2אתי להגיד ש...

מצוטטת

New member
../images/Emo42.gif2אתי להגיד ש...

מִלִּים גְּדוֹלוֹת שֶׁאוֹהֲבִים לִשְׁמוֹעַ מְתּוּבְּלָנוֹת הֵן טְעִימוֹת מְאוֹד מִלִּים יָפוֹת אֲשֶׁר יוֹדְעוֹת לִצְבּוֹעַ שֶׁגַּם הָחוֹשֶׁךְ יֵרָאֶה וָרוֹד {י. רוטבליט} אז שיהיה כזה הבוקר אני הבוקר החליטו לי שאשמע לאורכו מילות מסוג אחר, נעיין ונקשיב ניראה כמה יצליח להם

אצלי רק../images/Emo29.gif וחזרתי..

לילה כהה וחם..ללא שינה... עוטפת עצמי בסיפורי אלף לילה ולילה וחושבת ומהרהרת מחר זה ..היום זה כבר יום חדש.

יערית

New member
באתי גם אני מוקדם מוקדם ...

לומר "כמה טוב שבאתי הביתה" :) שבוע מרתק ביותר עבר עלי, מי שירצה לשמוע סיפורים מקרוב מוזמן לבקש
, חוויה כזו עוברים באמת..אבל באמת רק פעם אחת בחיים. אז בוקר טוב ישראל והפעם מישראל, אחרי שהערתי את כולם, אחרי שהילדים התנפלו על המתנות, אני פורשת לישון והפעם במיטה שלי ובצד שלי:)

../images/Emo124.gifיעריתתתתתתתתתת

קומי כבר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני דוחה סייאסטה רק כדי לשמוע איך עבר עלייך עם הייקים
וחוצה מזה... שרשר של בוקר שנדחף לעמוד השני כבר אחה"צ... ועוד בגלל שרשר של פתקיות לאקס... לא מוצא לי חן. ברוכה השווה מותקקקקקקקקקקקקק

יערית

New member
מותקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק../images/Emo25.gif

שמחה שמישהו בבית הזה שמח לקראתי
את כל החוויות אשמיע לאוזנייך, אבל ככה על קצה המזלג למי שלא ישמע, דמייני לך כזו תמונה: גרמניה ישראלית אחת עם שישה ערבים מארצות "עויינות" ולא עויינות שלנו, מתגבשים לשבוע לימודים צפוף ביותר, במלון אחד, חדר ליד חדר, שפה דנטלית אחת ושתי שפות זרות שלמזלי הבנתי הרבה תודות לבית ממנו באתי
הרבה מתח באויר בהתחלה (זו היתה הפתעה לכולם)כמובן שלא יכולתי לסבול את זה...ובדרכי כמו שאת מכירה, שברתי את המתח והיה שבוע מדהים-פשוט מדהים מלא בהומור, אוכל ,לימודים ימים מלאים באור עד שעות הלילה, שקיעה מהממת והרבה תמונות שישאירו לי טעם של.... אולי בשנה הבאה, עוד ניפגש שוב:)) אנדי כתב בשירשור היום הולדת שלו "לשגרירה" הכי הכי שהוא מכיר, אני חושבת שהוא אפילו לא ידע למה הוא מתכוון
וכל הפרטים הקטנים והמצחיקים שהפילו אותי מהכסא בכל פעם, מחכה שתתעוררי את מהסייסטה שלך

יערית

New member
זו השקיעה היחידה שהיתה

במשך כל השבוע הז.. ויש עוד תמונות מהממות שהצלחתי להפיק מהמצלמה>>>>>

יערית

New member
חכה חכה

צמד המילים הראשונות שלימדתי את "חבריי" ללימודים..כבר מיירטת לכיוונך כמה כאלו שאפילו צלם מקצועי לא היה מתבייש בהן.

יערית

New member
והנה עוד שקיעה מהממת...

חייבת לציין שהשעה היא 22:00 בלילה אצלינו, בערב אצלהם:))

יערית

New member
אולי בגלל

הקור או הסיגריות או הפרקינסון שמתחיל להראות אותותיו
אבל רק בשל מה שכתבת אני הולכת לה דהים אותך עם התמונות שיצאו לי ממצלמה דיגיטלית ולא מקצועית כשלך
אז הנה באה השנייה

יערית

New member
ולא ציינתי שהרעידות הן אולי בגלל

הקור או הסיגריות או הפרקינסון שמתחיל להראות אותותיו
אבל רק בשל מה שכתבת אני הולכת לה דהים אותך עם התמונות שיצאו לי ממצלמה דיגיטלית ולא מקצועית כשלך
והנה עוד קצת..

יערית

New member
ועוד קצת...כי עדיין מפטנזת

על הירוק ששטף אותי במשך שבוע שלם:))

יפה לך שאת מעלה תמונות זאת היתה המטרה

ולעניין הרטיטות כניראה שזה מהנה אותך את עקבית
מיקי

למעלה