שנטיפי - האמא של הפסטיבלים!!!

yaarasta

New member
../images/Emo42.gifשנטיפי - האמא של הפסטיבלים!!!

מרימים הילוך, מדליקים מנועים, ומתחילים לטוס!!!!! עוד עשרה ימים, הפסיטבל הראשון שבכלל התחיל את כל מה שאנחנו מכירים כ- "תרבות הפסטיבלים" או "תרבות השנטי" הפסטיבל הראשון שנתן כל כך הרבה בכרטיס אחד, הפסטיבל הראשון שתמך ונתן במה לרוב הגדול של הלהקות רגאיי בארץ, חוגג 10 שנים. עשר שנות אור, שבהן השתנה פה בארץ כל כך הרבה, ועדיין נשאר כל כך זהה! חברים, בימים האחרונים הוספו לא מעט חברים נוספים מהרגאיי לליין אפ של הפסטיבל, ואני מבטיח לעדכן אתכם בהקדם!!! זרמו ל- www.shantipi.co.il -יער

yaarasta

New member
אהה..... לא.

עשר שנים זה בדיוק באותו תאריך עברי של שבועות. אפשר לבוא ליום, אפשר ליומיים, ומי שמשתגע בא לשלושה ימים!!!! אהההה!!!

idk

New member
../images/Emo45.gif איווה!

כרטיסים בצפון- 0525657676 אביחי

eviaman

New member
וגם להקת Katruda Vibes !! בשנטיפי

כן כן להקת הרוטס מצאלים תהיה בשנטיפי ביום שישי על הבמת יום וביום שבת תעשה הופעה+ג'אם מטורף עם עובדי הבמה של שנטיפי על הבמה המרכזית!!1 הרבה אנרגיות יהיו שם, ראגיי ראגה אילתורים...היישר מקיבוץ צאלים!MUCH RESPECT TO KATRUDA VIBESSSSS כמה פרטים על ההלהקה... הרכב מוסיקאים צעירים מנגנים רגאיי חי ונושם, מושפע מתרבות הראסטה והרגאיי שהפכה לתפיסת חיים בקיבוץ שדוגל באהבה שיוויון ושלום (קיבוץ צאלים) הרכב הלהקה היה בעבר עשיר ומגוון ובעל 7 נגנים אך כיום הוא עומד על 4 חבר'ה מוכשרים ושלל אורחים שכנראה יגיעו לשנטיפי נגן הגיטרה האקוסטית וסולן להקת קטרודה - אדם גרבר נגן הבס השחור - אביתר רג'ואן! (זה אני) קונגס- ג'רי ואן הנסון, שמגיע אלינו היישר מהולנד ! משתלב גם בשירה , ויעשה חומר מקורי באנגלית. המתופף הכי מעופף , THE REAL RASTAMAN - איתמר זבולון ! ויכול להיות הפתעה מאוד נחמדה בשנטיפי ! שתי צעירות מתנדבות מהקיבוץ שיבואו ויעשו ריקודים אפריקאיים בקצב הרגאיי טיפאני מגרמניה וג'סיקה מאוסטרליה על תגידו לי שזה לא מפתה... BE THERE המון אהבה! אביה.

למעלה