דרושים/ות!

Tabasco

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo106.gifדרושים/ות!../images/Emo106.gif../images/Emo42.gif

הסכיתו נא כל גולשי פורום יו2! אני, או מייטי מורן, זקוקה לאביר נועז או לעלמה חיננית שמוכנים לעמוד באתגר! אני זקוקה לאדם שהיה בהופעה של יו2, לפרוייקט קטן ונחמד שיוצג, כמובן, בפני כל הפורום ויקנה לאותו הבחור או הבחורה האמיצים כבוד רב! יש מתנדבים?

kuziel

New member
אני הייתי בהופעה בארץ!

במה אני יכול לעזור?

Tabasco

New member
מצויין! ../images/Emo108.gif

ואם עוד מישהו ירצה להשתתף הוא מוזמן במסרים להודיע לי שהוא גם מעוניין. בכל אופן, תודה על ההתנדבות שלכם ועכשיו אני אפרט קצת- חלק מהאפשרויות בידי הפורום שלנו הוא לפרסם מאמרים. המאמרים יכולים להיות בכל נושא שהוא... חשבתי לעצמי שזה יהיה מאוד נחמד לקבל מאמר ממישהו שהיה בהופעה. במאמר אפשר לפרט על הכל! מהקנייה של הכרטיס ועד לדרך חזרה הביתה עם כל ההתרגשות והדמעות. מומלץ ביותר גם לצרף תמונות מההופעה (אם יש). אני מאמינה שזה יצא ממש יפה, ואני בטוחה שיש המון אנשים בפורום שרוצים לשמוע את החוויות שלכם. אז אני כאן, אם אתם רוצים להתייעץ מבחינת איך לבנות את המאמר, אם אתם צריכים עזרה וכו´. אתם, כמובן, לא חייבים לכתוב אבל זה מאוד מומלץ (וכבר הזכרתי כמה כבוד טמון בזה?
) אז שיהיה לכם בהצלחה! ואל תשכחו לשלוח לי מסרים לעדכן אותי איך אתם מתקדמים!

kuziel

New member
לכתוב את המאמר פה?

או שאפשר בוורד? או דרך אחרת? איך את רוצה שזה יתבצע?

Tabasco

New member
../images/Emo108.gif

תרשום אותו בוורד, וכשהכל יהיה מוכן (אתה יכול גם לשלוח לי הוראות אם יש מילים שאתה רוצה להדגיש או לצבוע באדום או להפוך ללינק וכו´..) תשלח לי את זה לאימייל ותודיע לי במסר ששלחת (כי יש לי אימייל בררן מרוב ג´אנק מייל). ככה כשנעלה את זה זה יהיה "הפתעה" לכולם. אם אתה רוצה אפשר גם לחלק את זה לפרקים... תעשה את זה יצירתי, איך שאתה רוצה! זה שלך

יא איזה יופי ../images/Emo13.gif

אבל אני מזהירה אותך, ואת כל השאר לא על אחריותי אם תרדמו באמצע
אז אלך לי לעבודה.

Tabasco

New member
חחחחהה... ../images/Emo13.gif ../images/Emo108.gif

שיהיה לך המון בהצלחה, לשניכם! ונראה לי בזאת חתמתי את היום, נתראה בחלומות שלי! אגב, יש למישהו קצת אלוורה להשאיל לי? נשרפתי כמו גהנום היום בים! תחי פולניה הלבנה!
(לא מסמיק, שרוף!!!)

למעלה