הפרק היומי - יום שלישי

nimix

New member
../images/Emo44.gif הפרק היומי - יום שלישי ../images/Emo202.gif

סוף סוף אשלי מתעמתת עם אוליביה הנחשית תחמנית צבועה דו פרצופית הזאת ! אוליביה מנשקת את בעלה של החברה "הכי טובה" שלה (בינינו, יש לה בכלל חברות? ו - דודות לא נחשבות ...) ועוד מעזה להטיף לאשלי על קלטת שהיא ( אשלי) עשתה והיא ( אוליביה) לא אמורה לראות בכלל בשנים הקרובות !!! אין מילים לתאר את החוצפה שלה, טוב זה נשמע כאילו דיברתי על אוליביה , אבל אני מדבר על תפוח אחר רקוב במשפחה - דרוסילה, באה מפריז רק אלוהים יודע למה, צופה בקלטת של אשלי ועושה עותק ! (או שבכלל החליפה את הקלטות או משהו..) טוב נו , תיהנו מהקליפ ! חג שמח .

../images/Emo47.gif THAT BITCH!

אוליביה.... מספיק כבר עם הצביעות הזאת! מיס אינטגרטי עלק... איך היא לא מתביישת? זה הדבר הכי נורא שיש - דמות שמשחקת אותה מלכת היושר אבל היא ממש לא. אף פעם לא אהבתי אותה. ובראד גם כן בוגד מגעיל (בישראל, באמריקה, איפה שלא תרצו. גם כן דמות מגעילה). ופול גם חוצפן... כריס כבר לא שייכת לו. מה הוא כמעט רוצח את מייקל? מעצבן

nimix

New member
שכחתי לומר

הקליפ ששמתי when you say nothing at all -- > הופיע בפרק היומי כמובן - מראים קטעים של ג'יי.טי וקולין כשברקע שומעים את השיר הנ"ל, הם באמת חמודים ביחד והנה עוד כמה פתיחות וקליפ מ 1984, OH MAN כמה שנים אסתר כבר בסידרה הזאת? ומי שרה עם דני רומולטי?

nimix

New member
פתיחות ב Y&R ../images/Emo37.gif ../images/Emo40.gif

הנה לכם הפתיח משנת 1982, 1983 ו- 1984 ועוד מספר פתיחות לא ידעתי שפעם הפתיחה הייתה בסקיצות :) רוצו לראות ..

אני ממש מרחמת על אשלי ../images/Emo10.gif

הבחורה נמצאת על סף התמוטטות עצבים בגלל מי שאמורה להיות חברתה הטובה ביותר. אוליביה המגעילולה ממשיכה לשבור שיאים בהתגלמות הרוע האנושי: עוד אחרי שאשלי גילתה שהיא כלבה אמיתית שזוממת על בעלה היא עדיין עומדת על שלה עם התירוץ העלוב והצולע "לבראד מגיע לדעת את האמת, את פוגעת בו כשאת לא מספרת לו" וכל הזמן דוחפת לה את הידידות שלה ושל ויקטור בפרצוף, כאילו, הלו אוליביה!!! את צפית בקלטת שלא הית אמורה לצפות, נישקת את בעלה בשיא ההתלהבות, איימת עליה שתהרסי את נישואיה ויש לך עוד טענות כלפיה? אשלי נראית לך בן אדם לא ישר? לעומתך היא מריה הקדושה!!! והכי עצבנה אותי דרו, מה זה היה המשפט הזה "גם שיקרת לבראד וגם עיצבנת את אחותי, את לא תצאי מזה בקלות, מיס אשלי"... יאללה, תארזי את עצמך ואת הפסיכולוג שלך ווסלי שבכלל נראה כמו החבר של הבת המפונקת שלך ותעברו כבר לפריס, במקום להוציא את אחותך מהסרט שהיא חיה בו את עוד מוסיפה שמן למדורה?? ונעבור לעוד מעצבנת השבוע- לורן! מה נהיה עם האשה הזאת? מאשה סקסית טורפת גברים מה היא הפכה פתאום להיות איזו דודה שחוץ מללקק כל היום לפול ואיזבלה את התחת היא לא עושה כלום?!. ופעם ראשונה שליבי יצא למייקל, המסכן כ"כ מאושר שכריס הסכימה להיות אשתו והתייחסו אליו היום כמו לאיזה חיה מצורעת שלא לדבר על זה שהוא חטף את המכות של החיים שלו. ואין מה לדבר השיר היום היה יפה ולעניין! ראול ובריטני מעלים הילוך ועוברים לגור ביחד
, אני בעד! ומה יהיה עם ויקי ודיאגו ? אני מקווה שהיחסים של הזוג הכי הורס בסדרה לא עומדים להסתיים. למה ויקטור היה צריך להרוס הכל ולבוא עם המעטפה שלו ולנפנף בה לעיני דיאגו? אני מאוד מקווה שלדיאגו יהיה מספיק שכל כדי להגיד לו לאאאאאאא!
ושישאר איתנו בסדרה לכמה שנים טובות!!! (הלוואי!!)

ים כחול

New member
ריקי../images/Emo24.gif לפי סיכומך כאילו לא פספסתי כלום

נראה לי שחסכתי מעצמי עצבים כשלא הצלחתי לראות השבוע .... מה קורה עם פיליס זה יותר מענין אותי ... שמתן לב שכל הנשים החזקות (פיליס ולורן) הופכות להיות סמרטוטיות ? ממש עצוב תעירו אותי כשכל הסיוט ייגמר
זו עונה קשה ומתסכלת עבורי !!!!!!!

magicgirl1983

New member
ראיתי אותו הבוקר

חוצפה חוצפה חוצפה.. מה קרה אף אחד לא שולט בעצמו יותר??

soapi101

New member
אני רוצה../images/Emo58.gif

שאוליביה הדוחה תמות.זה יותר מידי לבקש? הרי יש ככ הרבה מקרי מוות בסדרה,אי אפשר לארגן לה איזו תאונה? ואם אפשר גם את אחותה "הדוגמנית"..כן,אם היא דוגמנית על בפריז,אז אוליביה היא לא כלבה שחורה-והיא כן,אז.. ועוד משהו,שמעתי שגם ניק ימות בתאונה(כמה מפתיע),מישהו שמע?ראה?

magicgirl1983

New member
אה..../images/Emo58.gif

ניק ימות בתאונה או שלא ימצאו גופה.. גם אני אמרתי לאימא שלי לפני כמה ימים, שאני צינצנת אם דרוסילה היא דוגמנית. כל הדוגמניות האירופאיות כל כך קטנות שהיא ממש דובה לעומתם. אולי דוגמנית של אצבעות רגליים או ידיים. ואולי מידות גדולות, אבל דוגמנית על..היא לא!! בכל מקרה לפי הנאמר דרוסילה בעוד כמה שנים אצלינו תמצא את עצמה פורסת כנפיים מצוק הודות לקצת עזרה מפיליס..(תודה פיליס שאת קיימת)..

soapi101

New member
חחחחחח../images/Emo9.gif

מה היינו עושים בלי פיליס?היא חתיכת שטן שלא ייאמן. ואין קשר בין דוגמניות אירופאיות קטנות...דרו פשוט לא דוגמנית,היא לא יפה ולא כלום,יש לה לסת של בהמה מסריחה וזהו,חחחחחח

עליזה 63

New member
וואלה אף פעם לא אהבתי

את שתי האחיות הדפוקות האלה. קטלאק דוגמנית אולי של מאמא עוף . שתי פלצניות.

soapi101

New member
lol ../images/Emo9.gif

חחחחחחח,מאמא עוף?! חחחחחח הן קצת צלויות מידי בשביל מאמא עוף,אולי קבב על האש..אבל הכוונה מובנת ! צריך להרוג את שתיהן ! וגם את המוגבל הקטן הזה, "נייט" עלק צריך להעיף על הדרך!

magicgirl1983

New member
נייט מזכיר לי מישהי מהשיכבה שלי

היא היתה מחרחרת (בגלל אסטמה.) וצוחקת עם ניחרורים מעצבנים.

למעלה