"לכבוד הקיץ שהגיע, כתבתי שיר..."

amitshilo

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo175.gif"לכבוד הקיץ שהגיע, כתבתי שיר..."

טוב, אולי לא שיר, אבל לפחות שאלון
אז כמו תמיד, קצת בדיליי, אני פותחת את שאלון הקיץ
אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו?
את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו?
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים?
אוהבת קרטיבים?
ים או בריכה?
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים?
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ?
איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה? יאללה בנות שיהיה קיץ כייפי ומשוגע, ואל תשכחו לשתות הרבה מים!

יש לי לק אדום ויש לי לק אדום!../images/Emo99.gif../images/Emo190.gif

אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו? אני מתה על קיץ
במיוחד על זה שאני משתזפת ואז אנשים כבר לא מסתנוורים ממני :) בכלל אווירה כיפית באוויר.. את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו? חופש חופש חופש.
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים? כפכפים אני צריכה לקנות. כל השאר יש.
אוהבת קרטיבים? כן מדיי פעם. ים או בריכה? איך אפשר להשוות. ברור שים זה ה-דבר.
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים? הרבה צופים, ים, חברים, הופעות, ת"א, אלכוהול, ולהתגייס.
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ? "כשיקיץ יבוא" של עברי.. זה השיר קיץ האולטימטיבי שלי... איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה? הוליווד הילס, כי תמיד קיץ שם, בערך
. הודגש באמצעות מדגישומטיק

shahar1989

New member
גם לי יש לק אדםו וגם לי יש לק אדווום!!!../images/Emo3.gif

אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו? שונאת קיץ. איכ. חם, לח ומגעיל. הכי טוב בקיץ זה כמו שהילי אמרה, יורד קצת הסנוור
את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו? בעיקר עובדת, אבל לא בדיוק.. נו.. עדיין שנת שירות, אחרי הכל..
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים? מצויידת
אוהבת קרטיבים? בהחלט!
ים או בריכה? ים
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים? חודשיים אחרונים של הגרעין
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ? אווה, כל השירי קיץ של הגן..

inbarIL

New member
וגם לי יש לק אדום וגם לי יש לק אדום../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו?ממש ממש אוהבת..את כל החופש והרגוע וכיף נו:)
את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו?ח-ו-פ-ש. הגיע הזמן, לא?
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים?לגמרי
רק עוד טיפה בגדים ומסודרת לגמרי
אוהבת קרטיבים?כן זה נחמד:)
ים או בריכה?אממ שניהם..תמיד זה היה בריכה אבל לאחרונה זה גם ים
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים?אממ בעיקר להיות בחופש ולהנות..אין לי כוח לכתוב את הכל
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ?First time של לייפהאוס
איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה?חח נו יש מלא..די..

amitshilo

New member
לא לא! זה לא קורה! גם לי יש לך אדום!../images/Emo2.gif../images/Emo47.gif

וואי מטורף מה שהולך פה
בטח אצלכן זה יפה.. אני מורחת ממש כושל>< אבל אני עדיין מתה על זה. אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו? האמת שפעם שנאתי היום אני יותר בסדר איתו... אני אוהבת שאור עד מאוחר ושיש אווירה ספונטנית כזאת וללכת כל הזמן עם שמלות ושיש חופש וכאלה... את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו? חופש טוטאלי
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים? בגד ים יש, משקפי שמש יש אבל אני צריכה חדשות דחוף, כפכפים אני לא אוהבת אבל סנדלים אני צריכה חדשות... חח קיצר יש קצת שופינג לעשות
אוהבת קרטיבים? בואנה אני חיה על קרטיבים כרגע
אבל לא קרטיב לימון של קייטנות כזה
טעמקור ומגנום וכאלה... ים או בריכה? ים ים... בריכות ממש מגעילות אותי לאחרונה. ממש. מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים? קורס קיץ מחול (שבועיים בת"א.. אני.. הייתן מאמינות?), מסע חופים ט' ארצי, מחנה אחרון של חוג"ס
, סמינר אלטרנטיבי, סדנת עיתון
, הופעות, סופש שלכן אצלי אהמ! ולעבור חדר... אח אח
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ? השיר שציטטתי בכותרת של גזוז... ו"הקיץ יבוא" של עברי, וכל מיני להיטי אבא בגלל "מאמא מיה" שזה ממש סרט קייצי
, ו"חם מידי בלוז" של דן הופרט ו"summertime"... ואיך לא, להיט הילדים המטורף "חכם בשמש"
איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה? אז כאמור "מאמא מיה" ויש סידרה אמריקאית ממש מפגרת שאני לא זוכרת איך קוראים לה שגם מזכירה לי.. סדרת כוסיות וחתיכים שגרים על הים וכל היום בוגדים אחד בשני

טוב, לי מממממממש אין לק אדום:)

אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו? הכל! ים, חום, שמש, אבטיח, קרטיבים, לשבת באמצע הלילה בחוץ ונעים, הכל! את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו?בקיץ הזה אלבד ירוק ואשרת את המדינה:) מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים?הכללל אוהבת קרטיבים?מאדדד ים או בריכה?יםםםםםםםםםםםםםםםם מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים?לא רק לחודשיים, אלא ל24 חודשים הקרובים, צה"ל איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ?"קיץ" "ים" איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה?לא עולה לי...

../images/Emo126.gifחח. לי יש לק ורוד מתקלף ../images/Emo11.gif

אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו?אוהבת בעיקר את הקטע של החופש והימים הארוכים. שונאת אבל כשחם
את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו?מקווה לעבוד קצת, ו..זהו.
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים?אמממ כן..אפשר לומר..
אוהבת קרטיבים?בטח
ים או בריכה? בריכה
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים? אמממ.. לבלות עם חברים, לנצל את החודש הזה טוב טוב, לעבור דירה איכשהו בין כל הבלגן, ו... סמינר פתיחה
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ? חחח שניים- אחד: "שיואו איזה כיף הקיץ בא, בא בא בא בא בא בא" ו"הכל אני יכול בחופש הגדול..."
איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה?
קיץ שמח!

:)

אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו? לא את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו? בסוף מתגייסת מעט עובדת מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים? לא אוהבת קרטיבים? לא ים או בריכה? אם כבר ים מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים? לעבוד להנות ולהתגייס איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ? הכלל הכל אני יכול כי זה החופש הגדולל איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה? שמש

למעלה