התפקדות אוגוסט

Robin Sparkles

New member
../images/Emo44.gifהתפקדות אוגוסט../images/Emo44.gif

שם: תאריך לידה: גיל: משהו טוב שקרה בחודש יולי: למה אני מחכה בחודש אוגוסט: דמות אהובה: דמות פחות אהובה: פרק אהוב: ציטוט אהוב: קטע שנורא הצחיק אתכם: מ-1 עד 10 כמה טוב היה הפרק האחרון: מחכים לעונה השנייה? תראו אותה בטלויזיה או בדרכים לא חוקיות? משהו שבא לכם להוסיף:

Robin Sparkles

New member
מתפקדת

שם:כרמית תאריך לידה:7.6 גיל:17 משהו טוב שקרה בחודש יולי:השייט ועוד כמה דברים.. למה אני מחכה בחודש אוגוסט:שההורים יטוסו לחו"ל
דמות אהובה:נייט וסרינה. אה וגם צ'אק דמות פחות אהובה:ג'ורג'ינה פרק אהוב:14 ציטוט אהוב:"איים צ'אק בס" ומה שבחתימה שלי קטע שנורא הצחיק אתכם:כשג'ני הזמינה את בלייר וסרינה התחילה להתלהב מזה. וגם הקטעים שבלייר וצ'אק רבים מ-1 עד 10 כמה טוב היה הפרק האחרון:10! מחכים לעונה השנייה?כןכןכןכן תראו אותה בטלויזיה או בדרכים לא חוקיות?דרכים לא חוקיות משהו שבא לכם להוסיף:בא לי לראות שוב את כל הפרקים..

MeItOsH

New member
../images/Emo42.gif

שם:מיתר תאריך לידה:20.6.92 גיל:16 משהו טוב שקרה בחודש יולי:וילג',נו מור בגרויות. למה אני מחכה בחודש אוגוסט:לא יודעת.לא מחכה למשהו. דמות אהובה:סרינה דמות פחות אהובה:בס האבא. פרק אהוב:17 ציטוט אהוב:there is a place for only one crazy bitch around here קטע שנורא הצחיק אתכם:
מ-1 עד 10 כמה טוב היה הפרק האחרון:7 מחכים לעונה השנייה?מאוד מאוד! תראו אותה בטלויזיה או בדרכים לא חוקיות?גם וגם כמו תמיד:] אבל אני אתחיל בדרכים הלא חוקיות. משהו שבא לכם להוסיף:נדה.

RayoDeLuz

New member
מתפקדת! ../images/Emo13.gif

שם: קרן תאריך לידה: 27.4 גיל: 18 משהו טוב שקרה בחודש יולי: התפרסמתי בעיתון למה אני מחכה בחודש אוגוסט: למפגש עם חברה דמות אהובה: סרינה בלייר דמות פחות אהובה: צ'אק פרק אהוב: אין ציטוט אהוב: "u know you love me xoxo Gossip girl" קטע שנורא הצחיק אתכם: היה הרבה מ-1 עד 10 כמה טוב היה הפרק האחרון: 5 מחכים לעונה השנייה? כן תראו אותה בטלויזיה או בדרכים לא חוקיות? כנראה בדרכים לא חוקיות משהו שבא לכם להוסיף: לא

PrincesSnoWhite

New member
אוגוסט כבר בא?../images/Emo122.gif

שם: נעה
תאריך לידה: 3 בספטמבר
משהו טוב שקרה בחודש יולי: פאקינג ארה"בבבבבבבבבבבבבבב
למה אני מחכה בחודש אוגוסט: ארה"בבבבבבבבבבבבבבב
וחיכיתי לחזור לארץ והנה אני פה
דמות אהובה: סרינה ודן
דמות פחות אהובה: ג'ני כשהיא התחילה להיות..בלייר
פרק אהוב: 11
וגם פרק 10 חחח ראיתי אותו היום
ציטוט אהוב: "They say love concrise all..but maybe love haven't met Gorgina sparks.." קטע שנורא הצחיק אתכם: פרק 18
והפרומואים האדירים שרצים בCW חחחחח "מציל זה כמו קלינקס..משתמשיפ פעם אחת וזורקים.."
מ-1 עד 10 כמה טוב היה הפרק האחרון: 25
מחכים לעונה השנייה? ברוררררררררררר
תראו אותה בטלויזיה או בדרכים לא חוקיות? אם הייתי נשארת עוד קצת בארה"ב אז בטלוויזיה
אבל בגלל שחזרתי אז בדרכים לא חוקיות, ברור
משהו שבא לכם להוסיף: ג'ט לג זה בןזונהההההההההההההההההה..הרגע חזרתי מארה"ב יהיייי

למעלה