אלא מה????
...

Tami661

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif אלא מה????../images/Emo8.gif...

נכון, שבת היום
נכון, זה פורום
נכון, כולם עדיין ישנים
נכון, היום שלכם יתחיל עם או בלי... אבל... מכיוון שיש שמש
ויש אור
יש ים
ויש מזג אויר מתאים
יש חיוך
ויש סיבות לחייך
ומכיוון שאני ממילא כאן
("כאילו" ממילא
),
קבלו בבקשה ותפסו חזק:
ב ו ק ר ט ו ב ל כ וווווווו ל ם

paris2

New member
לעולם לא תצעדי לבדך...../images/Emo42.gif

גם אנחנו ערים
עוד מעט החתולים אצלי ואנחנו יוצאים לרכוב
שבת נפלאה לכולם

Tami661

New member
../images/Emo24.gifחתולים?../images/Emo8.gif לא: חתולות?? אהממ

אז לא לשכוח למסור להם
ו
טרי טרי טרי מהבוקר (אין לחמניות, אז לפחות זה
) ותמסרי להם גם ש... אני אהיה בקיסריה, בחוף הקבוע

kimo

New member
ח ת ו ל י ם ! ! ! ../images/Emo66.gif

ככה זה... מידי פעם החתולות הופכות עורן לנמרות (ורצות אחרי זברות מסכנות עם &#& חמוד שמדוושות להן במרץ ובנסיון לחמוק מטורפים) ולפעמים מצטרף איזה אחד עם האיטלקייה שלו
ואז החתולים יוצאים לצוד...
החתולים מרגישים בטוחים לחלוטין (כי מה שצריך נמצא במקרר שיש לשירי על האופניים וזה לא משנה אם צריך פנימית, כף חליצה, כיבוד לאורחים, מנגל,מצלמת וידאו, נשק חם, נשק קר, מזוודת כלים,ממתקים,מילקשייק וניל או... ) מיומנים בהחלפת פנימית לאחר ההכשרה שעברנו אצל המכונאית שלנו היום ומספר שולי של פנצרים לאימון מעשי... וגאים שרוכבת איתנו סלב רצינית אשר מזוהה כבר במשולש ("אה.. הנה הטרולית"
) אז היה כרגיל נפלא ויותר... עונג אמיתי עם האיטלקייה שלי ועם החתולות
ונשאר רק שבוע הבא לתת בראש, לא..?

paris2

New member
שכחת את השוקו-שוקו

ואת המוסיקה של למבדה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

shiri 80

New member
חכי חכי ..

ראינו מי צחק אחרון .. כאילו אם נחשוב לרגע אז מעניין מה היה קורה אם לא הייתה פנימית ב"גזלן"... מישהו פה היה הולך ברגל חחחחח חכי רכיבה הבאה אם אני לא מפילה אותכם מהאוכף הייתה רכיבה מדהימה ומשעשעת ביותר (אחרת לא היינויכולים לקבל בהבנה את הפנצ'ריה שצביקה פתח חחחחח) ומעכשיו אמרו , לא החתולים רוכבים אלא אחד פאנצ'רמכר אחד גזלן ושתי טרוליות... תודה לכם על כל ק"מ . כן כן כולל העליות (צביקה ? צילמת את החיוך ? )

אפשר בבקשה שוקו ולחמניה? ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ויש לך עודף משטר של 100 ש"ח?
הוי כמה שצחקתי היום... הרבה זמן... דמעות בעיניים... קרעתם אותי...
צביקה, על שלושת הפנצ'רים שקיבלת היום אני מבליגה, בכיף, אבל על העובדה ששירי התחמקה "מיער הנשיא" בגלל הפנצ'רים שלך, לא יכולה לסלוח... עד שהשגתי הסכמה מהגברת ואתה דפקת לי את העונג שלרכוב לצד שירי בעליה שהיא "אוהבת"... אלוהים, זה היה אמור לעשות לי את השבת... רשע שכמותך...
תובנות מהרכיבה היום... לעולם לא לצאת לרכיבה ללא המכונאית הצמודה שלי והגזלן שלה...
לעולם לא לצאת בלי הצלע השלישית שלי אחרת כל כך משעמם ולא מצחיק...
לעולם לא לצאת בלי חתול הרעם שלנו אחרת מי יגן עלינו מכל הערסים באזור...
לעולם לא להשים שטר של 100 ש"ח בכיס האחורי של החולצה עם האוכל כי...
לעולם לא לצאת לרכוב ללא 2 פנימיות ספר...
ואללה הפכתי לטרולית מפורסמת... אנשים מזהים... תכף יגיעות חתימות...
אייס קפה בסוף מאמץ של 5 שעות מחיה לא רק את הגוף...
והכי הכי... המקלחת בסוף שווה הכל!

Tami661

New member
אם עכשיו את חושבת שאת טרולית

מפורסמת... את לא באמת רוצה לדעת מה מחכה לך אחרי ניצנים

shiri 80

New member
רכיבה הבאה אני משאירה את הכלים בבית

ואז נראה איך אנחנו מסיימים רכיבה
מבחינה כלכלית הרכיבה הזו לא הייתה שווה אבל מכל שאר הבחינות חבל על הדיבורים בכלל .. עד עכשיו אני מתפוצצת מצחוק ... העיקר שהשוקולד הבולגרי הגיע ליעדו, הגיע הזמן לעשות סוף לסאגה הזו ובינינו ? נראה לי כבר אין שוקולד חחחחח יער הנשיא? ב15 לחודש....

kimo

New member
כי הרי את אוהבת עליות!!!

את לא מבינה עדיין פשוט...
את כלכך אוהבת עליות!!! את פשוט לא יודעת את זה... אבל אני כבר מתנצל מראש על זה שאחרי שאני מחליף לדרמילו כבר לא אוכל לארגן לך את ההפסקות הללו באמצע העליות למטרת לחלפת פנימית..

paris2

New member
בהחלט היום היה השיא

אבל אין אין אין על השטיח.....עוד מעט אני אצא לרוץ ואז אבדוק אם הוא עדיין ישנו...

kimo

New member
רגע רגע... יש לי רעיון

יותר טוב בשביל השטיח... קפצי לבית הישן... זה שננטש לטובת הפורום הזה..

Infin1ty

New member
ראיתי אותכם בחזרה

שחזרתי בסביבות 11:00~ רכבתם מנשר חזרה הביתה, לא? שירי לבשה חולצה כחולה וקסדה כחולה, נכון?

בוקר טוב!!!!

גם אני חזרתי לפני שעה מרכיבת שטח!! היה כל כך כיף!!!!! אז בוקר טוב ושבת שלום לכולם!!

Tami661

New member
../images/Emo124.gifהלוווו פיצימיצי... שטח, מה?

ועוד מיתר... מתאים! מתאים מאוד!!! הגבר-גבר שלי ואני זוממים מזה זמן איזה סופ"ש דרומי (ערד
) שנוכל לשלב בו רכיבת שטח, אחת העכבות היא ה"מישהו שמכיר את האזור"... נדמה לי שבעתידות בזוקה שלך היה כתוב... צפי ביקור בעתיד הקרוב

בכיף תמי! אבל...

אבל.. אני לא כל כך מכירה את אזור ערד! חחח.. יותר נכון בכלל לא מכירה את אזור! אז אם בא לך ללכת לאיבוד איתי אז בכיף!
ת'אמת גם את האזור שלי אני לא כל כך מכירה אז בקיצור זה מסוכן לרכב איתי!
אבל איך שבא לך! את תמיד מוזמנת!

Infin1ty

New member
../images/Emo42.gif ../images/Emo178.gif

אז קמתי היום ב 4 וחצי, הכנתי תדברים והגעתי לנק' מפגש (כמה ק"מ אחרי נשר) בשעה 6, היינו 5 חבר'ה מהקבוצה ורכבנו משם לכיוון ניצנים (שם פגשנו את כל הקבוצה), משום מה ב 6 בבוקר התחילו לרדת קצת טיפות?? אבל הפסיקו אחרי כמה דקות.. היה אימון ממש מהיר, הקטע של האימון היה על 40 קמ"ש ממוצע וסה"כ יצא לי איזה 35 קמ"ש ממוצע ו 110 ק"מ. אחד האימונים הכי טובים שלי
שבוע הבא ניצנים
שבת שלום.

שבוע הבא ניצנים?...

אבל אם אני לא טועה... ניצנים זה ב-4.10!!! אההה... לרכב רצית... לא סתם כי חשבתי... ששווה שתצא שבוע אחורי זה ותגיד שלום לטיאסטו בתום הרכיבה...

למעלה