שרשור עידכונים

../images/Emo41.gifכמה הודעות../images/Emo41.gif

דבר ראשון
מחר אני נוסע לטיול יומיים (לנגב), ככה שאני לא יהיה בפורום יומיים (בטח אתם אומרים יש:). אז בהתחלה חשבתי למנות מישהו שישמור על הפורום בזמן שאני לא יהיה בפורום ו..התייעצתי עם כמה גורמים והחלטתי שלא צריך למנות מישהו שישמור על הפורום כי מההתרשמות שלי מחברי הפורום - יש פה אחלה אנשים והפורום מסוגל להחזיק את עצמו כמה ימים בלי מנהל (אם לא יותר).
דבר שני
אתמול הכנסתי מאמר חדש לדף המאמרים- המדריך לרואדה - מתחילים 1 \ מאת: דני מיכאלי ו..אם מישהו רוצה לכתוב מאמר או שהוא כבר כתב (בעבר?) ורוצה להכניס את המאמר לפורום - מוזמן לפנות אליי ובאותה הזדמנות אני רוצה להגיד תודה רבה לדני
דבר שלישי
גם דף הגלריות החל להיתעדכן (מאתמול) ו..כבר יש שם כמה תמונות חדשות ובמהלך הזמן הפינה תתעדכן.. - אם למישהו יש תמונה שהוא רוצה להכניס לשם או שיש לו רעיון לגלריה חדש וכד´... - שישלח לי הודעה במסרים\אימייל\אס"ק
דבר רביעי
למי שעוד לא שמע או לא שם לב - לוח האירועים התעדכן עידכון גדול והוא הפך ללוח אירועים ומסיבות (כולל מועדונים) אז אם למישהו יש מידע על מועדון\מסיבה\אירוע כלשהו שלא מופיעה שם - שיצור איתי קשר ויתן לי את הפרטים. ד"א לוח האירועים נמצא גם בשביל להזכיר את ימי ההולדת של חברי הפורום אז אם יש יומהולדת של חבר פורום שלא נמצא שם והוא רוצה לרשום את יום הולדתו שם - שיצור איתי קשר

pazitkanfi

New member
האתר הברזילאי החדש - Brasiloca.co.i

לכל חובבי המוסיקה והריקודים הברזילאיים שלום! האתר הברזילאי - ברזילוקה עלה היום לאוויר ובו מידע על סגנונות ריקוד, אוכל, על ברזיל, מצעדים, גלריה מהפסטיבל האחרון ומהופעות (סמבה וסמבה רגאיי) ועוד.. כמו כן האתר סלסרוס עודכן ובו מידע על סוף שבוע לטיני בצפון הארץ (בכינרת). נשמח לשמוע כמו כן ביקורת בונה על האתר. בברכה, פזית כנפי.

enicegirl

New member
מעולה

ושיהיה לך טיול מהנה!! (אתה בטח כבר מכייף לך) חזק וברוך על כל הודעותיך

../images/Emo39.gifחזרתי../images/Emo39.gif

לא מזמן חזרתי מהטיול ----> היה
יש נוף מדהים! מסלול מעייף! אבל בסוף שורדים
מה שלומכם???

היי ממש כיףףףף../images/Emo6.gif

צרבתי כמה דיסקים של אמ פי 3 עם סמבה וריקודי שורות והרבההה סלסה! ושמעתי מלא בנסיעה ובחדר ורקדתי עם עצמי חחחחחח אנשים לא הבינו מה אני עושה! אני נעמד באמצע שהאוטובוס נוסע ומתחיל לרקוד חחח (כי אי אפשר לשמוע סלסה בלי לזוז לא?) או שידידה שלי עברה איזה כמה פעמים וכל פעם שהיא עוברת אני עושה לה נפילות חחחח היא לא הבינה מה אני רוצה ממנה...
אבל היה ממש כיףףף וכמו שאמרתי - היה נוף ממש מדהים

למעלה