פרישת מנהל הפורום

../images/Emo43.gif פרישת מנהל הפורום ../images/Emo43.gif

אנו מודים ל Carcass על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

Carcass

New member
תודה ל ../images/Emo43.gif על כלום

להתראות לכל חברי הפורום ! C YA

ידענו כל מיני הנהלות בתפוז

אני מוכרח לציין, ולא אכפת לי מה יהיו ההשלכות של זה על הפורום או עליי באופן אישי, שזו ההנהלה הכי פחות קואופרטיבית שיצא לי לעבוד מולה. לאורך כל התקופה הנהלת הפורומים פנתה אליי אך ורק באמצעות מנהל האשכול, והאחרון פנה אליי אך ורק כאשר הייתה פעילות חלשה בפורום. ההצעה שלו בנושא הייתה לסגור את הפורום ודרשה מלחמה אדירה מצידי על השארתו. מנהלת אשכול מוזיקה שפעלה בתקופת פתיחת הפורום, מבלי להזכיר את שמה, היא בחורה פשוט מקסימה. היא פנתה אליי מיוזמתה האישית לאור הצלחת קומונת הרגאיי שפתחתי במטרה לקדם את הז'אנר דרך מערכת הפורומים המובילה בארץ. לאורך כל התקופה היא דאגה בדרכים שונות לשמור על הפורום אקטיבי, בהצלחה מרובה. הימים האלה כנראה חלפו בהנהלת הפורומים, שבוחרת לפעול על דעת עצמה בהיעדר כל מחשבה על עתיד הפורום הזה. אנחנו לא סובלים לצערי מעודף משתמשים כאן. עכשיו מנהל הפורום השני שנפגע באופן אישי כתוצאה מהמהלך, החליט שלא לכתוב כאן יותר. אז עוד משתמש פעיל בפורום עזב. יוני, מיטל, אני מקווה שאתם מרוצים. תעשו עם זה מה שנראה לכם. ברכות.

עוד משהו

אלעד היה מנהל מצוין, הטוב ביותר שיצא לי לעבוד מולו, וזה בלי קשר לגילוי הנאות שהוא חבר כמו אח בשבילי. אני חושב שההודעה הלקונית הזו, לפיה אלעד פרש מהניהול, היא אינה מדויקת בעליל ומבזה את תקופת הניהול הפורה והארוכה שלו. כי הרי הוא לא פרש, מדויק ונכון יהיה להגיד "הופרש". על ידי ההנהלה. ככה מתייחסים היום לאנשים שמתנדבים ומשקיעים מזמנם האישי ללא כל תמורה כספית/תמורה כלשהי מלבד הרצון לקידום הז'אנר. לא ראיתי כל אלטרנטיבה או יוזמה מצד הנהלת הפורומים לפתירת המצב הקיים. כי הרי הכי קל להרוס. אז בהחלט, תודה על כלום.

ב ז ו ק ה

New member
וואלה..

להעזיב מנהל? זה עוד לא קרה בכל שנותייי בתפוז (מאפריל 2002) ובפורום הזה בפרט. אני חשוב שמדובר בשינוי מגמה של האתר הזה באופן כללי. אולי הוצאות התפעול והרעב לרווח קצת מוציאים את תפוז מפרופורציות. אני לא זוכר ששילמו פה משכורת למנהל פורום. אפשר פשוט לקחת את הרגליים של כולנו ולעבור לרגאיי סי או איי אל ופשוט נמשיך את השיח שלנו שם. על אף הנוחות של הפלטפורמה הזו והחשיפה ממנה נהנה הפורטל הזה - אם אנשים צריכים להיפגע כאן בגלל שינוי מדיניות ולהענש על תרומתם למען משהו שהם מאמינים בו מבלי לקבל כל תמורה - אני חושב שמדובר בכפויות טובה. לתפוז הרבה ייתרונות - בזכות הפורום הזה רבים וטובים נחשפו למוזיקה הזו ובוחרים לעקוב אחר המתרחש כאן - זה כלי מצויין עבור הרגאיי לצבור קהל מתעניין שבוחר להבין את המוזיקה קצת יותר. אבל עם כל הייתרונת זו לא סיבה להתייחס באופן כזה לאנשים שבוחרים ****בהתנדבות**** לפעול כאן. עם כל הצער שבדבר אין לי שום בעיה לסגור את היוזר ולהמשיך הלאה מתפוז. עוד שניה סוגר עשור בתפוז. נסגור מעגל תרתי משמע וזהו.. כל מי שקורא בשקט את השירשור הזה - אני פונה לרוב הדומם כאן, כאלה שלא מרבים לכתוב אלא רק מחפשים דקה או שתייים של עדכונים - בבקשה תביעו את דעתכם וגם את המחאה שלכם בפני האחראים בשרשור הזה. לא ייתכן שייזרק מכאן אדם שתרם המון לכל אחד שקורא את הפורום הזה. ואם באמת אנחנו רק 5 אנשים כאן אז סבבה - LOCK IT OFF - כי אולי באמת לא השגנו כלום בכל הזמן הזה ואני חי בסרט.

MUSIC DESIRE

New member
זה רציני מה שקורה כאן?..

חבל ממש, אומנם באמת אין הרבה אנשים בפורום אבל כל אחד פה ובמיוחד המנהלים ששומרים עליו חי חשובים והכרחים! לא הבנתי מה הקטע להעזיב אנשים, נראה לי שזה מגמה בשביל סגירת הפורום.. וגם אם כן, נמצא מקום טוב מתפוז להמשיך לשמור על הרגאי ער בארץ.. לא הספקתי לקרוא ממש מה הסיפור. אבל אני מבינה שלא טוב... חבל, פשוט חבל...

SaBaGMaN

New member
באמת חבל

לא יודע מה הלך שם אבל אם התקבלו החלטות פזיזות ובצורה וירטואלית ולא ראויה זה על הפנים. גם אם דברים לא קורים כמו שההנהלה רוצה רצוי שהאחראי על נושא הפורומים יעשה חושבים כמו שצריך ושיחה רצינית,לפני שעושים צעד כזה. תמיד אפשר למצוא פיתרונות.. וואלה אם באמת תפוז מרגישים שיש להם המון משתמשים והם לא צריכה את קהילת הרגאיי בישראל אצלם אז נגיד תודה ולא חסר אלטרנטיבות אף אחד לא עושה טובה. בוודאות אני יודע שנכנסים לפה להתעדכן לא מעט חבר'ה שלא רשומים\כותבים הודעות באופן פעיל. (זה באמת הזמן להגיד משהו) גיל ואלעד עשו עבודה והשקיעו פה לא מעט זמן ואנרגיות,ואם "הפרישה" הזו נעשתה בצורה בעייתית תפוז צריכים להתבייש.

תודה לכולכם על התמיכה!!! מרגש לראות באמת!!!

למעשה עוד לא לקחתי בעצמי החלטה של מה אני הולך לעשות הלאה. פשוט חבל לי לסגור את הפורום. אני יודע שאף אחד לא יוכל לנהל אותו טוב יותר ממני (וזו לא התנשאות פשוט אני לא מכיר עוד יוזר בתפוז שיהיה מוכן להשקיע מזמנו ללא כל תמורה ויבצע את מלאכת ניהול הפורום הזה יותר טוב ממני), כך שאם גם אני אעזוב כרגע, הפורום פשוט ייסגר. וחבל לי שהפורום ייסגר כי אני יודע כמה אנשים נחשפים דרכו למוזיקה שכולנו אוהבים. מצד שני אני כועס, תפוז פשוט העזיבו את חברי לניהול, לאור "פעילות מצומצמת" שנובעת מהיותו של אלעד בתקופת מבחנים ואינה דבר קבוע. בעבר, כשאני או מי שניהלה את הפורום לפני אלעד, דיללנו את הפעילות מכל סיבה שלא תהיה, מנהלת אשכול מוזיקה דאז תמיד חשבה על פתרונות יצירתיים על מנת לחזק את פעילותנו בפורום. היא אפילו יזמה רעיונות לשרשורים ומעולם לא העלתה את האפשרות של העזבת מנהל זה או אחר. כיום אני לא נהנה יותר מגיבוי שכזה על ידי ההנהלה, וזה עצוב לי מאוד. אבל כשאני רואה את התמיכה של החברים כאן, אני יודע שאני לא היחיד שהפורום חשוב לו, וכרגע אני רוצה למצוא פיתרון שיאפשר את השארת הפורום הזה בחיים. כשאנשים שמחפשים רגאיי ירצו לבדוק מה הולך, יהיה להם יותר קל להגיע אלינו מאשר לפורטל, כי תפוז היא עדיין מערכת הפורומים המובילה בארץ. מה נעשה? אולי עצומה להחזרתו של אלעד? קמפיין? לא יכול להיות שימשיכו להתעלם מאיתנו בצורה מחפירה כזו. נושא הפורום ממלא בתוכן את החיים של כולנו. למה אנחנו זוכים ליחס כזה מצד ההנהלה?? GIVE THE PEOPLE WHAT THEY WANT THEY WANT JUSTICE!!! http://www.youtube.com/watch?v=NUIEGFVCj8k

ב ז ו ק ה

New member
...עוד כמה תובנות:

לדעתי בקנה המידה של תפוז אם מדובר בפורום שאין לו חשיבות מבחינתם זה לא ממש משנה מה נעשה. אני באמת שכל אחד כאן צריך לשלוח כיוזר מכתב מפורט ותמציתי שבו הוא מביע את דעתו למצב. עשיתי את זה כבר ואני מזמין גם את השאר לעשות את אותו הדבר. אין ספק שמדובר בארוע מרגיז מאין כמותו שרק מצביע על העתיד לבוא (ואגב, כבר בפעם הקודמת כשהודיעו שרוצים לסגור את הפורום זה נשמע מאד רע) אז או שיעזבו אותנו בשקט או שפשוט גיל תחזיר את המפתחות ונמשיך מכאן הלאה - כל מי שכותב כאן. לי באופן אישית מאד חבל שלכך הגיעו הדברים אבל אם כל שני וחמישי יאייימו פה על מנהלים בסכנת סגירה או חמור מכך יעבירו אנשים שאכפת להם מתפקידם.. אז עדיף פשוט לא להיות פה. מה, ראבק - לקחנו פה למישהו משהו שהוא לא שלנו?..שעכשיו אנחנו צריכים להצטער ולהרגיש רע על זה שאנחנו כותבים כאן? פאק איט. גיל, אני חושב שכדאי לבקש עזרה גם בפורומים שקרובים אלינו בתחומי העיניין ולרתום אותם לכך גם כן: מוזיקה שחורה, מוקי וכו'.. - כי היום זה אנחנו ומחר זה בקלות יוכל להגיע גם אליהם. אני איתך בעיניין הזה - אפשר לגלגל את הרעיון הלאה. קריאה אחרונה: נקוווה שישמעו אותנו ואם לא אז.. http://www.youtube.com/watch?v=MsEon7DtGjI הרגאיי הרי לא ימות ואנחנו נדע לאהוב אותו גם בלי הפורום הזה.. פשוט יהיה ערוץ אחד פחות לרגאיי בשפה העברית. וחבל. ביזיון שלא יהיה פורום של מוזיקת רגאיי בפורטל. בושה וחרפה בכל קנה מידה שלא יהיה כאן ייצוג למוזיקה הזו.. ועוד מילה לתפוז: בעידן של פייסבוק ו ווב 2.0 - פורטלים כגון תפוז צריכים להגיד תודה על זה שאנשים עוד מוצאים זמן להקליד כאן. מעניין לראות סטטיסטיקיות של כל מיני נושאי שוליים שבאמת לא מעניינים אף אחד.

jrbrown

New member
TRUE TRUE!!

בעידן של פייסבוק ו ווב 2.0 - פורטלים כמו תפוז צריכים להגיד תודה על זה שאנשים עוד מוצאים זמן להקליד כאן. הסיבה היחידה שיש לי יוזר בתפוז זה בגלל הגרופ הזה. אם הפורום הזה ייסגר אני מוחק את היוזר שלי ולא נכנס לאתר הזה בחיים.

Killo Vat

New member
בחיים לא שמעתי על דבר כזה

זה לא שהם משלמים שכר או משהו כזה ש"העסקת" מנהל מהווה נטל כלכלי. פשוט טמטום. לרגאיי בהחלט מגיע ייצוג משלו וקהילה משלו. אטימות שלא תשוער. אני חייב לציין שאני קורא פה המון ומעשיר את הידע המוזיקלי שלי בצורה מאד משמעותית. לא יוצא לי להגיב כי אין לי כל כך מה לתרום, אבל אי אפשר לשבת בשקט אל מול האטימות הזו. מקווה שמישהו שם יתעשת ומהר.

למעלה