שנטיפי 2006! מי היה?

• פותח הנושא idk
  • פורסם בתאריך

idk

New member
../images/Emo42.gif שנטיפי 2006! מי היה?

אני! ואיך היה? מעולה! חוף מדהים, אנשים מדהימים, גוד וייבז לפנים, מוזיקה מצוינת, הופעות חזקות מה צריך יותר? איאם הביאו הופעה טובה (ששמעתי מרחוק רק), גלעד הביא הופעה מצויינת (למרות שיש לו רק 10 שירים, ובהדרן הוא חזר על שלוש שהוא כבר עשה, אבל עדיין היה מצוין), מוש הפציץ! הזוהר פרסקו הזה שהיה איתו פשוט מטורף! התקווה 6 היו ענקיים!! ביג אפ! את התפוחים לא שמעתי =\ ולא נראה לי שאני שוכח משו.. אבל כל זה היה רק הדובדבן שעל הקצפת, הרבה אנשים טובים כאלה לא ראיתי הרבה זמן, ולא נהניתי ככה הרבה זמן, בקיצור- היה מצויין!

noa08128

New member
שכחת את

יעל דקלבאום - שעלתה פתאום בסוף הפסטיבל. והייתה מעולה. היה גוד וויבס לגמרי. איאם היו שורפים. והתקווה 6 גם. התפוחים נתנו Fאנק לפאאנים ובמוש קראתי ספר בצד- כי היה כ"כ הרבה אנשים- אבל הוא היה מעולה. וגם עוד אמן שהיה לפני מוש ששכחתי את שמו היה מעולה. בקיצור. נהנתי מכל רגע. אנשים מדהימים. ועכשיו לתנ"ך
נועה

yaarasta

New member
וכמובן התקליטנים!!!

עפרי פז AKA ג'ינג'י AKA ראס-פז או RPG הנעים לליידיז את העגן ביחד עם BIGGA מאיי-מאר סאונד בשישי בבוקר הנה תמונות להמחשה!!

yaarasta

New member
SPENCER CREW

צוות חדש ומבטיח, הנעים את העניינים עם ROOTS & CULTURE ביום שבת בבוקר

yaarasta

New member
התקווה בהפצצה!!

אחת ההופעות ....... הקהל הזיע, והמשיך להזיע!!

S t o l a

New member
ספנסר קרוווו !! חיפשתי את השם שלהם!

הם היו פשוט מעולים! נתנו סט מצוין.. עם שירים במקום אחד אחד... באמת גדולים!!

eviaman

New member
הבעיה היחידה הייתה...

לפני שאתם קוראים את ההודעה תשימו בפלייליסט שלכם את השיר POLICE של אנתוני בי היו יותר מדי יותר מדי שוטרים, כל הזמן הצל של השוטרים הסמוים עבר בין האוהלים ... היו הרבה עצורים , אתה הולך בשנטיפי פתאום איזה שוטר מוציא עלייך תג אומר לך בוא לצד עושה עלייך חיפוש! BURN DEM POLICE

noa08128

New member
ממ

בהחלט הייתה נוכחות משטרתית גדולה. אבל ביח לבראשית היה פחות. אבל אין מה לעשות - כמו שאמרו מתחתי מדינת חוק.

idk

New member
../images/Emo45.gif איווה שכחתי אותה

באמת הייתה טובה ונראה לי שהיא ושחם אוחנה שעלה אחריה עלו כי התבטלה ההפתעה (שהייתה צריכה להיות שוטי הנבואה) ולצערי פיספסתי את התפוחים =\ אבל כל השאר היה לפאנים ובקשר לסמויים- אם סמוי תופס אתכם- זה אומר משו עליכם.. דיסקרטיות וחוכמה. לא צריך יותר

S t o l a

New member
היה מצוין!!

הייתי בטוח שמשנה לשנה אני יהנה פחות... אבל כמה טעיתי!! היה מעולה! אחלה אנשים! אחלה של מוזיקה! הופעות ברמה!!! אחלה עארק !!!!!
שעשה רק טוב.. ובאמת רק אבל רק גוד וויבס לכל אורך הפסטיבל!! הופעות ברמה אחת אחת... אבל בעקבות הקטנת המתחם, ככה גם נשארנו עם 2 במות... אז היה הרבה זמן מת בין הופעה להופעה... טיפה שיעמם! מי שהיה בלילה האחרון (בין שישי לשבת), ב2 וחצי בלילה, בבמה הקטנה יותר.. הופיעו שם כמה חבר'ה משוטי הנבואה... והבנתי עוד איזה כמה משבע או משהו כזה... ונתנו שואו מטורף!!! אחת ההופעות החזקות שהייתי בהם! כן ירבו פסטיבלים כאלה

Chenipeper

New member
וואלה?!?!

בעיקרון אני ממש אבל ממש מחכה כבר להופעה של שבע וכששמעתי שהם לא מופיעים בשנטיפי מה זה התבאסתי חבל על הזמן כי הם הופיעו מהשנטיפי הראשון שהיה...וואלה אם כמה מהם הופיעו אז חבל שלא הייתי... מקווה שכולכם נהנתם ..אני עבדתי באותו זמן והתבאסתי קצת שאני לא שם ...אבל לא נורא יש את שנה הבאה ויש עוד הרבה פסטיבלים :)

Hashomer1

New member
לגבי החבר'ה משוטי הנבואה

קוראים להרכב הזה העכברים מורכב מכל מיני אנשים משוטי הנבואה, איזבו ועוד...

ק ר ח

New member
שאלה-סולג'ה היו?

הרכב שמורכב מלהקה עם כלים חיים,ראפר טוב(קשה למצוא היום כאלה) וזמרת-סולג'ה היו בשנטיפי? מישהו ראה?

eviaman

New member
ועוד איך היו...

להקה מצויינת עשויה הייטב... הרקידה לא מעט אנשים , באמת רק מילים טובות חוץ מהשם סולג'ה שכבר מוכר בסצנה. אבל ניחא... אחלה הופעה נתנו!!

למעלה