שירשורון יומי

Hell Dragon

New member
דיליי.

אמורים לפתוח את השרשור היומי לפני שמתחיל אינויאשה. לא? בכל מקרה, תעשה מה שבא לך.. :/

White TigeR

New member
מסכה=בעעע

למה לעזאזל פירשו את הפתיחה של הוג'ו כקגומה?! הוא אמר: "היגורשי" = שם משפחה של קגומה... *מתפוצצת* *בום*

../images/Emo15.gif הנוסטלגיה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הפרק הראשון שראיתי
ומחר מאיו, אהובתי הקטנה והשובבה חוזרת....
ואז פרק 13... הנסגד... *מתרפקת על הפרקים הראשונים שראיתי* מסיכת נו... |הפלאשבק| ניצנע: אממ... אלינה אמרה שזה יפה.... נו מה יש לי להפסיד.. לפחות היא תפסיק לנדנד@! *מדליקה טלוויזיה ומעבירה לערוץ העילגים* *שומעת יפנית* ניצנע: יפנית? זה מוזרררר לאוזניים שלי.... ניצנע: אז זה הבחור עם השיער הכסוף והמעיל (WTF?!) האדום... אוף, חשבתי שהוא יראה כמו יואה
*סדרת אוסווארי* ניצנע: XDDDD זה קורע! *פרק פרק פרק נגמר הפרק* *מי וויל* ניצנע: אזה שיר יפעעע*__* והבחור עם השיער הכסוף ממש חתיך! אלינה צדקה! *מחר- רוח הרפאים השובבה* ניצנע: אני לא מפסידה! *שני פרקים אחרכך באה ההודעה הראשונה בפורום- ומשם.... ראיתם מה קרה!* |ספלשבק|

טוצית

New member
בלעכס....

מאיו.... ילדה קטנה, מפונקת ומגעילה... אני זוכרת שקנו לאחי חוברת הפעלה של אינויאשה {יותר נכון של אינומאיו P=} ומלאאאאא תרגילים היו שם על מאיו והיא כולה ילדה מעצבנת שהופיעה בפרק אחד.... חבל שהיא לא נפלה לגהינום.... ואז היא הייתה לוקחת את קאגובעע איתה *חיוך מרושע* זו הוכחה ש: מייצרי מוצרי אינויאשה בד"כ לא מבינים כלום.... מאיו בע נקודה.

../images/Emo15.gif אהובתי! פרק ראשון שראיתי!

אני אסגוד לנצח כי בזכותה פגשתי אתכם!

Ichimaru Gin

New member
תתחדשי !

אבל איכסע בגלל זנ הקימו דברים של הדור השלישי בדיוק מטר מהבית שלי וההפגנות לא עזרו שהדור ה-3 ימות אמן :) תחדשי בכלמקרהP:

בJדJה

New member
חח נכון איזה קטלני זה חחחח

דיברתי עם אחותי וגם ראיתי קטעי וידיאו איזה יש לך? סמסונג נוקיה מטורולה?

בJדJה

New member
האל ג'י גדול יחסית לא?

כי של נוקיה ומוטורולה נראים כמו מחשב

למעלה