סליחה נורא אם כבר אמרו את זה,

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifסליחה נורא אם כבר אמרו את זה,

אבל, אני מאושרת! מחר, יום שבת, 22:30 ערוץ יס פלוס (12 ביס) סטר דיי נייט ליב, אלייז'ה מתארח!!!! אולי חלק מכם ראיתם אותו שם, אבל אני לא ראיתי, וזה בטח הולך להיות מצחיק בטרוף!!

g a g a

New member
זו תהיה התכנית שבה הוא

עשה פארודיה על פרודו וגולם? או תכנית חדשה יותר? אין לי יס
אוף

moe7

New member
יאפ.

ניתן למצוא את המערכונים באינטרנט, או שאוכל לשלוח לכם (למרות שז ייקח לא מעט זמן במסנג'ר)

../images/Emo63.gifיש!

גם אני מאושרת! תודה רבה רבה רבה רבה רבה לך! אבל אני לא יודעת אם ירשו לי להישאר ערה עד אז
וזה חופף לשעה של הישרדות
ופיספוסים
אבל למי אכפת? יהיו לזה שידורים חוזרים.

../images/Emo63.gifנגמר עכשיו.

איזה צחוקים
בעיקר הקטע שהוא משחק הומו (קשר עין
, זה היה הכי מצחיק)
, ונער מקהלה
, ואת פרודו
. רק הקטע שהוא משחק קומיקאי לא היה מי יודע מה
, זה נראה כאילו הוא ניסה להצחיק בכוח
. אבל חוץ מזה הכל בסדר. אני לא מפסיקה לחשוב על זה, וזה כל הזמן מצחיק אותי מחדש
.

g a g a

New member
אני מכירה רק את החלקים של:

נער מקהלה, הפארודיה על פרודו וגולום שחיים יחד והקטע שהוא מחקה את בוי ג'ורג' שמדבר עם "דונטלה ורסאצ'ה"
מעניין אם ניתן למצוא את יתר החלקים ששודרו...

moe7

New member
החלק עם דונטלה ורסאצ'ה לא שודר בארץ

אם איני טועה, במקומם הייתי בוחרת לא לשדר את המערכון עם הסטנדאפיסטים העלובים.

moe7

New member
כמו בכל מערכוני דונטלה ורסאצ'ה,

מאיה רודולף מוקפת גברברים בבגדים מינימליים ומוסיקת מועדונים איומה, דונטלה שלה היא מאוד וולגרית, גרוטסית ומגעיל להחריד. היא מסתלבטת על חבריה הסלבריטיז ובמערכון הנוכחי אליהו מגלם את בוי ג'ורג' (סולנה האנדרוגני של CULTURE CLUB האייטיזית ודיג'יי ניו יורקי בהווה). אליהו מתלבש על מבטא בריטי קלוקל, ושר כמה קטעים מהרפרטואר של מועדון תרבות בהקשר של חלמונה (EGGNOG, הדבר הנורא הזה ששותים בחג מולד)... זה מזעזע, גם לחוד וגם בהשוואה למקור. בעצם, האיפור הוא הדבר המזעזע ביותר בכל הסיפור. אגב, מאיה רודולף היא בתה של זמרת הנשמה מיני ריפרטון (ששרה את LOVIN' YOU עם העליה לאוקטבה הבלתי אפשרית), היא מתה מסרטן בגיל די צעיר. המערכונים איומים, אם כי משעשעים, ללא כל קשר.

יוווווווווווווווווווווווווווווווווו

דווקא הקטע שהוא שיחק קומיקאי היה גם מצחיק מה שהור אמר ואיך שהוא אמר אבל הוא לא נראה אותו הדבר עם השיניים ששמו לו והשיער הזה.. אבל הקטע עם הנער מקהלה היה קורעעעעעעעעעע רק חבל שלא הקלטתי את זההההה איזה חתיךךךךךךךך חברות שלי באו אליי אחרי ביצפר כדי לראות בשידור חוזר והוא חמודדדד כזה.....

למעלה