שרשור חיובי

xXx Lilo xXx

New member
../images/Emo42.gif שרשור חיובי ../images/Emo42.gif

ראשון- שני- שלישי- רביעי- חמישי- שישי- שבת- שבוע טוב לכולם

Sakai Shana

New member
בלהבלהבלהבלה.

ראשון-ישיבה, ועכשיו מסתבר שאני נוסעת בערב לקומונה. שני-שביתה! סתם, לא יודעת מה יהיה. ממ יש ישיבה. שלישי-כנראה נפגשת עם ידיד שיש לו יומולדת. רביעי-כלום. חמישי-כלום. שישי- כלום. שבת-כלום. יו איזה שבוע מעפאן. אם תהיה שביתה אז כבר הכלומים האלה ייתחלפו בדברים נחמדים יותר.

HagarStar

New member
של מה שיהיה או היה? O_O../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

אני אניח שזה של מה שיהיה ראשון- בצפר
ואולי 'ני אסחוב את טניה לקניון איילון שני- עובדת שלישי- .. אם לא הלכתי עם טניה ביום ראשון לקניון אז כאן רביעי- .. [וויייי יש היסטוריה-אזרחות D::: כן, אני אוהבת היסטוריה-אזרחות, יש לכן בעיה?
] חמישי- .. שישי- יוצאת כנראה שבת- ישנה O_O

WaitForTomorrow

New member
../images/Emo110.gif

ראשון- ימאות, צעקות מהמורות על זה שלא עשיתי שיעורים, מפגש צ'אט בקומונת משפחת ארמוזאבל שני- בר-אילן שלישי- צופים רביעי- כלום בינתייים חמישי- כלום בינתיים שישי- צופים שבת- כלום בינתיים

TamirKC

New member
נו, נזרום../images/Emo122.gif../images/Emo70.gif

ראשון- לימודים + פגישה עם הפסיכולוג. שני- לימודים שלישי- לימודים רביעי- לימודים חמישי- לימודים שישי- הטופ מודל הבאD: שבת- כלום .__. ממש חיובי. ;~;

a k c

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo9.gif

ראשון- המממ.. רואים אנשים שלא ראיתי שבוע
. שני- *בתקווה שתהיה שביתה*
. ויש לי חוג פעם ראשוןנה
. שלישי- *אם אאין שביתה- טיול שנתי* רביעי- *כנ"ל* חמישי- *כנ"ל*
שישי- לא יודעת
שבת- כנ"ל XD שבוע מרתק שהיה לכולם

../images/Emo210.gif

ראשון- לודעת שני- לודעת שלישי- מבחן בביולוגיה >< רביעי- לודעת חמישי- מבחן באנגלית שישי- אולי ישנה אצל יאנה
שבת- לודעת

Fairy of Rock

New member
../images/Emo108.gifיאי../images/Emo9.gif

ראשון-חוזרים ללימודים
. שני-
. שלישי-לא קורה שומדבר מיוחד. רביעי-עדיין שומדבר מיוחד. חמישי-נאדה. שישי-משלחת מבלגיה, אני מארחת בלגי/ת. שבת-יומהולדת לחברה.

xXx Lilo xXx

New member
לא הבנתי מה קשור ה../images/Emo23.gif ללימודים ../images/Emo12.gif../images/Emo29.gif

הסבר? ותהני עם הבלגי/ת [תקווי שהביאו לך שוקולד XD יש להם שוקולד ממש ממש טעים
]

Emergency Exit

New member
אניייייייייי.../images/Emo181.gif../images/Emo209.gif

טחח. ראשון- האמ. שיעורים. עבודת הגשה בביו. ישבת צוות בצופים. שני- חוג תיאטרון אנד סטאפ. שלישי- צופים. רביעי- כלום. לא ידוע לי. חמישי- גמכן. שישי- צופיםם~~. שבת- כלומ? ביוש.

May Music

New member
../images/Emo129.gif

ראשון-חוג סטפס שני-מדצי"ם [אני מדריך], צמר"ת שלישי-מדצי"ם [אני חלק מהקבוצה] רביעי-שביתה
אם לא - מחשבים וסוציולוגיה חמישי-שביתה
אם לא - קולנוע שישי-שביתה
אם לא - מתחיל ממש מאוחר תבצפרP: שבת-שבתD: שבועחלה [שבוע + אחלה
]

Sakai Shana

New member
אה, כלום, צמר"ת, וזה. אני מכירה כמה מהקריות

ששם. ...שוהם זה נהדר, ואף קרוב! איפה לומד? XD

שיהיה וכאלה../images/Emo11.gif../images/Emo28.gif

ראשון- יום מגעיל. כאבי ראש וכאבי בטן. למדתי רק שעתיים. בעע. שני- מקווה שיש שביתה. אם יכאב לי הראש או/ו בטן אני לא הולכת ולא אכפת לי. שלישי- כנ"ל רביעי- כנ"ל חמישי- כנ"ל | בייביסיטינג [אווווו מאני!!!!!] שישי- כנ"ל שבת- חופש בכל מקרה D:

אלוש 4

New member
אממממ

ראשון- לימודים שני- אני צריכה ללכת לעיר לאיזה משהו קשור לבית ספר..... שלישי- לימודים......... רביעי- אמורה להתחיל השביתה אבל הבית ספר שלי החליט שהוא לא שובת כי יש בו גם מורים מההסתדרות אבל יקצצו לנו במערכת שעות חמישי- אממממ בית ספר נראה לי שישי- יש לי חוג גיטרה... :] שבת- בטח מלא שיעורים ואולי אני ילך לטייל עם דודים שלי....

טרודייי

New member
אני../images/Emo3.gif

ראשון- בצפר and stuff שני- קניות אחרונות וכאלה שלישי-פולין רביעי-פולין חמישי-פולין שישי-פולין שבת-פולין

למעלה