שרשור חיובי

a k c

New member
../images/Emo109.gifבברנר../images/Emo98.gif

נכון תמירושקע?|סמייליגבות|

a k c

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo11.gif

אמרנו חתונה מרובעת
באמת... כבר הפכת להיות סנילי?XDD הוו הוו.. הגיל...
סתם תמיר, אני לא כמו רועי שקורא לך זקן

yarden28

New member
../images/Emo42.gif אני ../images/Emo42.gif

ראשון - יכול להיות שאני אראה את האקס שלי בשלב מסוים אבל כעקרון יש לי בלט:)
שני - בלט, ואולי חברה שלי תבוא לישון אצלי..
שלישי - אני עושה ביביסיטר.. מ5 וחצי עד 9 ככה..
רביעי - בלט..[בינתיים]
חמישי - סושיה עם ידיד/שוק האוכל עם חברה..
שישי - ארוחת יום שישי+ יציאה בערב
שבת - שינה טובה^.^ וארוחת צהריים משפחתית... אני יחסית סופנטנית אני בד"כ כלל קובעת יום לפני תוכניות אז קשה להגיד מראש..:]

McSon of Busted

New member
טיהייייD:

ראשון - אממ..~שביתה~ הכנות סידורים וזה, מפגש הורים, חזרות לטקס, אולי אימון.. שני - מלא הכנות מלא סידוריםXD אימון שלישי - הכנות וסידורים אחרונים
, אימון, פ ו ל י ן ! רביעי - פולין חמישי - פולין שישי - פולין שבת - פולין א מ ג. פולין

אני!

ראשון - צבא שני - צבא. יש איזה כנס מטופש לחיילים חדשים. שלישי - צבא רביעי - צבא חמישי - נוסעים לבסיס שבו נשהה שלושה חודשים. מטופש. שישי - סופ"ש שבת - סופ"ש אין שום דבר חיובי השבוע.

אני D: באיחור =\

ראשון - לא הלכתי לבית ספר כי אחותי חזרה מחו"ל !
שני -בית ספר =\ ואולי מסיבת הפתעה לאחותי ... שלישי - יוצאת עם בת דודה שלי D: <כנראה=\> רביעי -אולי הולכת על חברה שלי לת"א לקנות דברים להופעה שאני ט=סה אליה בחו"ל חמישי -הולכת לישון אצל סבתא.. היא חולה
שישי -מקווה שיהיה חופש מבית ספר.. ו.. קידוש בבית D: שבת - עבודהD: שבוע מצויייןןןן

black rock star

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo103.gif

ראשון- חוג בלט+חוג ג'אז+ ליאל, מור ונוי באות :] שני- הליכה שלישי-חזרה לטקס רבין+ חוג בלט+ חוג ג'אז רביעי-הליכה :) חמישי-שוב הליכה XD שישי-נחשו מה? הליכה! שבת-נחשו שוב - ה ל י כ ה

rachel malasa

New member
נמ..נמ..

ראשון - משעמם . [זמן חרישה על המחשב חעחע] חוץ מזה שאין לי שביתה נראה לי. =[ שני -כלום-יום ריק! שלישי -המ....לומדים עד 12 רביעי -לומדים עד 12 חמישי -לומדים עד 12 שישי -אין בצפר. שבת - לישון.

למעלה