הפרק היומי

dies

New member
הפרק היומי...

אוישששששששש אהבתי את התגובה של "ריקרדו" שהוא אמר לאיריס איכס הכריסטינה מגעילרה הזאתי!?...חחח...אויש..כל כך אהבתי...כי אני גם אומרת כריסטינה מגעילרה...היה פרק פצצות!!!

LiRi LoVe YaRiN

New member
אאאמממאאאלללההההההההההה

איךך נבהלתייי בפרק היום שטלי הסתובבה ונהפכה לערפדדד וואי קפצתיי יאבה והיא ניראית נורא ככה

dies

New member
אויייייי

ראיתי את הקטע הזה עכשיו שוב!!!...יו התמכרתי לקטע הזה!!!!

nomi12

New member
חחחח...

גם אני וואוווווווווו אני לא רוצה שהוא יואהב את הטלי המצעבנת הזאת... כמובן שלא במציאות אני בטוחה שאני ממש חמודה אבל את הדמות עצמה אני לא יכולה לסבול!

dies

New member
חח..נכון...

אבל זה היה הקטע הכי טוב בכל הפרק!!!...אני צכה להקליט תקטע הזה...אני צריכה למצוא מישהו שיש לו כרטיס טלוויזיה כי בשל אחי ראסור לי להשתמש(אסור לי לגעת בדברים שלא והוא בצבא...)

nomi12

New member
צודקת..

הקטע הוא.... שאת מי ריקרדו אוהב את טלי או את איריס המתוקה?!

dies

New member
א-י-ר-י-ס

ואם הוא עדיין חושק בטלי אני שוברת לו תאף...אני נכנסת לתוך הטלוויזיה לסידרה ומביאה לו כאפה..חיחי

יו "ריקרדו" עשה ת'פרק היום וגם

בגלל תומר ומור היה פרק מהמהמם על רמותתתתתתתתתתתתתתתת.......הפרק הכי יפה מכל העונה חחח.......חחח אלקי יעל מתקשרת לסנדרה ריגלר... אבל אתם יודעים משו.....שרון ממש ממש ממש יפה......!!!!....וכשהתסכלתי היום מיכאלה לא משהו מיוחד..... חחח ריקרדו-"במחוץ מלי לוי מבפנים מלי ולידה הזו..."חחח אהבתייי!!!!! פרק פצצ!!!!!!!!

dies

New member
מלי ולידה!?

הוא אמר כריסטינה מגעילרה...זה היה הכי טוב..חח..נקרעתי כי אני גם אומרת כריסטינה מגעילרה...

חח..נכון!

היה פרק יפה ומצחיק! אהבתי איך שמור ותומר השלימו וטלי התעצבנה...חחח.

פרק מ-ד-ה-י-ם

היה היום פרק באמת יפה!!!!!! סוף סוף תומר ומור השלימו!!!!!!!! עכשיו טלי הסנובה הזאת (בסדרה כמובן) בטח מז'ה תקנא במור... מגיע לה

dies

New member
כן אבל...

תומר עושה את זה בשביל לגרום לטלי לקנא...הואט לא אוהב את מור

למעלה