סגירת הפורום

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה. בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לm757 שניהלה את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

m757

New member
חברי פורום יקרים

היה לי העונג לנהל את הפורום המקסים הזה אבל בגלל חוסר הפעילות בו בזמן האחרון הוחלט על סגירתו. נאחל לקורין בהצלחה בכל מה שתעשה ובמידה ופעילותה תתחדש באופן משמעותי נקווה גם לפתיחה מחודשת של הפורום. בנתיים שיהיה כל טוב לכולם.

bs69

New member
לאאאאאאאאאאאאא

קצת סבלנות רותי בת הזוג של קורין רוצה להכניס עידכונים,תמונות......וכו'

../images/Emo7.gifאוףףףף כמה חבלל....

מיכל היית מנהלת למופת זה נורא מבאס שהפורום נסגר.... אני מאוד מקווה שהפורום ישוב לחיים ושנמשיך להנות מימנו... ונקווה שעד מהרה רותי תכניס עידכונים ותמונות ותשיב חיים לפורום המדהים הזה לאומנית ולאישה המדהימה שכולנו כל כך אוהבים

bs69

New member
אז מה אפשר אבוד

לא הבנתי מאוחר מידי?אתמול דיברתי עם רותי על הפורום אמרה שרוצה להכניס אינפורמציה.... מה להגיד לה שסוגרים?

תראי...

בעיקרון הם סוגרים, כבר מחר אסור לכתוב שום דבר לפי מה שהבנתי... תנסי לדבר איתה כמה שיותר מהר שאת יכולה ולהגיד לה שהפורום נסגר וצריך לנסות לדבר עם מנהלי הפורום שפשוט ישקלו שוב על הרעיון של סגירת הפורום

m757

New member
לצערי הרב זה לא כל כך תלוי בי

וההחלטה כבר התקבלה.

A m 0 s

New member
אחלה פורום!

אני מאמין שהוא עוד יחזור לפעילות שוב בקרוב... כל טוּב לכולנו!! להת'.

shlook

New member
קצת מעצבן...

תפוז ישר סוגרים פורומים ברגע שההשתתפות בהם נעשית מעט דלה. אבל יש את הדף בפייסבוק ששם יש די הרבה חברים ואפשר לבקש מרותי שתעלה מידע לשם... דברו איתי אם זה אפשרי..

למעלה