סיכום שבוע!

LoveKills

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo42.gifסיכום שבוע! ../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

(**שבועיים שעברו לא היה כי לא היה לי זמן - מצטערת
)
איך עבר השבוע?
מה היה טוב השבוע?
מה עצבן/ביאס את השבוע?
ספר השבוע-
סדרת השבוע-
סרט השבוע-
שיר השבוע-
אלבום השבוע-
קליפ השבוע-
בזבוז\ שופינג השבוע-
תכנונים לשבוע הבא-
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע-
משהו שאתם מחכים לו השבוע-
תמונת השבוע- שתפו אותנו!

MIDNIGHT SKY

New member
Wake up kids we've got the dreamers disease

*איך עבר השבוע? סבבה *מה היה טוב השבוע? מעבר דירה *מה עצבן/ביאס את השבוע? מעבר דירה
*ספר השבוע- אני מתכוונת להתחיל לקרוא את "הערומים והמתים" של נורמן מיילר. *סדרת השבוע- משחקי הכס
*סרט השבוע- EASY A *שיר השבוע- we are Performance-Short sharp shock *אלבום השבוע- - *קליפ השבוע- Hurts-Illuminated *בזבוז\ שופינג השבוע- שמלת נשף מתחרה *תכנונים לשבוע הבא- יום אחרון של התיכון! למרות שסיימתי ללמוד לפני חודש חח מכריחים אותנו לבוא
*משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע- אולי תספורת חדשה *משהו שאתם מחכים לו השבוע- נאדה *תמונת השבוע- הסולן של PERFORMANCE

koren35

New member
:}}}}}}}}}}}

איך עבר השבוע? חביב... מה היה טוב השבוע? שבוע אחרון ללימודים D: מה עצבן/ביאס את השבוע? העולם. הוא פשוט שונא אותי... ספר השבוע- X סדרת השבוע- X סרט השבוע- שודדי הקאריביים 4 (ג'וני דפ~~!!!!! *-* ) שיר השבוע- nobody knows- pink אלבום השבוע-jessie j - who you are קליפ השבוע- gaga- the edge of glory בזבוז\ שופינג השבוע- X תכנונים לשבוע הבא- X משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע- שיהיהטוב! משהו שאתם מחכים לו השבוע-X תמונת השבוע-

shani cohen1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

איך עבר השבוע? מעייף
מה היה טוב השבוע?מסיבת סיום! מה עצבן/ביאס את השבוע?מממממ...בסיבת סיום ספר השבוע-אין סדרת השבוע-המפץ הגדול,איך פגשתי את אמא,דוקטור הו ,טורצ'ווד סרט השבוע-שודדי הקריבים(כולם) שיר השבוע- my chemical romance-famous last words אלבום השבוע-מממ... לא יודעת אין... קליפ השבוע-katy perry -last friday night בזבוז\\ שופינג השבוע-בגדיייםםם
תכנונים לשבוע הבא-ממ...לסיים כבר חטיבה ולעבור בצפר סופסוף...
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע-או קיי,קרגע אני רק מקווה שהכול יסתדר...ויתחיל כבר החופש
משהו שאתם מחכים לו השבוע-אין תמונת השבוע-ג'רארד וואי,הסולן של מיי קמיקל רומנס...חולללההה על התמונה הזאת!..........

למעלה