: הדממממממממממממממממממה
מסקנת/ות השבוע: אם תחיייייייייייכו הכל יהיה טוב יותר, במיוחד שהיום הוא יום החיוך העולמי! תחיייייייייייייייייייייייייייייייייייכו. לפעמים זו הדרך הכי טובה לפתור את כל הבעיות שלכם.
משהו להוסיף:
הודגש באמצעות מדגישומטיק
חג שמח וחופש נעים לכל התלמידים או בעלי ההדממה הצה"לית

סופשבוע ../images/Emo23.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: התנדבתי עם הילדים בבית ספר.. האחח זה משעשע! משהו רע שקרה לך השבוע: לא משהו מיוחד שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: haven't met you yet\ micheal buble בוידאו קליפ מופיעה החברה שלו.. שהיא לא אחרת מאשר לואיסנה לופילטו! התחדשות השבוע: כפפות? XD תוכנית השבוע: 90210 גוסיפ מגרש ביתי DWTS SYTYCD סרט השבוע: אין ספר השבוע: Piece of work מאכל השבוע: לא זוכרת איך קוראים לזה אבל זה היה עם בשר תפוח אדמה וגזר... יציאת השבוע: לים :) לראות ת'שקיעה.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להתנדב בבית ספר עם הילדים משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: לא יודעת אדם שעשה לך את השבוע: אין אדם שהרס לך את השבוע: אין אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין ציטוט/יציאת/מילת השבוע: "It doesn't matter what people say And it doesn't matter how long it takes Believe in yourself and you'll fly high And it only matters how true you are Be true to yourself and follow your heart..."♥ תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: חוץ מלהתנדב אין ממש מסקנת/ות השבוע: החיים יפים :) משהו להוסיף: נאופ

jasika siton

New member
איחור רצח D:

משהו טוב שקרה לך השבוע: היציאה של שבת + חמישי ! משהו רע שקרה לך השבוע: ממ .. שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: hurt התחדשות השבוע: עגילים, ג'ינס ובושם :) תוכנית השבוע: גוסיפ, גיבורים.. סרט השבוע: היו כמה, קחי אותי לגהינום - הסרט הכי מפגר שראיתי. נפילים - סרטט עם שלושה חלקים, מהמם :) ספר השבוע: מבחן קבלה מאכל השבוע: ממ היו הרבה יציאת השבוע: חמישי - פאב קטלני, שבת - עם אותם אנשים .. היה אחד השווים. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: היציאה הבאה, משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אין אדם שעשה לך את השבוע: כל מי שהייתי איתם.. אדם שהרס לך את השבוע: אין אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: רן ציטוט/יציאת/מילת השבוע: חברה שלי הייתה מסטולה ונרדמה באוטו של ידיד שלי. שהגענו מתחת לבית שלה זה היה ככה : " לורן מאמי קומי הגענו " לורן - " טוב " וממשיכה לישון " לורן.. הגענו הביתה " לורן - " כן כן תמשיך לסוע " " לורן אנחנו מתחת לבית שלך ! " לורן - " טוב תעיר אותי שנגיע " " לורן הגענו כבר " לורן - בסדר בסדר.. " ממשיכה לישון טוב התחלנו לנער אותה וניסינו להעיר אותה וזה.. אחרי כמה דקות שאנחנו מנסים, הלכנו ליד האוטו וחיפשנו משהו שנפל לנו, אנחנו חוזרים אליה ופתאום לא רואים אותה D: התחלנו לחפש אותה וזה.. בסוף עלינו אליה הביתה, אחותה פתחה לנו ואנחנו רואים שלורן ישנה במיטה שלה .. זה היה קטע מצחייייייק רצח. - הראתי תמונה שלי ושל ידיד שלי שהייינו קטנים ביחד לכמה ילדים, אז הם כזה " יאו איזה חמוווד היית, איזה נוני .. " ומצביעים עליי בתמונה במקום עליו אז הוא כזה " מה, לא.. זה אני " והצביע על השני אז הם כזה מסתכלים עליו, ובתגובה " זה אתה ? הא.. אממ .. הא " תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: לצאת הרבהה :) מסקנת/ות השבוע: ממ.. חולה עליהם .. משהו להוסיף: שבוע טוב :)

למעלה