שרשור לרועי

לרועי

היי רועיקו'ש ממצב? רציתי להגיד לך שאתה פשוט מ=ו=ש=ח=ם=!=!=! בבקשה תענה לי... לאב יו: אדווה!!!!

אביושה

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!11

אופס התכוונתי מושלם ויצא לי מושחם

חחחח פאדיחה... לא נורא חפיף... ממצב רועי??? אתה פה???

JustME79

New member
חח..

"שרשור לרועי" אני מבינה שגם אתה אוהב לדבר אל עצמך בגוף שלישי. אוקיי יש לי שאלה אחת- אתה דומה לדמות של בר"ג? אתה גם כזה ילד טוב...ותמים?
שיר.

4קטיה

New member
שרשור לרועי המושלם!!...חח....

היי רועי מה קורה?!!....וואי אתה אחלה שחקן....אבל למה אתה לא עונה לי במסרים?!...???. בזמן שתהיו בפורום {אתה} תענה למסרים??....עם כן תענה לכולם כי יש שם הרבה מסרים ממני... ותענה לכל הבנות ששואלות אותך{כולל אני} איך נוכל לשמור איתך על קשר גם אחרי שתפסיק להיכנס לפורום?!?......זה ממש אבל ממש חשוב לנו!1.... חולה עליך מאמי!!.. לאב יווו לנצח!! אוהבת,קטיוש רועי וינברג-->שליטה לנצח!!!שלמות!!

danielosh2

New member
מה קורה???!

הייי מה קורה מאמי?! תגיד איפה אתה גר?! איזה כיתה אתה?! בן כמה אתה?! טוב שתיכנס היום לצ'אט נדבר גם שםםם... בי מאמייי לאב יוו

adiiiii

New member
זה רעיוןן מעולההההההה!!!

ואתה חמוד ברמותת... אתם כבר יודעים אם תיהיה עוד עונה לראש גדול?

JustME79

New member
שלחתי לך-->

הודעה במסרים, הודעות בצ'אט, הודעה פה, הודעה בשרשור אחר..ולאף אחד מהם לא ענית לי!! אני לא מאמינה שענית לי לזה...

למעלה