שרשור ליונתן

יונתןןןן

יונתן אני חולה עלייך ורציתי לשאול אם יש לך תוכניות לעוד סדרות/טלויזיה/או משהו אחר בחיים?? ו.....תזכור שאני חולה עלייך ובקשר לשאלה ששאלתי...הדגש הוא על עונה שנייה..!!

תודה.. מותק..

עונה שניה אין לי מושג.. ועוד דברים כרגע לא כי עוד חודשיים יש לי בגרות בתאטרון.. ולא יהיה לי זמן וצבא והכל אז אין זמן אולי עוד 3 חודשים ככה.. נראה..

מה?!

אז אם תהיה עונה שנייה ואתה תיהיה בצבא את אתה לא תיהיה בעונה השנייה????! חחחחחחוווווללללללההההה עעעעעללללללייייייךךךך בבבבבןןןןן אאאאדדדדדדםםםםםם! ותענה לי בפרטי!!!

ayeltush1

New member
ברור שהוא עושה צבא!!!

וגם הולך ללהקה צבאית כי יש לו קול מדהים חח אני החלתטי כבר ולילו אני אישתוווווווווווווווווווו

lilo the sexit

New member
כן אני מתה על הקול שלו....

אני גם מתה על השטויות שלו שהוא עושה בסדרה...

ayeltush1

New member
יהונתנושששששששששששששששששש

קודם כל בהצלחה בבגרות בטאטרון!!
שנית כל חחחחח מתהההההההההה עלייךךךךךךךך הכי בעולםםםםםםםם יהונתן הילד הכי מושלם שיש!!! יהונתן
טבעי שלא תשלט בעצמך!! מי אמר שיש כוכבים רק בשמיםםםם?.. שיש את יהונתן
הכי מושלם אני גם אומרת שאין אף אחד מושלם בעולם אבל מי אמר שיהונתן זה אף אחד אה? חחחח אוהבת אותך תמיד מעריצה מספר 1 של יהונתן ואישתו לנצח חח!!

ayeltush1

New member
יהונתן יש לי שאלה כנס....

יש לך אחים או אחיות?..... עם לא חח אני מאמצת אותך לאח שלי לבעלי למה שאתה רק רוצה חח

ayeltush1

New member
תיראו איז קובץ מדהים אלינה עשתה לי

יהונתן הכוסוןןןןןןןןןןןןן

loli kiss

New member
חשווווב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תשימו
באיזו שעה יהונתן כתב את ההודעה בקשר לצבא ולבגרות בתאטרון|!הוא כתב את ההודעה בשעה 5 לפנות בוקר
א...והוא מתווווווק

ayeltush1

New member
יהונתן אתה מטורף לגמריחחחח

מה עשית פה בחמש לפנות בוקררררררררררר מטורףףףףףףףףף הוא בטח יושן עכשיו חחח לילה טוב יהונתןןןןןןןןןןןןן מתההההההה עלייךךךךךךךךךךךךךך

nofartz014

New member
ליונתן קוראים לי נופר

יונתן ממצב.?????????? מאיפה אתה?????????.

למעלה