תחרות הרקעים|שמש

MoNeT1

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo39.gifתחרות הרקעים|שמש../images/Emo39.gif

משום מה נתתי לעצמי רשות להתחיל את התחרות אבל אתן תסלחו לי..(אני מקווה
) הוראות התחרות: |שמאל כל אחת רשאית להוסיף את הרקע שלה לתחרות.
כל אחת רשאית להוסיף רקע אחד בלבד!
ברקע חייבת כמובן להיות תמונה של אלייז'ה ווד.
הרקע יכול להראות כרצונכן...חח כמובן..שזה אומר לבחור איזה תמונה שאתן רוצות
ההצבעה תערך או בסקר (עם המנהלת תסכים ותרשה) או בשליחת 'מסר' אליי עם מספר הרקע.
כל הרקעים שבתחרות יהיו ב'גלרית הפורום'וכל אחת תהיה חופשית לצפות בהם כרצונכן. הבנות שרוצות שהרקע שלהן יהיה בתחרות שישרשרו לכאן את הרקע שתכינו יהיה לכן את כל הזמן שתרצו כדי לעבוד על הרקע הרקע המנצח...פשוט ינצח לדעתי או שיש לכן רעיון של "פרס"?
זהו אפשר להתחיל =]

moe7

New member
../images/Emo26.gif

אני מתעצלת לעשות משהו חדש, לכן הרי הניסיון שעשיתי לא מזמן על ידי השימוש במברשות המטופשות של פוטושופ.

g a g a

New member
Hello Nurse../images/Emo70.gif ../images/Emo101.gif ../images/Emo99.gif../images/Emo45.gif

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gif../images/Emo99.gifNICE....

את זה את רוצה לשים בתחרות או שאת רוצה לעשות חדש...? למרות שזה רקע ממש יפה..

../images/Emo41.gif../images/Emo79.gifמממ נעמה כמה דברים.../images/Emo3.gif

קודם כל..העניין של הסקר נשמע הכי טוב..וגם מסר נשמע טוב..אבל בעניין הסקר המנהלת צריכה להחליף..ככה שצריך לשאול אותה. דבר שני אני חושבת שכן צריכה להיות הגבלת זמן..משהו כמו שבועיים ותמונה אחת?
אי אפשר יותר? חחחחח לא נראה לי שצריכה להיות הגבלה לתמונות או שפשוט לא הבנתי אותך..

../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif אה וגם...

הקשר לגלרייה..זה גם תלוי במנהלת..היא צריכה לפתוח גלריה מיוחדת שתיקרא "הרקעים לתחרות" או משהו בסגנון כדי שאם לא יצליחו לעלות את זה לפה או פשוט אנשים ירצו לראות בגלרייה את כל הרקעים אז הכי טוב לפתוח גלרייה.. דבר שני, אם תיהיה הגבלת זמן של משהו כמו שבועיים אז תפתחי עוד שבועיים שירשור של הרקעים כדי שנשים ככה בעיני זה הכי טוב.

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifובקשר לגלרייה..

כם הכל צריך שהמנהלת תהיה מעורבת.. :/ זה בעיה צריךך את ליאור! היכן את?!

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifלירונוש כנסי ../images/Emo26.gif

דבר ראשון הסקר נשמע טוב אבל צריך שהמנהל תארגן אבל איפה היא? אז עד אז עדיף את המסר... :/ דבר שני בקשר להגבלת זמן סבבה אפשר להגביל קבענו שבועיים דבר שלישי לא התכוונתי להגבלת תמונות ברקע...אלא שאפשר להכניס רק רק אחד לתחרות..או שלא לזה התכוונת?

Piece of Wood

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif../images/Emo19.gif|אליהו|

אולי אני אנסה להכין אחד... אה, ואני לא מציעה שההצבעה תהיה בסקר, כי ככה יכולים להצביע גם סתם אנשים שלא קשורים [כלומר סתם אנשים שאמרו להם להצביע למשהו מסוים]. וכל הכבוד על אירגון התחרות

moe777

New member
../images/Emo8.gif

מגניב! 2 שאלות לי אלייך: האחת: מהו פורמט הPNG ? השנייה: מהו מקור התמונה הגדולה?

Elijah Wood

New member
תודה כולם=)../images/Emo23.gif

ולתשובה חח פורמט PNG זה בעצם לפי דעתי הפורמט הכי טוב לשמור יצירה הוא לא שונה בהרבה מJPEG [על 100% איכות] אבל אחד הפלוסים זה כשאת שומרת תמונה בלי רקע שקופה במקום לשמור בGIF תמיד תשמרי על PNG 24 ונשקיפות לא תאבד זהו בתכלס:| ומה זאת אומרת המקור של התמונה?

moe777

New member
../images/Emo8.gif

מגניב! ב'מקור התמונה' התכוונתי לפוטו שוט ממנו היא לקוחה. נדמה לי שהיא מהצילומים לרוד טריפ היפני מ2002, אבל אני לא סגורה על זה, לא ממש זיהיתי את התמונה. הכנתי תחליף לדבר שהעלתי קודם לכן, הפעם הוא קיטשי לחלוטין רק וויתרתי מעט על הגוונים הורודים

Piece of Wood

New member
ממש יפה!../images/Emo19.gif|אליהו|

אני היחידה שהכל יוצא לה עקום?/images/Emo122gif את יכולה לשים את התמונות שהשתמשת בהן?

למעלה